Hasan Ali Kaldırım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Hasan Ali Kaldırım

Paylaş 
Sayfa: 1....348.349.350.351.352.353.[354].355.356.357.358.359.360....386
11.05.2019 07:12 Cumartesi Konu Puanı: 0

00burak00
Hasan Ali Kaldırım

HAK çok iyi bir sol bekmiymiş?
Satılsa yeri dolmaz mıymış? ( İsmail gibi oyuncu alırlarsa dolmaz o konuda hak verdim)
Anlaşılan dünya futbolunu takip eden biri değilsin.O yüzden birşey yazmıyorum.

Mesaj 00burak00 tarafından düzenlenmiştir...

11.05.2019 21:09 Cumartesi #3178

Ayrton
Hasan Ali Kaldırım

Son dakikada Manu çok güzel dans etti kendisiyle. Bu ikramını da penaltıyla süsleyecekti de atmadı adam kendisini Allahtan..

11.05.2019 21:23 Cumartesi #3179

damdandama
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: fkilic:cLink:0357394

Burada yazdiklarima katilmayan arkadaslar; Ben sizin degil kendi dusuncelerimi yazdim. Hic bir sey demeden sadece "senin dedigin degil benimki dogru diyen" ve de uslubu bozan arkadaslar olmadikca bence sorun yok. Gordugum kadariyla hep ayni kisiler. Siz ustunuze almayin o kadar. Ben sadece samimi bir sekilde kendi dusuncemi yazdim "sizinkileri" degil.

Haan Ali gibi kaliteli ayaklarin artmasini dilerim. Aynen boyle devam sevgili Hasan Ali kardesim. Alex i bile islikladilar.

Birde kaleci konusuna degineyim. Volkan´i bunca sene ustelikte FB li olmayan hocalar bosuna milli secmediler. Sonunda Fatih "artik olmasada olur" dedi. Eger kaleci diye getirilen Harun ise Volkan 42 yasina kadar rahat oynar. Ama benim tercihim seneye seyredebildigimiz genc ve iyi bir kaleciye yonelmek. Mesela Altay ve dahada iyisi Trabzon´un genc kalecisi. Berke icin ise hic bir fikrim yok. Ancak gensin oynasin demekle olmaz. Keske yeterince san bulsaydida izleseydik. Sezon basi 3-0 oneyken hazirlik macinda oyuna girmisti ve mac 3-3 bitmisti. Tabiki onun sucu olamaz. Ama tek hatirladigim bu. Ona yeterince san vermeyenlerin sucu. En azindan gorseydik derim. Su an riske yer yok. Iyi bir kaleci alinmasi sart. Onun bunun yedegi alinacaksa (heleki Harun gibi 30 luk) hic alinmasin.

Hocam‚ bunları yazan birisini ciddiye alamaz ki kimse‚ düşüncesini yazıp ciddi ciddi tartışsın?

Vallahi sabaha kadar tartışırız‚ Hasan´ın nasıl bir futbolcu olduğunu ya da Volkan´ın nasıl kaleci olamadığını‚ ama bunları söyleyen birisini kimse ciddiye almaz ki?

Volkan 42´ye kadar oynasın nedir‚ kim niye ciddiye alıp cevap versin bu yoruma?

11.05.2019 21:40 Cumartesi #3180

fkilic
Hasan Ali Kaldırım

Cevap beklentim hic yok. Ben kendi dusuncemi yazdim ve yazarim ara sira. Ama ciddiye almissin belliki Sabaha kadarda tartismam‚ zaten acikca yazdim. Begenen begenir‚ begenmeyen begenmez‚ goren gorur. Bu arada bir kez daha ekleyeyim. Hasan Ali yine iyiydi. Bu senenin en istikrarli oyuncusu Hasan Ali. Yazik oldu bu kadroya denk geldi ve verimli senesinde Fenerbahce kotu bir yilindaydi. Hasan Ali bir tanedir. Hep boyle devam Hasan Ali.

Mesajı Gönderen: damdandama:cLink:0357427

Hocam‚ bunları yazan birisini ciddiye alamaz ki kimse‚ düşüncesini yazıp ciddi ciddi tartışsın?

Vallahi sabaha kadar tartışırız‚ Hasan´ın nasıl bir futbolcu olduğunu ya da Volkan´ın nasıl kaleci olamadığını‚ ama bunları söyleyen birisini kimse ciddiye almaz ki?

Volkan 42´ye kadar oynasın nedir‚ kim niye ciddiye alıp cevap versin bu yoruma?

12.05.2019 00:42 Pazar #3181

baku1907
Hasan Ali Kaldırım

Akhisar da golü yine H.Ali´nin bölgesinden attı.

Fanları bunları eminim ki görmüyor.

Bu tip vasat topcularla başarılı olamazsın.

Mesaj baku1907 tarafından düzenlenmiştir...

12.05.2019 11:32 Pazar #3182

yunus19077
Hasan Ali Kaldırım

Her gol bunun kanadından ve her tehlikeli akın bunun kanadından ..
Çok iyi bir ofansif sol bek alınmalı yedekte Dursun siritmaz

12.05.2019 16:58 Pazar #3183

Pierreium
Hasan Ali Kaldırım

sezon başında yedek bile kalmaması gerekiyor diye düşünüyordum ancak kapasitesinin üzerine çıkıyor ve seneye YEDEK olarak kalsa itirazım olmaz.

12.05.2019 17:38 Pazar #3184

Ayrton
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: baku1907:cLink:0357469

Akhisar da golü yine H.Ali´nin bölgesinden attı.

Fanları bunları eminim ki görmüyor.

Bu tip vasat topcularla başarılı olamazsın.

Mesaj baku1907 tarafından düzenlenmiştir...

Golde asisti yapan oyuncu Hasan Ali´nin arkasına çok güzel sarktı‚ Hasan Ali farkına dahi varamadı.. Gol pasında da çok saçma bi hamle yaptı. Ortada kalas gibi beklese top geçmeyecekti belki de..

14.05.2019 10:27 Salı #3185

oaltintas
Hasan Ali Kaldırım

Şu yetersizi de başımıza iyi topçu yaptınız ya
Aldığı her topu geriye veren‚ orta açamayan‚ formasından çekiliyormuş gibi koşamayan ‚ sanki hücüm gücü varmış gibi devamlı solda açık veren süper bek !

Paylaş 
Sayfa: 1....348.349.350.351.352.353.[354].355.356.357.358.359.360....386