Hasan Ali Kaldırım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Hasan Ali Kaldırım

Paylaş 
Sayfa: 1....361.362.363.364.365.366.[367].368.369.370.371.372.373....428
10.06.2019 22:18 Pazartesi Konu Puanı: 0

Ayrton
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: moreye:cLink:0358634

Bizi solbekler şampiyon yapacaksa vay halimize.

Sol bek şampiyon yapmaz ancak iyi bir bek çok ciddi katkılar sağlar şampiyonluğa..

Elindeki sol bek sürekli adam kaçırıyorsa‚ bir tane isabetli orta açamıyorsa‚ topu ileri taşıyamıyorsa‚ bilfiil gol yedirmek için uğraşıp başarılı da oluyorsa o sol bek bizi şampiyonluktan çok rahatlıkla edebilir.. Her şeyden önce iyi beklerle hücumda çok rahatlıkla çoğalabiliriz ve bu oyuncular‚ orta sahanın yükünü çok rahatlıkla hafifletebilir.

Hasan Ali gibilerle de hiç bir halt olmaz bizden..

11.06.2019 01:09 Salı #3295

Milla Jovovich
Hasan Ali Kaldırım

Hasan Ali bildiğimiz hasan ali yahu 2 mac efsane oynar geri kalan maçlarda her türlü rezilliği yapar. Açın ilk yarıdaki 1-1 lik çok iyi oynadığı bjk maçını izleyin sonra 1 hafta sonra 3-0 yenildiğimiz rize maçında ki rezilliğine bakın bir haftada bir oyuncu ne kadar değişebilir sorusunun canlı kanıtını görün.

11.06.2019 08:58 Salı #3296

defrim
Hasan Ali Kaldırım

İyi oynadığı maç iyi oynadı demek bu kadar zor olmasa gerek.
Kötü oynadı mı zaten ağzımıza geleni söylüyoruz.
Yeri gelir gereksiz penaltı da yaptırır‚ kötü orta da açar‚ hava topu da verir.
Bunları da biliyoruz.
Ama Fransa karşısında çok iyi oynadı kardeşim‚ hakkını teslim etmek lazım...

11.06.2019 11:45 Salı #3297

Milla Jovovich
Hasan Ali Kaldırım

Olay hasan ali´nin iyi oynaması mı ? Evet Mbappe´yi sahadan silmiş adam ama bunu hasan genele yayacak mı ? Klasik sezon öncesi ya da hazırlık maçlarında iyi oynayan oyuncunun sendromunu yaşıyoruz. İşte hasansio bu ne gerek var solbeke arkadaşçılar çıkmış.

Maçları izleyenler hasanın yetersizliğinin farkında. 1 maç iyi oynar efsane oynar 5 maç elinden gelen tüm yeteneksizliği ortaya koyar. Böyle ne vereceği belirsiz düzensiz istikrarsız oyuncuları da efendim diğerleri gibi yatmıyor ama çalışiyüüür diye övüyorlar. Tonla para alıyorlar çalışacaklar tabii. Hasan Ali´yi sadece iş ahlakı açısından övebilirim ama yetersizliği bunu örtüyor burası özel bir şirket veya kamu kurumu değil. Bizler de işveren değiliz. Çalışması yetmiyorsa yerine iyisini almak zorundayız. Sonra sezonun en kritik haftalarında böyle senin en zayıf noktaların sos veriyor sonra niye şampiyon olamıyoruz.

Ha solbekten önce çok acil mevkiler var onları halletik mi ? henüz hayır. Hallettiğimiz zaman sıra hasana da gelmeli.

11.06.2019 11:57 Salı #3298

Ayrton
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: defrim:cLink:0358651

İyi oynadığı maç iyi oynadı demek bu kadar zor olmasa gerek.
Kötü oynadı mı zaten ağzımıza geleni söylüyoruz.
Yeri gelir gereksiz penaltı da yaptırır‚ kötü orta da açar‚ hava topu da verir.
Bunları da biliyoruz.
Ama Fransa karşısında çok iyi oynadı kardeşim‚ hakkını teslim etmek lazım...

Evet zor..

Yıllık 2 Milyon € para alıp 2€luk futbol oynamayıp tek maçla iyi futbolcu olunmuyor..

