Hasan Ali Kaldırım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Hasan Ali Kaldırım

Paylaş 
Sayfa: 1....371.372.373.374.375.376.[377].378.379.380.381.382.383....388
11.08.2019 19:47 Pazar Konu Puanı: 0

fkilic
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: Ayrton:cLink:0365242

Alex´in yuhalanmasıyla bunun ne alakası var yahu?

İddia ettiğiniz hiç bir özelliği yok bu adamın. Apaçık dalga geçiyorsunuz bizimle burda..

Biz derken ? Siz bizle dalga geciyorsunuz derim o zaman. Siz kendinizi herkes Adina temsil hakkini nereden aliyorsunuz. Fikrini soyle gec sevgili kardesim.

Mesaj fkilic tarafından düzenlenmiştir...

11.08.2019 19:51 Pazar #3385

Ayrton
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: fkilic:cLink:0365245

Biz derken ? Siz bizle dalga geciyorsunuz derim o zaman. Siz kendinizi herkes Adina temsil hakkini nereden aliyorsunuz. Fikrini soyle gec sevgili kardesim.

Mesaj fkilic tarafından düzenlenmiştir...

"Siz" derken saygımdan dolayı sadece şahsınızı kastediyorum.

11.08.2019 19:51 Pazar #3386

fkilic
Hasan Ali Kaldırım

Peki ozur dilerim o zaman

Mesajı Gönderen: Ayrton:cLink:0365246

"Siz" derken saygımdan dolayı sadece şahsınızı kastediyorum.

11.08.2019 19:53 Pazar #3387

fkilic
Hasan Ali Kaldırım

Ayni seyeri soyluyoruz Hasan ali ile ilgili olarak. "Alay etmek" tabiri ise hic olmamis. Ben asla kimseyle alay etmem. Samimi dusuncelerimi yaziyorum sadece.

Mesajı Gönderen: FB1991:cLink:0365243

Bol bol alay etmissiniz ama arkadas dediklerinde hakli.

Gerci gecen sene mac basina ortalama 4-5 defa adam kaciran Caneri alalim diyenler vardi burada‚ bizde topcu biraz teknik olunca yildiz‚ degilse kazma.

Yahu Josefin yerine Salih oynasin diyorlardi! Salih

Ozanin topcu oldugunu daha yeni anliyor forum‚ Ozan geldiginden beri Iyi oynadi‚ Aykut Topal icin kesmeden once de super oynuyordu.

Iddia ediyorum forumun cogu Elifin ne oynadigini‚ neden bu kadar para ettigini bilmiyor bile.

Hasan geldiginden beri uzerine koyuyor ve karakter olarak saglam bir adam‚ sorunumuz hasan degil inanin.

11.08.2019 21:33 Pazar #3388

FB1991
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: fkilic:cLink:0365248

Ayni seyeri soyluyoruz Hasan ali ile ilgili olarak. "Alay etmek" tabiri ise hic olmamis. Ben asla kimseyle alay etmem. Samimi dusuncelerimi yaziyorum sadece.

Yanlis anladin‚ biz ayni dusunuyoruz da senin yazdiklarinla alay etmisler onu dedim.

12.08.2019 00:18 Pazartesi #3389

fkilic
Hasan Ali Kaldırım

"Alay" yetersizlik" tir. Iki uc kelime deyip kahkaha emoji si atinca alay ettigini sananlar zaten kayda deger degildir. Diger yandan ben yazdiklarima destek ya da kostek aramiyorum. Der gecerim. Herkesin fikri kendini baglar. Konusmayi ya da cumle kurmayi beceremeyenlerin kendi sorunudur. Ayrica ben alay sezinlemedimde. Bazilari kabullenemeyip kiziyorlar. O da olabilir bir sey.

Mesajı Gönderen: FB1991:cLink:0365251

Yanlis anladin‚ biz ayni dusunuyoruz da senin yazdiklarinla alay etmisler onu dedim.

