Hasan Ali Kaldırım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Hasan Ali Kaldırım

Paylaş 
Sayfa: 1....359.360.361.362.363.364.[365].366.367.368.369.370.371....430
09.06.2019 15:14 Pazar Konu Puanı: 0

caner1170
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: Fazer:cLink:0358607

Aylardır forumda bu adamdan şikayetçi kişilerin yorumlarını okuyorum tek anlamadığım konu şu‚ sen hasan aliyi satıp kimi alacaksın? Adam gayet iyi oynuyor bundan ötesi dünya yıldızı bir futbolcu olur ki maalesef kulübümüz o devirleri geride bıraktı‚ artık bi roberto carlos daha gelmesini beklemeyin.

Hasan Ali´ nin en sevdiğim yanı Fenerbahçemize yakışır bir kişiliği olması‚ diğer kulüpler çirkef futbolcularını kaptan yaparken bizde efendliğiyle ön planda olan böyle oyuncuların olması gurur verici.

Bizim taraftar olarak da istek ve arzularımızda ciddi sıkıntılarımız var.

09.06.2019 15:51 Pazar #3277

damdandama
Hasan Ali Kaldırım

E bu kadar seviyorsunuz‚ madem o kadar iyi oyuncuydu da neredeydiniz sene boyunca?

Burada normalde 2-3 kişi bu adama bir şeyler yazardı‚ iyi anlamda.

Ama iyi bir maç oynadı dün‚ maşaallah‚ herkes dökülmüş. Adam‚ koç‚hırs küpü‚ efendi vs.

Klasik Fener taraftarlığı. 1 maç çok iyi oynamış adamı baş tacı eder‚ 1 maç batırsın yerin dibine sokar.

Her şeyini geçtim de‚ şu Topal´la Hasan Ali´nin efendiler‚ adamlar muhabbeti hakikaten sıktı artık.

Efendi olan adam taraftara atar yapmaz‚ efendi adam işini yapar.

09.06.2019 16:21 Pazar #3278

eRDiL
Hasan Ali Kaldırım

dünkü performansı abartılıyor bence.

genel olarak zaten çok kötü bulmuyorum kendisini şu takımda Hasan Aliye gelene kadar kaç adam var değiştirilmesi gereken.

09.06.2019 17:35 Pazar #3279

fkilic
Hasan Ali Kaldırım

Hocam açıkçası Hasan Ali´nin KOTU futbolcu olduğunu iddia eden birinin beni ciddiye almaması çok daha olumlu bir durum benim için.

Mesajı Gönderen: Ayrton:cLink:0358599

Hocam açıkçası Hasan Ali´nin iyi futbolcu olduğunu iddia eden birinin beni ciddiye almaması çok daha olumlu bir durum benim için..

09.06.2019 20:13 Pazar #3280

Laci_Vert
Hasan Ali Kaldırım

Bize kalsaydı tüm çöplerin yanı sıra şimdiye kadar

Hasan Ali´yi‚
Elif´i‚
Jailson´u
Isla´yı‚
Dirar´ı göndermiştik. Hatta 10 maça çıkamadan Harun´u da yollamıştık.
Seneye de bi 100 milyon dolar lazım olurdu artık sıfırdan kadro kurmak için.

Taraftar isterik değil mantıklı olmalı.

09.06.2019 23:27 Pazar #3281

soul1907
Hasan Ali Kaldırım

15 macta 1 iyi oynayan hasan ali futbolcu oldu basimiza.
simdiye kadar neler yapti neler yapmadi veya yapamadi hepimiz biliyoruz.
mbappeyi tutmus bir macta... ligde aliler veliler icinden geciyordu.

09.06.2019 23:57 Pazar #3282

moreye
Hasan Ali Kaldırım

Elde kısıtlı para varken taraftara kalsa tamamını solbeke harcayacağız. Fenerin yıldızı solbeki olmaz. 10 numarası olur‚ hücumcusu olur.

10.06.2019 04:05 Pazartesi #3283

Bora Can Şimşek
Hasan Ali Kaldırım

3.75 milyon euro bonservis verip transfer ettiğin‚ yaklaşık 2 milyon euro yıllık maaş verdiğin futbolçuya (eğer doğruysa) 5 milyona serbest kalır maddesi koymak... Bana garip geliyor...

10.06.2019 08:47 Pazartesi #3284

koyu bilal
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: Bora Can Şimşek:cLink:0358621

3.75 milyon euro bonservis verip transfer ettiğin‚ yaklaşık 2 milyon euro yıllık maaş verdiğin futbolçuya (eğer doğruysa) 5 milyona serbest kalır maddesi koymak... Bana garip geliyor...

kolayı var çağırırsın hasanı oturur konuşursun sözleşmesindeki serbest kalır maddesini 15 milyona çıkartır talibi varsada satar bonservisin bir kısmınıda hasana ve menejerine verirsin Hasan en azından bu kulübe bunu borçlu.

Mesaj koyu bilal tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: 1....359.360.361.362.363.364.[365].366.367.368.369.370.371....430