Hasan Ali Kaldırım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Hasan Ali Kaldırım

Paylaş 
Sayfa: 1....327.328.329.330.331.332.[333].334.335.336.337.338.339....439
01.03.2019 10:07 Cuma Konu Puanı: 0

Bam-Bam
Hasan Ali Kaldırım


Mesajı Gönderen: Bam-Bam:cLink:3202958

Hasan Ali de büyük problem.
İdare eder gibi gözüküyor ama takımın ritmini inanılmaz bozuyor.
Tık tık güzel akışla soldan geliyoruz hop Hasan Ali topa basıyor geri oynuyor önündeki adamın kıçına orta açıyor ya da kaptırıyor topu.
Takımın‚ oyunun akıcılığı bozuluyor direkt. Psikolojik olarak da oyuncular düşüyor haliyle. İyi top oynayınca şahlanıyorsun çünkü.
Hız desen yok‚ teknik yok‚ orta yok‚ beyin yok. Hadi diyorsun savunma yapıyor e onu da yapamıyor. Hiç önünde Valbuş var falan demeyin‚ kim olursa olsun rezil bir oyun sergiliyor.Tekrar etmekte fayda var.

Vasat değil‚ kötü futbolcu. Zarar veriyor her maç takıma.

Fenerbahçe´de yeri yok. Yedek olarak bile kalmasa keşke.
  
01.03.2019 10:57 Cuma #2989

Ayrton
Hasan Ali Kaldırım


Mesajı Gönderen: Necip:cLink:0355044
Türkiye kupasında antalyaspora uzaktan gol atsan ne yazar atmasan ne yazar? Bizim üniversitemizde üst düzey maçlarda sahneye çıkan futbolcular konuşulur. Nedir bu üst düzey maçlar? Şampiyonlar ligi‚ avrupa ligi‚ derbiler‚ kupa finalleri‚ yada son hafta lig şampiyonunun belli olacağı 34. Hafta maçları...
Bu maçlarda sahneye çıkıp maçı FBye kazandırıyorsa yada FB lehine sonuç aldırdıysa o adam kraldır. Dandik maçlarda 5 gol atmışsın ama üst düzey maçlarda sahada sürünmüşsün neyime yarar ?

Sol ayağımla burdayım demesi normal adamın anasına babasına küfür ediliyor buna rağmen çok naif bir hareket yapmış bu hareket mi eleştiriliyor? Saçma.


Tek maçla kral olunur kardeşim. Mesela FB son hafta 3 kez şampiyonluk kaybetti. Bu maçlarda galibiyet golünü herhangi bir futbolcu atsaydı heykeli dikilecek kadar kral olurdu.
Topalda turu lehimize getiren golü attı ancak turu geçen taraf olmadığımız için o güzelim golün bi önemi kalmadı ve bizim üniversitemizde konuşulmadı

Bizim üniversitemizde bir golün ve bir futbolcunun konuşulabilmesi için golün güzel olması yetmez‚ maç sonucununda FBnin lehine olması gerekiyor.

Kısaca Hasan ali iyi bir futbolcudur son 5-6 yıldırda kimi transfer ettiysek gelen gideni hep aratmıştır‚ İsmail gitsin ancak Hasan Alinin gitmesine ben izin vermem. Hasan Ali FBnin kaptanıdır ve FBnin 1. Sol bekidir ve benim beğendiğim bir futbolcudur

Mesaj Necip tarafından düzenlenmiştir...Hangi özelliklerine dayanarak iyi futbolcu diyorsununuz hocam?

Bir sol bekten neler bekliyorsunuz? Kanadını iyi savunmasını‚ hücuma destek vermesini‚ kolay çalım yememesi‚ iyi çalım atması‚ ileri iyi top taşıması. Peki bunlardan hangisini iyi yapıyor Hasan Ali?

İyi olduğu tek bir konu yokken‚ bizde geçirdiği 7 sezonda hiç gelişme gösteremediği halde nasıl iyi bir futbolcu oluyor?

Hasan Ali iyi bir futbolcu değildir hocam. Hasan Ali´nin futbolcu olması bile mucize.

Yukarda yazdım. Bizde 216 maça çıkmış. İyi oynadığı kaç maç var? Bakın bu kadar da iddialı konuşuyorum. Skora katkıyı geçtim bu adamın bize hiç bir katkısı olmadı neredeyse. En son iyi oynadığı 2 maçı sorsam‚ muhtemelen bi 50-60 maç geriye gitmek zorunda kalacaksınız.

