Hasan Ali Kaldırım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Hasan Ali Kaldırım

Paylaş 
Sayfa: 1....29.30.31.32.33.34.[35].36.37.38.39.40.41....430
31.08.2012 14:46 Cuma Konu Puanı: 0

turkishdynamite
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: ativan:cLink:0182107

hasan ali sol bek degil cunku defansi yok

canerin bile defansi daha iyi

hasan ali sol acik olabilir

sol acikmi?bir tane adami gecemeyen dogru dürüst orta yapamayan biri nasil sol acik olabilir??

31.08.2012 16:49 Cuma #307

ativan
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: turkishdynamite:cLink:0182249

sol acikmi?bir tane adami gecemeyen dogru dürüst orta yapamayan biri nasil sol acik olabilir??

ben bunu buradaki hasan ali iyi diyen arkadaslar icin yazmıstım.

hadi iyi oldugunu kabul edelim en iyi ihtimalle sol acık olur diyorum

cunku oyle bir defansı var ki adam seffaf gibi.

her mac sol kanadımız otoban. vızır vızır.

31.08.2012 17:50 Cuma #308

baku1907
Hasan Ali Kaldırım

çok daha iyi olacak.

31.08.2012 20:05 Cuma #309

yaylabey
Hasan Ali Kaldırım

bence markaj yapmasını ve ters kademeye girmeyi hasan ali bilmiyor

dikkat edin son maçlara hep onun kanadından ortalar geliyor

bu kadar kolay orta yaptırmasının nedeni tuttuğu oyunculara markaj yapamamasından kaynaklanıyor

01.09.2012 00:06 Cumartesi #310

Young Zoran
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: ___robinho___:cLink:0182207

Düşünmeden mi oynuyor‚ düşünemiyor mu o aradaki farkı anlayamıyorum bir türlü..

Müthiş bir enerjisi var.. Adam sürekli ileri geri yapıyor maşallah ama bazen öyle saçma çalımlar deneyip‚ öyle toplar kaptırıyorki‚ aklım duruyor yani..

Bunlar bir oyuncunun eksikleri ama Avrupa´da böyle oyuncuların üstüne gidilir‚ eksikleri kapatılmaya çalışılır‚ antremanda ekstra çalıştırılır ya da ona göre çalışma programı ayarlanır.. Bizde nerdeee.. Gelir 5´e 2 top mop kapar‚ sonra hop evine.. Adamda da suç yok ki..

Bir an önce onun enerjisinden faydalanmak lazım.. İşlenmeye açık bir adam var elimizde.. İleri-geri arı gibi çalışıyorken‚ onu işleyebilirsek‚ güzel şeyler elde ederiz.. Yoksa dümdüz‚ hiçbir halta yaramayan bir solbekimiz olur çıkar..

Katılıyorum.Elinden geldiğince mücadele ediyor.Ama oyun zekası kısmını halletmesi lazım.

01.09.2012 02:25 Cumartesi #311

wargrawe
Hasan Ali Kaldırım

Özgür Çek´i denemek ve bi şekilde rekabetin içine sokmak lazım.

02.09.2012 05:58 Pazar #312

BiRTaNeM
Hasan Ali Kaldırım

gereksiz bir transfer diye düsünüyorum...özgür ceki silmenin ne anlami var...

02.09.2012 06:01 Pazar #313

kemal yıldız
Hasan Ali Kaldırım

Özgür Çek i 18 e bile alması‚ yerinin garanti olmadığı mesajını verip gaza getirir oyuncuyu

02.09.2012 10:40 Pazar #314

YAGO
Hasan Ali Kaldırım

Reto Ziegler FB´ye donsun diyenler ya futboldan anlamiyor yada çok duygusal. Ziegler çok siradan bir sol bek. Hasan Ali henuz çok genç. Çocuk en azindan istekli arzulu. Çok daha iyi olacagina eminim. Hazirlik kampinin yildiziyken birden boyle form dusuklugu oldu ama elbet duzelecektir.
[\b]

Paylaş 
Sayfa: 1....29.30.31.32.33.34.[35].36.37.38.39.40.41....430