Hasan Ali Kaldırım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Hasan Ali Kaldırım

Paylaş 
Sayfa: 1....368.369.370.371.372.373.[374].375.376.377.378.379.380....388
06.08.2019 21:31 Salı Konu Puanı: 0

FB1991
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: fkilic:cLink:0365003

Dediklerinize katilmakla birlikte sevilmedigi dogru degildir.

Buradaki antipati ve on yargi duyan 3-5 kisi disinda Hasan alinin seveni ve degerini bileni coktur. Gecen seneki kadroda calim atarak defanstan cikabilen oldukca gol asisti yapabilen her mesafeden toplara vurabilen eldeki tek oyuncumuzdu. Oyun zoa girdiginde elini tasin altina sokan ikili uclu dar alan paslasmalariyla karsi kaleye sifirdan iceri kateden yetenekli bir oyuncumuzdur.

Gerek statta gerekse TV programlarinda en cok alkis alan oyuncumuzdur.

Fenerbahceli olmayan iki genc kardesimizi bu ay stattaki muze ve stat turuna getirdim.
6S li olan genc‚ Hasan Ali´nin formasyla resim cekti sadece.

Bu senede ilk 11 in degismez elemanlarindan olacaktir. Cebrailinde onu zorlamasini dilerim. Kolarav ise yoklukta sol bekte oynatilacaktir. Yani gelirse dusunuldugu yer sol stoperdir. HAK bu sene yerini tek HAK eden oyuncu olmus tek milli futbolumuzdur.

Tebrik ediyorum. Iyiki varsin Hasan Ali.

Mesaj fkilic tarafından düzenlenmiştir...

Beni çok mutlu etti bu yazdıklarım. Yurt dışında olduğum için maçlara gidemiyorum ve buradaki hava bana kimse HAKı sevmiyor‚ saymıyor diye düşündürüyordu.

Josef de Souza‚ onun için de aynı şey geçerli. O kadar büyük bir adam ki Josef‚ buraya bakınca bana sorsan kimse sevmedi.

07.08.2019 00:43 Çarşamba #3358

mehmetn

Mesajı Gönderen: soul1907

Bu mu calimla top cikariyor? Bu korkak vasifsiz yeteneksiz surekli geriye oynar. Yada ileriye sisirir. Top benden gitsinde derdindedir. Arkasina adam kacirir surekli. Gecmesi en kolay bektir kendisi. Bunun vasatligi takimin genlerine islemistir. Bundan kurtuldugumuzda yukselise gececegiz. Takimin cehresi degisecek

Fiziksel olarak topu sokup alabilen, mucadeleci degildir HAK. Ayagi cok duzgundur ama. Guclenmek icin garibim elinden geleni yapiyor, epey irade koyarak saglam vucut yapmis. Bence kanatlar bir kisiye birakilmaz. Ligin ikinci yarisinda sag kanatta dirar ve isla bayagi guzel anlasiyordu, isla ileriye cikinci boraz gerisinde isla kapatiyordu. Sol kanatta HAK yalnizdi. Hem defans yap, hem de son cizgiye in duzgun orta yap biraz abes. Bu sene HAK’in onunde oynayan topcunun yardima gelmesi gerekiyor. Rodriquez kontratak oynamayi seviyor, HAK’a yakin oynamiyor. Moses de aynisi. Sagdaki uyumun solda da olmasi lazim. Sagda isla’dan dirar’dan orta geliyordu, solda ise tek basina HAK’tan bekliyoruz, el insaf.