Hasan Ali iyi bir futbolcu değil‚ berbat bir futbolcudur. Bunu tartışmak bile abes. Ayrıca Fenerbahçe kaptanlığı artık önemini kaybetmiştir. O bandı İsmail Köybaşı gibi bir adam dahi taktı. Şuanda da saha dışı olaylardan dolayı kadro dışı bırakılmış Volkan takıyor. Maalesef Hasan Ali bizim 1. Sol bekimiz ve bunun üzüntüsünü sürekli yaşıyoruz.

5-6 yılda saçma sapan transferler yapmamız‚ Hasan Ali´yi iyi futbolcu yapmıyor. Gidip Hak´ı kovup yerine ikinci lig seviyesinde topçu alırsan aratır tabi. Yanlış transfer politikası bu konuda savunulamaz..

Deivid‚ 100. Yılımızda bizi şampiyon yapan golü attı. Kral mı oldu? Hayır. Onu kral yapan‚ kupasız kapattığımız 2007-08 sezonuydu.

Hasan Ali´den hiç bir yol olmaz. Yukarda renktaşın yazdığı gibi çöpe atılsa çöp kirlenir. Şu adam dahi iyi futbolcu olarak görülüyorsa‚ biz çoktan düşmüşüz demektir.


  
01.03.2019 11:17 Cuma #2990

BaY-FB
Hasan Ali Kaldırım

30 maç berbat oynayıp saç baş yoldurup bir maç gol atarak kendisine kredi kazandırıyor.Vasat altı bir topçu hatta topçu bile değil.Umarım en kısa zamanda yollarımız ayrılır


  
01.03.2019 11:44 Cuma #2991

ZUKUNFT
Hasan Ali Kaldırım

Daha önce yazıldı mi?

Hasan Aliyi öven adamın futbol bilgisini değil akıl sağlığı sorgulamak lazım.  
01.03.2019 12:00 Cuma #2992

DavidGilmour
Hasan Ali Kaldırım

o değil de antu´yu takip ediyor ve bizi pek sevmiyor sanırım. gol atınca sanki antu´ya mesaj gönderir gibi kıl kıl hareketler falan. sıkıntı yok hasan‚ duygular karşılıklı.


  
01.03.2019 16:11 Cuma #2993

Isis
Hasan Ali Kaldırım


Mesajı Gönderen: Ayrton:cLink:0355037Gol attığımız zaman‚ beraberliği yakaladığımız zaman biz de sevindik. 3-0´dan sonra biz de kızdık..

Ancak hiç kimse tek bir sonuçla kral da olmaz soytarı da.. Futbol bu değildir.

Bir oyuncu bir maç iyi oynayıp 30 maç kötü oynuyorsa kral yapılamaz. O maç için tebrik edilir iyi performansı için ya da attığı gol için.

Topal o maçta görevini yapsa‚ gol atmasa dahi kral olurdu.

Hasan Ali de öyle..

O maçı 3-0 kaybederiz. Hasan Ali görevini düzgün yapar. Hatalı olanlar eleştirilir‚ Hasan Ali yine kral olur.

Ama gidip de abuk subuk fauller yapıp‚ çok kolay çalım yiyip‚ rakibin sağ kanat oyuncularına kale çizgisine kadar eskortluk edip‚ bir tane isabetli orta açamayan adam‚ kendini bir gram geliştirememiş adam gidip gol atıyorsa bu onu iyi oyuncu yapmaz. Sadece gol için tebriği hakeder.

Mesela yanılmak da değil esasen. Herkes yanılır. X kişisinin de ne dediği önemli değil. Hasan Ali´nin golüne sevinmek ayrı bir şey‚ kendisini tebrik etmek ayrı bir şey. İçinizden geleni yazmanız zaten olması gereken bir şey. Ancak aksini gösteren bir çok veri varken‚ gidip de görevini yapıyor demenize katılmıyorum ben mesela. Zaten konu da bu değil‚ Hasan Ali´nin berbat bir sol bek olması..

Şener de bi kupa maçında (yanılmıyorsam Antalya maçı) mükemmel bir gol atmıştı. Muhtemelen sizin üniversitede de konuşulmuştur o gol. Bu Şener´i iyi bir sağ bek mi yapıyor?

