Hasan Ali Kaldırım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Hasan Ali Kaldırım

Paylaş 
Sayfa: 1....339.340.341.342.343.344.[345].346.347.348.349.350.351....397
09.04.2019 10:40 Salı Konu Puanı: 0

unihamburg
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: KamuranFB:cLink:0356239

Bu kısma kesinlikle katılıyorum.

Sorun da zaten burada başlıyor‚ "elinden gelenin fazlası" Fenerbahçe için yeterli seviyede değil.

Kesinlikle dogru. Vasat oyunculardan "elinden gelenin fazlasini" bekleme lüksü yok Fenerbahce takiminin. Haklisin.

Ama benim söylemek istedigim sey‚ Hasan Ali´nin taraftar arasinda ve sosyal medyada kendisine gösterilen tepkiyi hakedecek kadar da kötü bir oyuncu olmadigidir. 10 üzerinden 6-7´lik bir oyuncuya neden her mac 9-10´luk performans göstermiyorsan diye kizmaya benziyor bu.

Gerci taraftar da kendince hakli. O bölgede yillarca dünya starlarini görmeye alistiklarindan bence bu tepki. Ama bu tepkinin adresi oyuncu degil‚ futbol takimini dizayn edenlere olmali.

Dolayisiyla Hasan Ali´nin yapmasi gereken sey kulaklarini tikayip isine konsantre olucak‚ son zamanlardaki yükselen formunu koruyacak. Bunu yaparsa eminim ki taraftar Dirar´a gösterdigi teveccühün aynisini kendisine de gösterecektir.

09.04.2019 11:27 Salı #3097

damdandama
Hasan Ali Kaldırım

Reyiz maçtan sonra "Kazanamadıktan sonra‚ attığım golün anlamı yok" demiş.

Reyis be. Anlamı olmadığı için her asist ya da golden sonra mikrofonlara koşuyorsun değil mi?

Sözde takımın kaptanlarından. Mağlubiyetlerden sonra hiç sorumluluk alıp konuştuğunu göremedik kaptan?

Mesaj damdandama tarafından düzenlenmiştir...

09.04.2019 11:56 Salı #3098

Milla Jovovich
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: mrtrky:cLink:0356262

hangi fenerbahçe için yeterli değil.

doğru 2007´deki fenerbahçe seviyesinde değil.

bugün bu takımın kesinlikle en iyi oyuncusu dirar ile birlikte.

istikrar - fizik güç - yetenek üçgeninin ortalamasını aldığınızda bu 2 oyuncu takımın %100 en iyileri.

kimse kusura bakmasın. durum budur.

2011 deki seviye içinde yeterli değil canavar gibi bir andre santos vardı veya 2014 içinde defansı patates olsa da duran toplarıyla attığı gol ve asistlerle caner vardı.

O kadar geriye gitmeye gerek yok. Kılavuzu karga olanın sözü cuk oturuyor.

09.04.2019 12:07 Salı #3099

FAN_Fener
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: damdandama:cLink:0356272

Reyiz maçtan sonra "Kazanamadıktan sonra‚ attığım golün anlamı yok" demiş.

Reyis be. Anlamı olmadığı için her asist ya da golden sonra mikrofonlara koşuyorsun değil mi?

Sözde takımın kaptanlarından. Mağlubiyetlerden sonra hiç sorumluluk alıp konuştuğunu göremedik kaptan?

Mesaj damdandama tarafından düzenlenmiştir...

Bilincalti gol attim mesaji...

09.04.2019 13:56 Salı #3100

KamuranFB
Hasan Ali Kaldırım

istikrar - fizik güç - yetenek üçgeninin ortalamasını aldığınızda bu 2 oyuncu takımın %100 en iyileri.

Dostum Hasan Ali´nin bu çöp kadroda kendini göstermesi gayet normal‚ bu kadroda Hasan Ali zaten banko oynar ama 2007 deki kadroda yedek dahi olamaz. Bize 2007 deki kadro kalitesi lazım bu seneki kadro kalitesi değil.

Fenerbahçe orta sıra takımı değil‚ Türkiye´nin en büyük kulübüdür. Orta sıra takımı olacaksa‚ Hasan Ali´ye 10 yıllık sözleşme yapılsın‚ yok eğer şampiyonluğa oynayacaksa Hasan Ali gibilerinin bu kadroda kesinlikle yeri yoktur.

09.04.2019 16:18 Salı #3101

Ayrton
Hasan Ali Kaldırım

Durum kesinlikle öyle değil..

Dirar´ın ikinci yarıdan beri yükselen bir grafiği var da‚ Hak nasıl en iyilerinden biri oluyor? Bu istikrar-fizik gücü-yetenek üçgeni değerlendirilirken hangi veriler ele alındı mesela?

