Hasan Ali Kaldırım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Hasan Ali Kaldırım

Paylaş 
Sayfa: 1....353.354.355.356.357.358.[359].360.361.362.363.364.365....386
04.06.2019 22:41 Salı Konu Puanı: 0

Cole Phelps
Hasan Ali Kaldırım

maalesef sıradan fenerbahçe takımının yıldız gibi parlayan bir kaç oyuncusundan biri.

giderse yerine gelecek adamı comolli getirecek‚ hasan mumla aranır bu da kesin gibi brşey.

05.06.2019 17:19 Çarşamba #3223

coldlook
Hasan Ali Kaldırım

Jesus bu sene daha iyi performans sergiledi
Çalışkanlığını takdir ederim
Ancak yetersiz hücum özellikleri ile zor

05.06.2019 20:19 Çarşamba #3224

unifb1986
Hasan Ali Kaldırım

geçtiğimiz sezon hasan alinin hücum yönü defans yönünden daha ön plana çıktı attığı gol yaptığı asistlerle ön plana çıktı defansif denilerek biraz ezbere yorumlar yapılıyor sanırım hasan alinin tam tersi defansif yönü iyi değildi gerçi önünde oynayan adamlarında bunda payı yok değil çok değişti orası mesela önünde bir dirar yoktu çoğu zaman o kanatta tek başına kaldı yiğidi öldür hakkını ver demişler bunu söylemem lazım

ben hasan alinin max halinin bile gerçek bildiğimiz FENERBAHÇE´de 11 oynamayacağını düşünmüyorum çünkü teknik kapasitesi buna müsaade etmiyor ama son yıllarda oyuncu kalitesi o kadar düştü ki bu oyuncu diğerlerine nazaran gözümüze iyi geliyor olay tamamen bu

yetersiz olduğu için hasan aliye takabilirsiniz ama bence gereğinden fazla takılıyor insanlar bu oyuncuya çünkü bizim çok daha büyük sorunlu oyuncularımız var aynı tepkiyi ben göremiyorum o futbolculara karşı bence bu büyük sorun

05.06.2019 23:06 Çarşamba #3225

Ayrton
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: unifb1986:cLink:0358513

geçtiğimiz sezon hasan alinin hücum yönü defans yönünden daha ön plana çıktı attığı gol yaptığı asistlerle ön plana çıktı defansif denilerek biraz ezbere yorumlar yapılıyor sanırım hasan alinin tam tersi defansif yönü iyi değildi gerçi önünde oynayan adamlarında bunda payı yok değil çok değişti orası mesela önünde bir dirar yoktu çoğu zaman o kanatta tek başına kaldı yiğidi öldür hakkını ver demişler bunu söylemem lazım

ben hasan alinin max halinin bile gerçek bildiğimiz FENERBAHÇE´de 11 oynamayacağını düşünmüyorum çünkü teknik kapasitesi buna müsaade etmiyor ama son yıllarda oyuncu kalitesi o kadar düştü ki bu oyuncu diğerlerine nazaran gözümüze iyi geliyor olay tamamen bu

yetersiz olduğu için hasan aliye takabilirsiniz ama bence gereğinden fazla takılıyor insanlar bu oyuncuya çünkü bizim çok daha büyük sorunlu oyuncularımız var aynı tepkiyi ben göremiyorum o futbolculara karşı bence bu büyük sorun

Hasan Ali´ye defansif denmesinin nedeni defansif yönünün ön plana çıkması değil‚ hücum yönünün berbat olmasıydı.

Defansif yönü daha da berbat ama arkasını toplayan stoperler olduğu için çok fazla göze batmadı. Stoperler arkasını toplayamayınca da günah keçisi savunmacılar olduğu için yine tüm eleştirilerden kaçınıyordu.

Bu yıl savunma konusundaki defoları ayyuka çıkınca‚ yenilen gollerin yarısına doğrudan katkı sağlayınca tepki gördü normal olarak.

Ama asıl tepki görmesinin nedeni gösterdiği standart olan kötü performans değil‚ 1-2 güzel hareket yapınca taraftara laf söylemesi.. Taraftara laf atmasa‚ yine berbat performansına rağmen bu kadar göze batmayacaktı..

06.06.2019 09:42 Perşembe #3226

andreas_wagenhaus
Hasan Ali Kaldırım

hasan was shining like a crazy diamond this year. May God‚ leave him with us. I will have never been watching any game if he gets sold.

06.06.2019 14:03 Perşembe #3227

ousta
Hasan Ali Kaldırım

Hasan Ali Kaldırım is the best left back in Turkey. However‚ our team needs transfer income. I hope that we would sell him around 7-8 million Euros. (Çok mu uçtum )

06.06.2019 14:18 Perşembe #3228

Ayrton
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: ousta:cLink:0358526

Hasan Ali Kaldırım is the best left back in Turkey. However‚ our team needs transfer income. I hope that we would sell him around 7-8 million Euros. (Çok mu uçtum )

What the f-word are you talking about mate? I wouldn´t sell Hasan Ali´s kit for 7 or 8 million Euros. They can only buy one of his shoe for 7 million.

06.06.2019 21:08 Perşembe #3229

Dexter_Morgan20
Hasan Ali Kaldırım

Hahaha.
West Ham alacakmış.
Sol bek almayacaklar buna millet tepki vermesin diye çıkarılan haberler.
Bu adam premier ligde antrenmana çıkar ancak.

06.06.2019 22:15 Perşembe #3230

Bruce Wayne
Hasan Ali Kaldırım

Kendisi yaptırıyordur basına bu haberleri...

Paylaş 
Sayfa: 1....353.354.355.356.357.358.[359].360.361.362.363.364.365....386