Ahmethan Köse
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Ahmethan Köse

Paylaş 
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.[16]
09.08.2018 18:15 Perşembe Konu Puanı: 0

ousta
Ahmethan Köse

Kırıkkalespora kiralanmış. Kiralamak nedir ya. Ver bonservisini nereye gidiyorsa gitsin. Fenerbahçe formasıyla gördüğüm en kötü futbolcu.

09.08.2018 18:19 Perşembe #136

tavşan-atlet
Ahmethan Köse

seviyesine uygun bir takıma gitmiş muhtemelen sezonda 7-8 gol atacaktır

10.08.2018 10:54 Cuma #137

adeko53
Ahmethan Köse

Hiçbir özelliği yok göze batan‚ hayırlı olsun yeni takımı

10.08.2018 20:02 Cuma #138

umidoo
Ahmethan Köse

Bu cocuga kizamiyorumda hevesini kirmakta istemem lakin yetenegi yok...kisitli demiyorum yok diyorum yok....eger futbol oynamak zorunda degilse bence biraksin baska bir kariyer planlamasi yapsin...yok illa ki futbol diyorsa ne bilim sagbek onlibero falan oynasin az yetenekle cok calismayla bir de pozisyon bilgisini artirirsa neden olmasin....ama cok calissin

10.08.2018 21:57 Cuma #139

bekrcakmak
Ahmethan Köse

Mesajı Gönderen: tavşan-atlet:cLink:0341750

seviyesine uygun bir takıma gitmiş muhtemelen sezonda 7-8 gol atacaktır

basari olur yapabilirse..ben orda ilk 11 çıkabileceğini düşünmüyorum.. muhtemelen ben Fenerbahçe´den geldim takımın yildiziyim havalarina girip yedek kalacaktır..

Paylaş 
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.[16]