07.08.2019 01:15 Çarşamba #3359

Feromaker
Hasan Ali Kaldırım

Hasan Alinin de güzemellerini okudum ya artik ben bu kulüpden umudumu kesmeye basladim‚ bu gözler o mevkide Carlosu gördü Santosu gördü Canerin sol bekden oyun kurmasini gördü Hasan Alide kimmis? Ha suc onda degil tabi‚ adam elinden geleni yapiyor ama yetmiyor be kardesim bu adam bu kulübün oyuncusu olmaz OLAMAZ bu vasatliktan kurtulmamiz lazim Fenerbahcenin genlerinde hucüm vardir cosku vardir göze hos gelen futbol vardir böyle bir takima hasan ali gibi vasat ve düz oyuncu nasil oluyorda kac sezondur banko oynuyor??? Her transfer sezonu sol bek bekliyoruz ve hep ayni sonuc ayni hüsran bu sene insallah Kolarov gelirde Hasan Ali birdaha bu forma altinda gözümüze görünmez sahada cünkü onun çapi Anadolu takimini gecmez ve malesef nekadar calissada bu gercek degismez.. yetenek yok abi

07.08.2019 08:42 Çarşamba #3360

damdandama
Hasan Ali Kaldırım

Çalım atarak defanstan top çıkarabilen.

Bazen diyoruz ya‚ senin fikrindir saygı duyuyorum‚ bu öyle bir şey değil.

Kaç tane çalım atmış ya bu adam bugüne kadar? Güzellemeyi de geçtim adam için efsaneler uydurmaya başladılar arkadaş artık.

07.08.2019 08:54 Çarşamba #3361

00burak00
Hasan Ali Kaldırım

" Gecen seneki kadroda calim atarak defanstan cikabilen"

Çalım atabilen HAK yetmemiş gibi Çalım atarak defanstan çıkabilen?

07.08.2019 09:24 Çarşamba #3362

mavisakal
Hasan Ali Kaldırım

Çalım mı? Ayağına gelen topu şişiren veya hemen geriye oynayan adam çalımcı olmuş..

07.08.2019 09:24 Çarşamba #3363

Ayrton
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: fkilic:cLink:0365003

Dediklerinize katilmakla birlikte sevilmedigi dogru degildir.

Buradaki antipati ve on yargi duyan 3-5 kisi disinda Hasan alinin seveni ve degerini bileni coktur. Gecen seneki kadroda calim atarak defanstan cikabilen oldukca gol asisti yapabilen her mesafeden toplara vurabilen eldeki tek oyuncumuzdu. Oyun zoa girdiginde elini tasin altina sokan ikili uclu dar alan paslasmalariyla karsi kaleye sifirdan iceri kateden yetenekli bir oyuncumuzdur.

Gerek statta gerekse TV programlarinda en cok alkis alan oyuncumuzdur.

Fenerbahceli olmayan iki genc kardesimizi bu ay stattaki muze ve stat turuna getirdim.
6S li olan genc‚ Hasan Ali´nin formasyla resim cekti sadece.

Bu senede ilk 11 in degismez elemanlarindan olacaktir. Cebrailinde onu zorlamasini dilerim. Kolarav ise yoklukta sol bekte oynatilacaktir. Yani gelirse dusunuldugu yer sol stoperdir. HAK bu sene yerini tek HAK eden oyuncu olmus tek milli futbolumuzdur.

Tebrik ediyorum. Iyiki varsin Hasan Ali.

Mesaj fkilic tarafından düzenlenmiştir...

Bu saydıklarınızın hiç birinin uzaktan yakından‚ sağdan soldan en ufak şekilde gerçekle ilgisi bulunmamaktadır..

07.08.2019 09:34 Çarşamba #3364

fbcsahin1907
Hasan Ali Kaldırım

çalım atarak defanstan çıkabilen hasan ali

sizin izlediğiniz maçlar hangi kanalda veya hangi stadta ?

ömer bayram yarısından az maç oynamış 1 gol 3 asist‚ hasan ali 2 gol 3 asist

oldukça gol asisti yapıyor bir de yedirdiği asistleri de oldukça vardır

07.08.2019 13:24 Çarşamba #3365

Ali Osman Öbek
Hasan Ali Kaldırım

kulübün bu tip çapsızların yancılarındanda kurtulması lazım.

Paylaş 
Sayfa: 1....368.369.370.371.372.373.[374].375.376.377.378.379.380....388