Hasan Ali Kaldırım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Hasan Ali Kaldırım

Paylaş 
Sayfa: 1....372.373.374.375.376.377.[378].379.380.381.382.383.384....388
12.08.2019 11:34 Pazartesi Konu Puanı: 0

Ayrton
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: fkilic:cLink:0365256

Ayrton kardesim‚ ben seninle ayni fikirde degilim. Halami acik degil. Videolarda tam yerinde ve soran arkadasa ornek olarak konmustur (1 tane calim gormek isteyen arkadasa). Kendine yorma.

Bak yine"biz" diyorsun. Kendini cogul olarak ifade etmekten vaz gec.
HAK FB nin en klas 2-3 oyuncusundan birisidir. Bul bir tane Andre Santos bende kabul edeyim. Su an alternatifi yoktur. Hatta Turkiye sinirlari icinde daha iyisi yoktur. Iddialasmayi birak. HAK antipatizani oldugunu anlamayan yok. Benide ilgilendirmiyor sevip sevmemen. Ben sana hitaben yazmiyorum. "BiZ" deyipte kendini temsilci ilan etmektende vazgec.

Kendini tekrarlamaktan vaz gec. Ben seni anladim sadece on yargili oldugunu dusunuyorum. Var oyle bir kac kisi onuda biliyorum. Seveni daha cok onuda biliyorum.

HAK sakatliktan ciksin. Sol bekte alternatifsiz ilk 11 de olacaktir. Hatta Kolarov gelsede. Kolarov bu takimda gelirse sol stoper olacak. HAK sakatlanirsada sol beke gececek. Izle ve gor sadece.

Kendimi nasıl ifade edeceğimi size soracak değilim. İstediğim gibi ifade edebilirim. Buna karışmanın haddinizi aşmak olacağını bildiğinizi varsayıyorum.

Ben açıkçası sizin burda bizimle (kendimden değil‚ forum üyelerinden bahsediyorum) dalga geçtiğinizi düşünüyorum.

Hasan Ali´yi Türkiye sınırlarında en iyi sol bek iddia eden birisi futboldan gram anlamıyordur. Hasan Ali´nin bırak Fenerbahçede oynaması‚ Süper Ligde oynaması mucizedir. Selçuk Şahin gibi bizden gittikten sonra gideceği yer alt liglerdir.

Ben önyargılı değilim. İddia ettiğim her şeyin dayanağını sunabilirim. Herhangi bir maçı açıp izlerseniz Hasan Ali´nin bu takımın en büyük defolarından biri olduğunu çok rahatlıkla görebilirsiniz. Sadece yukarda attığım iki maçın özetinde bize yedirdiği 5 golü görebilirsiniz ki bu sadece 2 maç. Geçen sezon yediğimiz gollerim maalesef büyük bir çoğunluğunu Hasan Ali´nin saçmalıkları yüzünden yedik. Siz bunu göremiyorsunuz‚ dalga geçer gibi ne kadar iyi oyuncu olduğundan bahsediyorsunuz.

Kusura bakmayın da bu kadar saçmalığa da pes artık. Kişisel görüş falan olamaz bu nitekim olmayan şeylerden bahsediyorsunuz.

12.08.2019 11:49 Pazartesi #3394

zagazingo33
Hasan Ali Kaldırım

Değilsin bir Carlos‚
Belki bir Ziegler‚
Yokluğunda bilirler değerini‚
Hasan Ali Kaldırım

20.08.2019 04:42 Salı #3395

pasa_eren
Hasan Ali Kaldırım

dirar nasıl bek oynanır öğretmiştir umarım. bir daha asla ama asla as oyuncu olmamalı.

20.08.2019 05:37 Salı #3396

civilator357
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: Ayrton:cLink:0365258

Kendimi nasıl ifade edeceğimi size soracak değilim. İstediğim gibi ifade edebilirim. Buna karışmanın haddinizi aşmak olacağını bildiğinizi varsayıyorum.

Ben açıkçası sizin burda bizimle (kendimden değil‚ forum üyelerinden bahsediyorum) dalga geçtiğinizi düşünüyorum.

Hasan Ali´yi Türkiye sınırlarında en iyi sol bek iddia eden birisi futboldan gram anlamıyordur. Hasan Ali´nin bırak Fenerbahçede oynaması‚ Süper Ligde oynaması mucizedir. Selçuk Şahin gibi bizden gittikten sonra gideceği yer alt liglerdir.

Ben önyargılı değilim. İddia ettiğim her şeyin dayanağını sunabilirim. Herhangi bir maçı açıp izlerseniz Hasan Ali´nin bu takımın en büyük defolarından biri olduğunu çok rahatlıkla görebilirsiniz. Sadece yukarda attığım iki maçın özetinde bize yedirdiği 5 golü görebilirsiniz ki bu sadece 2 maç. Geçen sezon yediğimiz gollerim maalesef büyük bir çoğunluğunu Hasan Ali´nin saçmalıkları yüzünden yedik. Siz bunu göremiyorsunuz‚ dalga geçer gibi ne kadar iyi oyuncu olduğundan bahsediyorsunuz.

Kusura bakmayın da bu kadar saçmalığa da pes artık. Kişisel görüş falan olamaz bu nitekim olmayan şeylerden bahsediyorsunuz.

renkdas‚ sana tamamen katiliyorum‚ hatta fazla bile yazmissin. normal bir insan olayin aslini gormek icin bu kadar aciklamaya ihtiyac duymaz.

futbol konusunda kendi gozlerini ve aklini kullanarak fikir sahibi olan herhangi bir insan bunu zaten gorebilir.
bazilari medyanin gazina fazla gelip fenerbahceyi aspor uzerinden yorumladigi icin bunlar oluyor. insallah egrisi dogrusuna gelmistir de dirar sol bekte devam eder kolarov da gelip ait oldugu yere gecer.

Mesaj civilator357 tarafından düzenlenmiştir...

20.08.2019 09:19 Salı #3397

sencer19.07
Hasan Ali Kaldırım

Dönme

20.08.2019 09:27 Salı #3398

baku1907
Hasan Ali Kaldırım

Bu elemanı Kayseri´ye falan geri yollasak harika olacak.

20.08.2019 09:32 Salı #3399

Vrapcho
Hasan Ali Kaldırım

donme donme
alismisim yokluguna..

20.08.2019 22:08 Salı #3400

1Cent
Hasan Ali Kaldırım

Dünkü akıcı futbolun bir sebebi de bu arkadaşın olmayışı...
Eminim dün Dirar´ın yerine Hasan ali olsa o futbol aksayacaktı

21.08.2019 01:56 Çarşamba #3401

f1e9rh9a0t
Hasan Ali Kaldırım

Aman Allah´ım ben bunu unutmuştum. Adını görünce galibiyet sevincim bir anda yok oldu.

Paylaş 
Sayfa: 1....372.373.374.375.376.377.[378].379.380.381.382.383.384....388