Hasan Ali bizim gömdüğümüz kadar kötü. Bir maçta çektiği bir şutun güzel bir şekilde gol olması onu iyi bir sol bek yapmıyor. Adam daha orta açmaktan aciz. Orta açmayı geçtim‚ iyi savunma yapamıyor. Rakip teknik direktörler bile Hasan Ali ve Şener´i görünce ellerini ovuşturuyordur eminim. Çünkü adam tutmayı‚ pozisyon almayı dahi bilmiyor bu herif. Oraya stoper koysak eminim çok daha iyi savunma yapar. Belki hücumda eksik kalırız ama Hasan Ali´nin hücumunu görünce çok da aramayız. Çünkü Hasan Ali görevini iyi yapabilen bir sol bek değil. Yoklukta iyi bir yerli alternatif olabilir ama kesinlikle as sol bek olamaz.

Bir de taraftara "Sol ayağım burda‚ ben burdayım" gibi absürt bir açıklama yapmış. Ben o sol ayağın ve Hasan Ali´nin olmadığı bir çok pozisyon gösterebilirim.. Mehmet Topal´ın sol ayağından farksız çünkü.. 100 tane şut çeker‚ bir tanesi gol olur.

Mesaj Ayrton tarafından düzenlenmiştir...Bknz Luka Modric.
Dünyanın en iyi orta saha oyuncularından bir tanesi.
Kaç gol atmış bir baksın arkadaşlar...
Çok net bir örnektir.

Gol bir sonuçtur.
Bir sistem‚ bir düzen‚ bir oyun değildir. Bir sonuçtur‚ hedeftir.

Modric o hedefe ulaşmayı kolaylaştıran en önemli parçalardan birisi olarak "gol" atmadı diye yerilmez. O sistemi çalıştıramadığı için yerilir.

Hasan Ali de böyle...

O sistemi işleyemiyorsa her iki tarafta da (hücum savunma)‚ attığı muazzam gol o maça özel övgüye mazhardır en fazla.

He ligin sol bek ortalamarı çok yüksek değil zaten dersin 2. bekin olarak durur kadroda.
1 tane olması gereken bekin varsa...
bu da ancak bütçe‚ ücret konularıyla ilgilidir.

Mesaj Isis tarafından düzenlenmiştir...


  
02.03.2019 14:13 Cumartesi #2994

Meloik
Hasan Ali Kaldırım


Mesajı Gönderen: Isis:cLink:0355055Bknz Luka Modric.
Dünyanın en iyi orta saha oyuncularından bir tanesi.
Kaç gol atmış bir baksın arkadaşlar...
Çok net bir örnektir.

Gol bir sonuçtur.
Bir sistem‚ bir düzen‚ bir oyun değildir. Bir sonuçtur‚ hedeftir.

Modric o hedefe ulaşmayı kolaylaştıran en önemli parçalardan birisi olarak "gol" atmadı diye yerilmez. O sistemi çalıştıramadığı için yerilir.

Hasan Ali de böyle...

O sistemi işleyemiyorsa her iki tarafta da (hücum savunma)‚ attığı muazzam gol o maça özel övgüye mazhardır en fazla.

He ligin sol bek ortalamarı çok yüksek değil zaten dersin 2. bekin olarak durur kadroda.
1 tane olması gereken bekin varsa...
bu da ancak bütçe‚ ücret konularıyla ilgilidir.

Mesaj Isis tarafından düzenlenmiştir...Ya bir de sanki sık sık böyle jeneriklik golleri varmış gibi konuşmanın da gereği yok. Arada sırada böyle bir gol atıyor o kadar.

İşleyen bir takımda Hasan Ali sırıtmaz o ayrı konu ama o takımda bile en zayıf halka olur.


  
02.03.2019 14:25 Cumartesi #2995

Sebastian39
Hasan Ali Kaldırım

golden sonra bir de sol ayağını falan işaret edip ben buradayım diyor ule hasan ne adamsın..


  
02.03.2019 18:48 Cumartesi #2996

Arthur Zico
Hasan Ali Kaldırım

Yok sol ayağım buradaymış anlamı. Sanırsın Roberto Carlos


  
Paylaş 
Sayfa: 1....327.328.329.330.331.332.[333].334.335.336.337.338.339....439