12.08.2019 00:40 Pazartesi #3390

Ayrton
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: fkilic:cLink:0365253

"Alay" yetersizlik" tir. Iki uc kelime deyip kahkaha emoji si atinca alay ettigini sananlar zaten kayda deger degildir. Diger yandan ben yazdiklarima destek ya da kostek aramiyorum. Der gecerim. Herkesin fikri kendini baglar. Konusmayi ya da cumle kurmayi beceremeyenlerin kendi sorunudur. Ayrica ben alay sezinlemedimde. Bazilari kabullenemeyip kiziyorlar. O da olabilir bir sey.

Hocam siz burda gelip‚ Hasan Ali defanstan çalım atarak çıkabilen‚ her mesafeden topa vurabilen‚ ikili üçlü paslarla içeri girebilen derken alay etmiş olmuyor musunuz bizimle?

Ya da söylediğinize muhalif bir görüşe karşı‚ iddia edilen şeyle alakasız video paylaşınca alay etmiş olmuyor musunuz?

Ya hiç maç izlemiyorsunuz ya da bizimle dalga geçiyorsunuz. Çünkü Hasan Ali‚ bu iddia ettiğiniz şeylerden hiç birini yapmadığı gibi‚ yediğimiz gollerin bir çoğunda rakibe doğrudan katkı sağlamış bir oyuncu.

12.08.2019 06:46 Pazartesi #3391

fkilic
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: Ayrton:cLink:0365254

Hocam siz burda gelip‚ Hasan Ali defanstan çalım atarak çıkabilen‚ her mesafeden topa vurabilen‚ ikili üçlü paslarla içeri girebilen derken alay etmiş olmuyor musunuz bizimle?

Ya da söylediğinize muhalif bir görüşe karşı‚ iddia edilen şeyle alakasız video paylaşınca alay etmiş olmuyor musunuz?

Ya hiç maç izlemiyorsunuz ya da bizimle dalga geçiyorsunuz. Çünkü Hasan Ali‚ bu iddia ettiğiniz şeylerden hiç birini yapmadığı gibi‚ yediğimiz gollerin bir çoğunda rakibe doğrudan katkı sağlamış bir oyuncu.

Ayrton kardesim‚ ben seninle ayni fikirde degilim. Halami acik degil. Videolarda tam yerinde ve soran arkadasa ornek olarak konmustur (1 tane calim gormek isteyen arkadasa). Kendine yorma.

Bak yine"biz" diyorsun. Kendini cogul olarak ifade etmekten vaz gec.
HAK FB nin en klas 2-3 oyuncusundan birisidir. Bul bir tane Andre Santos bende kabul edeyim. Su an alternatifi yoktur. Hatta Turkiye sinirlari icinde daha iyisi yoktur. Iddialasmayi birak. HAK antipatizani oldugunu anlamayan yok. Benide ilgilendirmiyor sevip sevmemen. Ben sana hitaben yazmiyorum. "BiZ" deyipte kendini temsilci ilan etmektende vazgec.

Kendini tekrarlamaktan vaz gec. Ben seni anladim sadece on yargili oldugunu dusunuyorum. Var oyle bir kac kisi onuda biliyorum. Seveni daha cok onuda biliyorum.

HAK sakatliktan ciksin. Sol bekte alternatifsiz ilk 11 de olacaktir. Hatta Kolarov gelsede. Kolarov bu takimda gelirse sol stoper olacak. HAK sakatlanirsada sol beke gececek. Izle ve gor sadece.

12.08.2019 11:15 Pazartesi #3392

can666
Hasan Ali Kaldırım

yav bu hasanali konusu niye hep en yukarda. adam sakatlanmış görmeyeceğiz şurada dedik hep en tepede oynasa bu kadar yukarda olmaz bırakın şunu görmeyelim azcık.

Paylaş 
Sayfa: 1....371.372.373.374.375.376.[377].378.379.380.381.382.383....388