Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Hasan Ali Kaldırım

Paylaş 
Sayfa: 1....337.338.339.340.341.342.[343].344.345.346.347.348.349....398
31.03.2019 12:58 Pazar Konu Puanı: 0

PorscheCaymanGTS

Mesajı Gönderen: ugur.FB

Mesajı Gönderen: onur_fb:cLink:0356062

hasan aliyi zerre kadar istemiyorum da kontejyan 6 ya inerse bek hakkımızı yabancıdan kullanmak gereksiz olmaz mı ‚canerin geleceğini düşünmüyorum bu arada

Canerle anlaşılmış bile

Gelmesin. Istemiyoruz!

31.03.2019 13:11 Pazar #3079

de niro
Hasan Ali Kaldırım

Milli takim oyuncusu. Avrupa´da hiç istiyen olmaz mi acaba?

31.03.2019 13:15 Pazar #3080

Ayrton
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: onur_fb:cLink:0356065

Cekemeyiz demekle iş bitmiyor

Takımda otuan tek taraf ssğ kanat 2 yabancı oynuyor seneye gene ısla dırar devam edecek

Solda moses

Skertel gitse bile 1. Stoper gene yabancı olacak

Santrafor kesin yabanci olacak gene türk santrafor yok

Kaleci işini ne yapacaksin sol bek yol gecen hanı da kalede boş afedersin oraya yabancı iyi kaleci almak herkesin 1. Veya 2. Tercihi olur

Mehmet topal seneye jailsona bırakır yerini

Hangi mevkiideki yabancı keseceksin ıslanın yerine türk sag bek koyayım dersen hak tan ne farkı olacak

Değil Isla‚ bir tane maymunu koysak HAK´dan daha iyi oynar o bölgede. Bunu abartısız söylüyorum çünkü Hak´ın o mevkide hiç bir katkısı olmadığı gibi zararı var.

Sol bek yıllardır sıkıntı yaşadığımız bir bölge. Diğer mevkiler bir şekilde yürür ama düzgün bir bek olmadığı zaman ileri dahi çıkamıyoruz.

Yediğimiz gollere bir bakın‚ neredeyse tamamına yakınını Hak denilen kazmanın yüzünden yediğimiz bariz..

Ayrıca bugün sorsan kaleci için yabancı hakkının kullanılacağı son mevkii olarak görüyordur bir çok kişi. Sol bekinde HAK olan takıma yabancı kaleciyi alsan ne olacak ki? Yabancı sınırında kaleci en son tercih olur mevcut düzende.

Yabancı sınırı olup olmaması önemli değil. İsmail ile birlikte bu kazmanın sezon biter bitmez takımdan kovulması gerekiyor.

31.03.2019 17:08 Pazar #3081

umidoo
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: ugur.FB:cLink:0356063

Canerle anlaşılmış bile

Don dolas ayni oyuncular!!!
Sagbeke de gokhani alsinlar oldu olacak!!!

Caner bjk.de nasil bir performans sergiledi ki geri istiyoruz!!!

Karakterine hic girmiyorum bile....

Vizyon vizyon dedikleri bu ise azo.dan farklari ne imis?

01.04.2019 14:36 Pazartesi #3082

mavisakal
Hasan Ali Kaldırım

Bu gözler o bölgede Santos ve Roberto Carlos gördü be. Bunlardan sonra Ziegler‚ HAK gibi adamlar alırsan tabi kimse beğenmez..

01.04.2019 18:14 Pazartesi #3083

ZUKUNFT
Hasan Ali Kaldırım

Bugün keyfim o kadar yerindeki Hasan Aliye basmadım hiç kufur.

07.04.2019 19:01 Pazar #3084

fkilic
Hasan Ali Kaldırım

Aferin Hasa Ali. Fenerbahce nin en klas oyuncusu (acik ara). Bir sol bek daha ne yapsin. Yakin uzak ortalari muhtesemdi. Yine attigi gol muhtesem otesiydi. Bizim golculerin vurduklari top kaleci diye calistirir tarzdayken ya da iska gecerlerken. Adam Verdi aldi bakti vurdu. Onumuzdeki seninin kadrosunu olustirurken ilk 11 de ilk yazilacak adam olmali. Yok kardesim daha iyisi yok bu ligde. Oyle olmasa FB sevdalisi!!! Senol bile onu alirmiydi milli takima. Ben kendi adima onu acilsin doiye Caner (sorunlu) gittiginde hic uzulmemistim. Tum takintili yorumlara kulak tikayip israrla futbolunu oynadigi icin ona tesekkurler.

07.04.2019 19:13 Pazar #3085

zeze
Hasan Ali Kaldırım

son 2 seneyi baz alınca Caner´den net daha iyi

iyi bir yabancı solbek bulursak (ki bulamayız) çok iyi rotasyon oyuncusu olur. Kendini salmıyor‚ çalışkan‚ yerli. Ne bekliyorsunuz ki başka bu adamdan? Santos gibi 6 gol 10 asist mi? Varsa para alsınlar öyle bir bek‚ kimse hayır demez. Hasan´ın 3 katı maaş alan Slimani‚ ayew‚ skrtel vs vs Hasan´ın yarısı kadar faydalı oynamıyor.

08.04.2019 11:07 Pazartesi #3086

unihamburg
Hasan Ali Kaldırım

Ben de dahil bircogumuz Hasan Ali´ye bazen fazla yükleniyoruz.

Yeterli ya da yetersiz‚ kabul edelim ki Hasan Ali elinden gelenin herzaman en fazlasini vermeye calisan bir oyuncumuz.

Özellikle derbi maclarinda da gösterdi ki‚ konsantre oldugu zaman oyun degistirici bir kimlige de bürünüyor. Keske bu yönünü tüm sezona yayabilse de bizi önümüzdeki sezon o bölgeye transfer yapma zorunlulugundan kurtarsa...

Mesaj unihamburg tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: 1....337.338.339.340.341.342.[343].344.345.346.347.348.349....398