Hasan Ali Kaldırım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Hasan Ali Kaldırım

Paylaş 
Sayfa: 1....28.29.30.31.32.33.[34].35.36.37.38.39.40....430
31.08.2012 03:02 Cuma Konu Puanı: 0

___robinho___
Hasan Ali Kaldırım

Düşünmeden mi oynuyor‚ düşünemiyor mu o aradaki farkı anlayamıyorum bir türlü..

Müthiş bir enerjisi var.. Adam sürekli ileri geri yapıyor maşallah ama bazen öyle saçma çalımlar deneyip‚ öyle toplar kaptırıyorki‚ aklım duruyor yani..

Bunlar bir oyuncunun eksikleri ama Avrupa´da böyle oyuncuların üstüne gidilir‚ eksikleri kapatılmaya çalışılır‚ antremanda ekstra çalıştırılır ya da ona göre çalışma programı ayarlanır.. Bizde nerdeee.. Gelir 5´e 2 top mop kapar‚ sonra hop evine.. Adamda da suç yok ki..

Bir an önce onun enerjisinden faydalanmak lazım.. İşlenmeye açık bir adam var elimizde.. İleri-geri arı gibi çalışıyorken‚ onu işleyebilirsek‚ güzel şeyler elde ederiz.. Yoksa dümdüz‚ hiçbir halta yaramayan bir solbekimiz olur çıkar..

31.08.2012 05:26 Cuma #298

noxtrag
Hasan Ali Kaldırım

Allah için enerjisi iyi çalıskan bir oyuncu. bindirmeler‚ hücuma katılısı iyi. pas ve calım konusunda biraz sıkıntısı var‚ gelisime acık bi oyuncu bence. bu adamı herkes kötülüyorda kayserideyken forum ölüyordu bu cocuk icin. daha cok calısmalı ama abartıldığı kadar sırıttığını düsünmüyorum özgüveni yerine gelmeye basladı. maçta sadece işine bakıyor ve birşeyler yapmaya calısıyor. teknik ekip tarafından gerekli destek sağlanmalı üzerinde durulmalı.

31.08.2012 10:45 Cuma #299

OSMAN PEKŞEN
Hasan Ali Kaldırım

sol bekin yetişmediği ülkemizde 22 yaşında böyle bir futbolcu nasıl şimdiden böylesine eleştirilir ..anlayamıyorum?

31.08.2012 10:48 Cuma #300

olcaysoykan
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: OSMAN PEKŞEN:cLink:0182228

sol bekin yetişmediği ülkemizde 22 yaşında böyle bir futbolcu nasıl şimdiden böylesine eleştirilir ..anlayamıyorum?

benzer bişey yazmak için girmiştim üstüne bu kadar eleştiriyi hakedecek ne yaptığınıda anlamadım.

ben şahsen bu transferi oldukça yerinde buldum...

gelişimede çok açık.

31.08.2012 11:04 Cuma #301

O-12
Hasan Ali Kaldırım

bazı yorumlara bakıyorum da sankı gelecek vaat eden bır dunya starı almısız da
erken karar vermemek lazımmış bla blah.. adam 22 yaşında ama yetenek adına hıc bır sey yok.
neye göre aldık neden aldık hala anlamış değilim.
bakın gerçek yıldız nasıl olur‚

(alıntıdır)

r.carlos

16 yaşındayken A Takıma yükseldi. 16 yaşında Brezilya 20 Yaş Altı Milli Takımı´na giren Carlos‚ Brezilya Milli Futbol Takımı ile çıktığı 125 maçta 11 gol attı.

1996 Yaz Olimpiyatları´nda milli takımın bir parçası olan Carlos‚ bronz madalyanın sahibi oldu. Brezilya Milli Takımı ile ilk maçına ise 26 Şubat 1996 tarihinde ABD karşısında çıktı. Haziran 1997´de ise 34 metreden Fransa´ya kaydettiği golle kariyerinin en güzel gollerinden birine imza attı; Fransa barajını aşan topun auta çıkacağı düşünülürken‚ muhteşem bir falso alan top Didier Deschamps´ı aştı ve Fabien Barthez´i de sabit bir şekilde bırakarak ağlarla buluştu.

1998 FIFA Dünya Kupası´nda Roberto Carlos‚ Fransa ile yaptıkları ve kaybettikleri final maçı da dahil toplam 15 maça çıktı‚ 20 gol kaydetti. 2002 FIFA Dünya Kupası´nda 7 maça çıkan Roberto Carlos Çin´i 4-0 yendikleri maçta 25 metreden bir gol kaydetti. Almanya ile oynadıkları final maçında da Roberto Carlos ilk 11´deki yerini aldı ve kupa da Brezilya´nın oldu. 2006 FIFA Dünya Kupası´nın çeyrek finalinde Fransa´ya elenen Brezilya´da Roberto Carlos‚ milli formaya veda ettiğini açıkladı.

31.08.2012 11:09 Cuma #302

cakalmusto
Hasan Ali Kaldırım

gün geçtikçe daha da düzeliyor. düzelecektirde.
SM maçında ters çalım attı mesela çok şaşırdım. normalde al-ver tarzı oynuyordu.

31.08.2012 11:13 Cuma #303

koral.alter
Hasan Ali Kaldırım

alınmasına çok sevindiğim oyunculardan biriydi ama şuan kayserideki görüntüsünden çok uzak umarım toparlar

31.08.2012 13:05 Cuma #304

nadir83
Hasan Ali Kaldırım

Profesyonel refakatçı..

31.08.2012 13:10 Cuma #305

MCerberuS
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: olcaysoykan:cLink:0182230

benzer bişey yazmak için girmiştim üstüne bu kadar eleştiriyi hakedecek ne yaptığınıda anlamadım.

ben şahsen bu transferi oldukça yerinde buldum...

gelişimede çok açık.

hiçbir şey yapmıyor problem orda zaten‚resmi maçlarda tüm gollerimi sayesinde onun kanadından yedik‚gölge savunma yapıyor‚ne hücum ne savunma ikisi de hak getire..

Paylaş 
Sayfa: 1....28.29.30.31.32.33.[34].35.36.37.38.39.40....430