Giuliano Victor De Paula
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Giuliano Victor De Paula

Paylaş 
Sayfa: 1....14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.[26]
24.09.2017 18:03 Pazar Konu Puanı: 0

sadabad
Giuliano Victor De Paula

Bomboş adam.

24.09.2017 19:02 Pazar #226

noxtrag
Giuliano Victor De Paula

suana kadar kötüydü hatta cok kötüydü‚ belki henüz erken diyebiliriz ama beni korkutan bir şey var. henüz daha -hiçbir- numarasını görememiş olmamız maalesef. ne kilit bir pas attı‚ ne calım attı‚ ne düzgün bir şut çıkardı penaltı atmak dısında maclarda al gülüm ver gülümden baska abartısız hiçbir şey yapmadı. en azından bir şey bari görsek umutlanabilirdik. mevkisi itibariyle takım icin kilit bi rolde umarım dümdüz bi oyuncu cıkmaz. bir sürü de para verildi. sırf sosyal medyanın şişirmesi ugruna alelacele yapılmıs bir transfer değildir umarım.

24.09.2017 19:19 Pazar #227

MrCraZy
Giuliano Victor De Paula

Malesef ümidimi kaybediyorum...
Ben birdaha brezilyali istemiyorum adamlar ghost recon modunda....josef ve çülyano ikilisine 15 milyon bonservis verdik..
Alex aurelio santos az birazda deivid disinda hepsi boş cikti...

24.09.2017 19:54 Pazar #228

Cane Corso
Giuliano Victor De Paula

Mesajı Gönderen: Draxler:cLink:0334104

Hocam siz bu adami seviyor musunuz sevmiyor musunuz simdi ?

Bayagi yeteneksiz oyuncu‚bu kadar yeteneksizini gormemistim

24.09.2017 21:31 Pazar #229

Adem1907

Daha bi numarasını göremedik

Paylaş 
Sayfa: 1....14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.[26]