Hasan Ali Kaldırım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Hasan Ali Kaldırım

Paylaş 
Sayfa: 1....343.344.345.346.347.348.[349].350.351.352.353.354.355....388
14.04.2019 23:56 Pazar Konu Puanı: 0

serdar özlük
Hasan Ali Kaldırım

Ulan seviyordum seni ama bugün değerini sıfırladın resmen gözümde.itiraz edecek mecalin de mi yok senin?bir taca adam kovalayan rakibin var sen kuzu gibi çıkıyorsun dışarı tartışmalı pozisyonda...

15.04.2019 00:01 Pazartesi #3133

defrim
Hasan Ali Kaldırım

HAK favori adamım değil‚ amma bugünkü pozisyondan dolayı ona yüklemek haksızlık diye düşünüyorum.
Birincisi orada faul olduğu bile meçhul.
Eli ile çok hafif bir etkisi var‚ ona faul çalınmaz.
Dizi Diagne´nin ayağına çarpıp onun kendi kendine takılmasına sebep vermiş ise‚ faul doğru ama her halükarda kart sarı olmalı idi.
Çünkü Diagne o an topa sahip değil.
Harun ile eşit şansı var top için.
Bu kadar basit‚ ama göz göre göre hakkımız yenildi bu pozisyonda.

15.04.2019 00:33 Pazartesi #3134

Sanzatu
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: defrim:cLink:0356499

HAK favori adamım değil‚ amma bugünkü pozisyondan dolayı ona yüklemek haksızlık diye düşünüyorum.
Birincisi orada faul olduğu bile meçhul.
Eli ile çok hafif bir etkisi var‚ ona faul çalınmaz.
Dizi Diagne´nin ayağına çarpıp onun kendi kendine takılmasına sebep vermiş ise‚ faul doğru ama her halükarda kart sarı olmalı idi.
Çünkü Diagne o an topa sahip değil.
Harun ile eşit şansı var top için.
Bu kadar basit‚ ama göz göre göre hakkımız yenildi bu pozisyonda.

eleştrinin %90ı yaptığı ya da yapmadığı faule değil belli belirsiz bi pozisyonla atılıyorsun hakeme zerre tepkin yok utanmasa iyi oldu haketmiştim diyecek

15.04.2019 02:13 Pazartesi #3135

defrim
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: Sanzatu:cLink:0356501

eleştrinin %90ı yaptığı ya da yapmadığı faule değil belli belirsiz bi pozisyonla atılıyorsun hakeme zerre tepkin yok utanmasa iyi oldu haketmiştim diyecek

Tamam‚ o konuda haklisiniz‚ ama bakin takimin geri kalani da sessiz kaldi orada.
Esas problem yine ayni: Biz takim olamadik bu sene...

15.04.2019 19:05 Pazartesi #3136

sorhan
Hasan Ali Kaldırım

Yalandan bir KK verdiler çocuğa; sahipsiz topta KK olmaz.

Çok eleştirdim‚ çok kızdım ama çizgisini bozmayan‚ gayretli bir sporcu. Türkiye seviyesi için iyi bir sol bek.

Hasan Ali´ye saygı duyuyorum. Bir tık daha yukarı çekecektir futbolunu.

15.04.2019 19:26 Pazartesi #3137

Ayrton
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: sorhan:cLink:0356596

Yalandan bir KK verdiler çocuğa; sahipsiz topta KK olmaz.

Çok eleştirdim‚ çok kızdım ama çizgisini bozmayan‚ gayretli bir sporcu. Türkiye seviyesi için iyi bir sol bek.

Hasan Ali´ye saygı duyuyorum. Bir tık daha yukarı çekecektir futbolunu.

6-7 sezondur bizde bir gram gelişme katedemedi.

Kaçıncı senesinde bir tık daha yukarı çekebilir ki?

15.04.2019 20:09 Pazartesi #3138

Milla Jovovich
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: Sanzatu:cLink:0356501

Oyuncu olarak dengesiz tepkileri bile dengesiz.

15.04.2019 23:15 Pazartesi #3139

mahowar1907
Hasan Ali Kaldırım

Dün çıkarken kendi kendine mıy mıy ben bir şey yapmadım diyordu. Yahu madem yapmadın çık itiraz et. Gsliler bile bak faul şurada diyemiyor adamınız bile itiraz etmedi diyor.

15.04.2019 23:54 Pazartesi #3140

hakankary
Hasan Ali Kaldırım

Net kırmızı kart ama kasıtlı bir hareket değil. Dizi hafif de olsa rakibin ayağına değiyor. Zaten Hasan da o anda bir ufak tökezliyor. Daha dikkatli olması gerekirdi ama asıl sorun uzaklaştırılan topun kalemizde bu şekilde pozisyon olması.

Paylaş 
Sayfa: 1....343.344.345.346.347.348.[349].350.351.352.353.354.355....388