Hasan Ali Kaldırım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Hasan Ali Kaldırım

Paylaş 
Sayfa: 1....358.359.360.361.362.363.[364].365.366.367.368.369.370....429
09.06.2019 02:52 Pazar Konu Puanı: 0

nicoxx
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: TR-CaPTaiN:cLink:0358592

Hasan Ali´nin seveni olabilir sevmeyeni olabilir‚ beğenen olabilir beğenmeyen olabilir hepsine eyvallah. Ancak Hasan Ali´nin dalga malzemesi yapılması haksızlıktı. Hasan Ali göbek bağlarsa dalga geç‚ itin bilmem neresine sok‚ tamam. Ama adam fiziğine gayet iyi bakıyor‚ tatilde bile çalışıyor. Gece alemlerde yakalanıp‚ maçlarda zırt bırt sakatlık geçirirse itin bilmem neresine sok. Adamın elinden gelen bu kadar. Ha Andre Santos´u izlemiş bir taraftar olarak tabi ki daha iyisini isteme hakkımız her zaman var ama ilk günah keçisi Hasan Ali oluyor. Bence bunu hak etmiyor. Bu arada ek olarak; son derece kısır geçen bu sezonda 3 gol 5 asisti var. Bizim takımın neredeyse 2 katı sayıda gol atan Beşiktaş´ta Caner´in 39 maçta 2 gol 4 asisti var. Üstüne defansı da Hasan Ali´den daha kötü.

Her neyse Mbappe karşısındaki performansı gerçekten çok iyiydi.

Kesinlikle katılıyorum yorumunuza.
Senede neredeyse hiç maç kaçırmadan mücadele ediyor Hasan Ali.
10 üzerinden 7 ye yakın hep oynar Hasan Ali. Çok kötü maçını da hatırlamam. Kendine iyi bakar‚ çalışkandır. Profesyoneldir. Kolay sakatlanmaz. Bu sene kritik maçlarda devreye de girdi. Bu takıntıyı haketmiyor Hasan Ali.

09.06.2019 02:52 Pazar #3268

axe1907_Fb
Hasan Ali Kaldırım

şaka maka izlanda macında iyi oynarsa gider hasan
ve 5 milyon baya baya ucuz bir bedel olur

09.06.2019 07:00 Pazar #3269

fkilic
Hasan Ali Kaldırım

Siz ciddiyemi aliniyorsunuz. Bende sizi almiyorum. Hadi bakalim nolcek simdi. Anlamiyor bu isten diyorum. Bu is ben dedim demekle olmuyor. Temcit pilavi gibi ayni seyleri demeklede gercek olmuyor.

Mesajı Gönderen: Ayrton:cLink:0358588

Hasan Ali´yi beğenen sizin dışınızda 2-3 kişi daha görmüşümdür en fazla..

Hasan Ali vasat bile değil. Ya maçları izlemiyorsunuz ya da Hasan Ali´yi biriyle karıştırıyorsunuz. Şu her maç kanadından sürekli atak yediğimiz‚ yanından geçen adamı tutamayan‚ çalım yedikten sonra kendini geçen oyuncuyu bön bön izleyen arkadaş bu.

Bugünkü maçta iyiydi‚ ama 7 sezonda oynadığı 200 küsür maçın hiç birinde bu performansa yaklaşmadı. İyi oynadı denilebilecek maç sayısı bile belli. Kusura bakmayın ama Hasan Ali´ye genel olarak iyi oynuyor diyen birisinin futbol konusunda çok ciddiye alma taraftarı değilim. Kaldı ki Volkan konusunda yazdıklarınız da biliniyor maalesef..

09.06.2019 09:59 Pazar #3270

baku1907
Hasan Ali Kaldırım

Fenerbahçe´de kötü oyuncular tam transfer zamanı iyi oynayıp‚ kafaları karıştırarak sezonda yerlerini garanti ederler.
Ve başa dert olmaya devam ederler.

Büyük takımlar bu tuzağa düşmediği zaman başarılı oluyorlar.

09.06.2019 10:24 Pazar #3271

Ayrton
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: fkilic:cLink:0358596

Siz ciddiyemi aliniyorsunuz. Bende sizi almiyorum. Hadi bakalim nolcek simdi. Anlamiyor bu isten diyorum. Bu is ben dedim demekle olmuyor. Temcit pilavi gibi ayni seyleri demeklede gercek olmuyor.

Hocam açıkçası Hasan Ali´nin iyi futbolcu olduğunu iddia eden birinin beni ciddiye almaması çok daha olumlu bir durum benim için..

09.06.2019 13:40 Pazar #3272

yunus19077
Hasan Ali Kaldırım

5 m Euro verirlerse öpup başımıza koyalım 2 3 verirlerse direk satın beklemeyin

09.06.2019 14:02 Pazar #3273

caner1170
Hasan Ali Kaldırım

Dün çok iyiydi. Tebrik etmek lazım şu an messsiden ronaldodan neymardan daha ön planda ve formda olanbir oyuncuyu durdurdu.

09.06.2019 14:12 Pazar #3274

Hakan_Turan
Hasan Ali Kaldırım

instagramda videolarına bakmıstım biraz hırslı calısıyordu sanki‚ bir yorumcuda demişti unuttum adını
aynı cenk tosun gibi tatillerde de özel olarak calısmaya baslamıs

09.06.2019 14:57 Pazar #3275

Fazer
Hasan Ali Kaldırım

Aylardır forumda bu adamdan şikayetçi kişilerin yorumlarını okuyorum tek anlamadığım konu şu‚ sen hasan aliyi satıp kimi alacaksın? Adam gayet iyi oynuyor bundan ötesi dünya yıldızı bir futbolcu olur ki maalesef kulübümüz o devirleri geride bıraktı‚ artık bi roberto carlos daha gelmesini beklemeyin.

Hasan Ali´ nin en sevdiğim yanı Fenerbahçemize yakışır bir kişiliği olması‚ diğer kulüpler çirkef futbolcularını kaptan yaparken bizde efendliğiyle ön planda olan böyle oyuncuların olması gurur verici.

Paylaş 
Sayfa: 1....358.359.360.361.362.363.[364].365.366.367.368.369.370....429