Salih Uçan
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Salih Uçan

Paylaş 
Sayfa: 1....502.503.504.505.506.507.508.509.510.511.512.513.[514]
02.06.2017 00:48 Cuma Konu Puanı: 0

improbable
Salih Uçan

Genç diye diye 25´i bulduruyoruz böylelerine. Hemen yollayacaksın. Yeni gençlere bakacaksın. Yetiştiremiyorsan piyasaya bakacaksın. Cengiz Ünder Fenerbahçeli menajeri tarafından 750 bine kapına getirildiğinde geri çevirmeyeceksin. Nerede o zeka....

04.06.2017 14:27 Pazar #4618

RenJian
Salih Uçan

Problem genç oyuncularda mı bizde mi? Kaç tane genç oyuncu harcadık‚ sayamadım ben. Hepsi de tembel‚ fiziksel olarak yetersiz‚ kafasını futbola vermeyenler miydi?

Salih´i Roma gibi ortasahası birçok kulüpten iyi olan kulübe kiralamak başlı başına bir hataydı. Roma bu hatamızi telafi için "Bu futbolcuyu İtalya´da bir seneliğine başka kulübe kiralayalım. Orada bir sene oynasın‚ sonra da satın alalım" gibi bir teklifle geldi. İkinci bir hata yapıp onu da reddettik.

Bakın Manchester City Enes Ünal´ı aldı. Birkaç kere kiraladı‚ sonra da 14 milyon euroya sattı. Çocuk hiç City forması giymeden City´e para kazandırdı.

Biz Salih´i Roma´ya değil de Hollanda´da orta sıra takımına‚ Belçika´da Avrupa Ligi mücadelesi veren bir takıma verseydik Salih şimdi zımba gibi olacaktı.

Salih´e‚ Semih´e‚ Alper´e suç bulmayı bırakın. Bize gelen tüm genç futbolcular aynı anda mental açıdan yetersiz‚ fiziksel olarak yetersiz‚ tembel olması mümkün olamaz.

Biraz da dönüp kulübün işleyişine bakmamız şart.

16.06.2017 13:44 Cuma #4619

Master10
Salih Uçan

Aykut Kocaman Salih´in Benfica´ya karsi oynadigi macda beklentilere cevap veren oyunculardan oldugunu soylemis.

Ben mi yanlis hatirliyorum veya ciddi bakmadim mi bilmiyorum ancak o macda (ikinci mac) cok pas hatasi yapan oyuncularin en basindaydi. Bana gore kotuydu o macda.

Paylaş 
Sayfa: 1....502.503.504.505.506.507.508.509.510.511.512.513.[514]