3 maçta 5 gol yediren bir bek bu herif. İstikrarlı olduğu doğru ama kötü performansta istikrar nasıl en iyilerden yapıyor? Yediğimiz atakların tamamını da bunun kanadından yiyoruz üstelik. Rakibe eskortluk etmek dışında bir şey yapmıyor. Bazen onu bile yapamıyor..

Şuan takım düşmemeye oynadığı için Hasan Ali çok fazla göze batmıyor. Ancak buna tağmen sırıtıyor kadroda. Ligde düşmemeye oynayan bir takımda bile ilk tercih olamaz..

Mesaj Ayrton tarafından düzenlenmiştir...

09.04.2019 16:25 Salı #3102

mrtrky
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0356274

2011 deki seviye içinde yeterli değil canavar gibi bir andre santos vardı veya 2014 içinde defansı patates olsa da duran toplarıyla attığı gol ve asistlerle caner vardı.

O kadar geriye gitmeye gerek yok. Kılavuzu karga olanın sözü cuk oturuyor.

tabi ki o yıllar için de yeterli değil. ben uzun uzun düşünmedim‚ ilk aklıma geleni yazdım.

09.04.2019 17:23 Salı #3103

10ur101

Mesajı Gönderen: Ayrton

Durum kesinlikle öyle değil..

Dirar´ın ikinci yarıdan beri yükselen bir grafiği var da‚ Hak nasıl en iyilerinden biri oluyor? Bu istikrar-fizik gücü-yetenek üçgeni değerlendirilirken hangi veriler ele alındı mesela?

3 maçta 5 gol yediren bir bek bu herif. İstikrarlı olduğu doğru ama kötü performansta istikrar nasıl en iyilerden yapıyor? Yediğimiz atakların tamamını da bunun kanadından yiyoruz üstelik. Rakibe eskortluk etmek dışında bir şey yapmıyor. Bazen onu bile yapamıyor..

Şuan takım düşmemeye oynadığı için Hasan Ali çok fazla göze batmıyor. Ancak buna tağmen sırıtıyor kadroda. Ligde düşmemeye oynayan bir takımda bile ilk tercih olamaz..

Mesaj Ayrton tarafından düzenlenmiştir...

Abartmayı ne kadar seviyorsunuz ya allah aşkına İyilerkende kötülerkende Hayır yetersiz olduğu ve yerine mutlaka transfer yapılması gerektiği kesinde nedir bu açıklamalar ona anlam veremedim? Adam bu sezon takımın iyilerinden işte uzatmaya gerek yok. Adam kendine göre fena sezon geçirmiyor Diğer bekler neden 3 gol ve 5 asist yapamıyor? Milli takımadada attı gol Onlar sözde hem Hasan Ali’den daha ofansif hemde takımları bizim attığımız golün iki katını atmış. Hasan Ali’den daha iyi Türk bek tek Caner var oda bu sene yerlerde sürünüyor Yedek olarak iyi işte uzatmayın Yok ben seneye iki tane yabancı sol bek istiyorum dersen eyvallah ama mümkün değil

09.04.2019 18:22 Salı #3104

damdandama
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: 10ur101:cLink:0356284

Abartmayı ne kadar seviyorsunuz ya allah aşkına
İyilerkende kötülerkende

Hayır yetersiz olduğu ve yerine mutlaka transfer yapılması gerektiği kesinde nedir bu açıklamalar ona anlam veremedim?
Adam bu sezon takımın iyilerinden işte uzatmaya gerek yok.

Adam kendine göre fena sezon geçirmiyor
Diğer bekler neden 3 gol ve 5 asist yapamıyor?
Milli takımadada attı gol
Onlar sözde hem Hasan Aliden daha ofansif hemde takımları bizim attığımız golün iki katını atmış.

Hasan Aliden daha iyi Türk bek tek Caner var oda bu sene yerlerde sürünüyor
Yedek olarak iyi işte uzatmayın
Yok ben seneye iki tane yabancı sol bek istiyorum dersen eyvallah ama mümkün değil

Adamın 3 maç üst üste 2şer gol yedirdiği zamanlar ne oluyor? Çok uzak zamanlar değil‚ bjk maçı ve önceki maçlar.

Bu iyi hali mi? İyi haliyle 2şer gol yediriyor‚ senin kötü demen için 5er tane mi yedirecek?

Abartmayı seviyormuşsunuz muş. 2 gol atıyor Marcelo oluyor.

Gerçi burada Alabayla falan kıyaslayıp hepsinden iyi diyen de vardı.

O yüzden çok absürt gelmiyor diğer söylenenler artık.

Paylaş 
Sayfa: 1....339.340.341.342.343.344.[345].346.347.348.349.350.351....397