Hasan Ali Kaldırım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Hasan Ali Kaldırım

Paylaş 
Sayfa: 1....338.339.340.341.342.343.344.345.346.347.348.349.[350]
16.04.2019 00:01 Salı Konu Puanı: 0

klinsmann
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0356602

Oyuncu olarak dengesiz tepkileri bile dengesiz.

Ben de fazla tepki vermemesini efendi bir futbolcu oldugu seklinde yorumluyor. Hakem´in vermis oldugu karta itiraz edip de degistiren bir futbolcu hic duymadim.

16.04.2019 00:32 Salı #3142

Milla Jovovich
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: klinsmann:cLink:0356610

Ben de fazla tepki vermemesini efendi bir futbolcu oldugu seklinde yorumluyor. Hakem´in vermis oldugu karta itiraz edip de degistiren bir futbolcu hic duymadim.

Bunu hiçbir karara itiraz etmeyen bir oyuncu olsa anlarım ama alenen faul yapıp itiraz eden biri nasıl bu pozisyonda itiraz etmez anlamıyorum. Olay kararın değişmesi değil. İtiraz etse en azından vardan dönecek belki kuzu kuzu hatalıyım beni atın bekleyişi bu.

Paylaş 
Sayfa: 1....338.339.340.341.342.343.344.345.346.347.348.349.[350]