Sezon boyunca sizin de dediğiniz gibi gereksiz penaltı yaptırır‚ kötü orta açar‚ hava topu verir‚ 5 metre arkasındaki adam kendisini geçip asist yaptırır. Sezon boyunca bunlardan farklı hiç bir şey yapmamış adam‚ tek maçta iyi performans gösterdi diye övmemiz mi gerekiyor?

Hakmış. Ne hakkı yahu? Yıllardır canımıza okuyor bu adam. Oynadığı maçların %95´inde içimize etti. Bir de hakkı mı varmış da teslim edelim?

11.06.2019 12:12 Salı #3299

defrim
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: Ayrton:cLink:0358666

Evet zor..

Yıllık 2 Milyon € para alıp 2€luk futbol oynamayıp tek maçla iyi futbolcu olunmuyor..

Sezon boyunca sizin de dediğiniz gibi gereksiz penaltı yaptırır‚ kötü orta açar‚ hava topu verir‚ 5 metre arkasındaki adam kendisini geçip asist yaptırır. Sezon boyunca bunlardan farklı hiç bir şey yapmamış adam‚ tek maçta iyi performans gösterdi diye övmemiz mi gerekiyor?

Hakmış. Ne hakkı yahu? Yıllardır canımıza okuyor bu adam. Oynadığı maçların %95´inde içimize etti. Bir de hakkı mı varmış da teslim edelim?

Çok abarttın be hocam...
Tonla yanlış yaptığı konusunda hemfikiriz‚
HAK´dan çok daha iyi sok bekler giydi bu formayı‚ tekrar giysin istiyoruz‚ o da tamam‚
Ama canımızı okuyor falan bu kadarına gerek yok.
Ki ben "iyi oyuncu demek bu kadar zor mu?" dememiştim‚
"İyi oynadığında‚ iyi oynadı demek neden bu kadar zor dedim"
Keskin sirke küpüne zarar‚ bu kadar abartma istersen.
İyi oynadı işte adam‚
Sezar´ın hakkı Sezar´a...
Başka da bir şey dediğimiz yok.
Hata yaptığına hep yazdık‚ hiç kayırmadık‚
Yarın hata yapınca onu da yazarız...

Mesaj defrim tarafından düzenlenmiştir...

11.06.2019 12:15 Salı #3300

Ayrton
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: defrim:cLink:0358667

Çok abarttın be hocam...
Tonla yanlış yaptığı konusunda hemfikiriz‚
HAK´dan çok daha iyi sok bekler giydi bu formayı‚ tekrar giysin istiyoruz‚ o da tamam‚
Ama canımızı okuyor falan bu kadarına gerek yok.
Ki ben "iyi oyuncu demek bu kadar zor mu?" dememiştim‚
"İyi oynadığında‚ iyi oynadı demek neden bu kadar zor dedim"
Keskin sirke küpüne zarar‚ bu kadar abartma istersen.
İyi oynadı işte adam‚
Sezar´ın hakkı Sezar´a...
Başka da bir şey dediğimiz yok.
Hatta yaptığına hep yazdık‚ hiç kayırmadık‚
Yarın hatta yapınca onu da yazarız...

İşte hocam ben Hak´ın herhangi bir hakkı olduğunu düşünmüyorum..

Canımıza okuduğunu anlayabilmek için oynadığı herhangi bir maçı açıp izleyin. Sadece Hasan Ali´ye bakın. Nasıl canımıza okuduğunu daha iyi anlayacaksınız..

Kaldı ki benim eleştirdiğim konuları siz de yazmışsınız zaten. Daha önce ben de yazdım. Bu sezon yediğimiz 10 golde doğrudan katkı yapan‚ yediğimiz tonla atakta başrolde oynayan adamın hakkını teslim etmemiz için bundan çok daha fazlasını yapmak zorunda..

11.06.2019 15:40 Salı #3301

KamuranFB
Hasan Ali Kaldırım

Şuan piyasası varken satılırsa çok iyi olur‚ yeni transferler için iyi kaynak olur.

11.06.2019 17:06 Salı #3302

Dexter_Morgan20
Hasan Ali Kaldırım

Yine bu vasat adam övülmeye başlanmış.
Adam olmayız biz.

Paylaş 
Sayfa: 1....361.362.363.364.365.366.[367].368.369.370.371.372.373....428