Victor Moses
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Victor Moses

Paylaş 
Sayfa: 1....37.38.39.40.41.42.43.44.45.46.47.48.[49]
09.11.2019 00:48 Cumartesi Konu Puanı: 0

lanet12
Victor Moses

Malesef fizik kondisyon falan kalmamış.İlk geldiği günlere göre baya kilo almış.Eskiden takır takır adam geçer ona çarpan düşerdi.Şimdi biraz koşunca yere atlıyor.

09.11.2019 02:01 Cumartesi #433

Alpi07
Victor Moses

Sol kanatta daha iyi oynuyor. Ben genelin aksine o kadar da kötü bulmuyorum.

09.11.2019 09:12 Cumartesi #434

zippinemari
Victor Moses

Kanatların ikisi de kırık. Dirar 11e dönmeli. Hiç yoktan mücadele ediyor‚ orta açıyor.

09.11.2019 10:50 Cumartesi #435

Onur Turan
Victor Moses

Yetenek fakiri olmasına rağmen ilk geldiğinde fuleli deparlarıyla az çok fark yaratıyordu ki zaten Chelsea´de oynayabilmesinin tek sebebi buydu. Fizikli ve fuleli olması.

Ama İstanbul ortamına güzel alıştı. Eski dinamikliği ve mücadelesi kalmayınca kazma oyuncu hiç çekilmez zaten.

Son vuruşları rezil
Yaratıcılık sıfır
Takım oyununa uyum yok
Adam geçemez‚ mücadele yok‚ eski sürat yok

eee neden çekiyoruz bu adamı bu haliyle?

09.11.2019 13:20 Cumartesi #436

Asil Yaşayan
Victor Moses

Mesajı Gönderen: Alpi07:cLink:0369951

Sol kanatta daha iyi oynuyor. Ben genelin aksine o kadar da kötü bulmuyorum.

Mesajı Gönderen: zippinemari:cLink:0369959

Kanatların ikisi de kırık. Dirar 11e dönmeli. Hiç yoktan mücadele ediyor‚ orta açıyor.

Geçen sene hiç beğenmezdim‚ takımına geri dönsün diye gözüne baktım hatta. Fakat bu seneki kadroya baktığımda bence en iş yapma potansiyeli olan‚ fiziğini iyi kullandığı için topla yaldır yaldır katedebilen tek oyuncu Moses. Garry bir var üç yok‚ bir var beş yok. Türüç´e hiç girmiyorum zaten‚ tamamen boş transfer. Ferdi var umut beslediğimiz o da şimdilik ortalarda yok. Biraz fundamental zayıf‚ biraz da bencil ama herşeye rağmen en iyisi Moses bu sene.

Isla biraz toparlanıp kendine gelse (ki en az 2 hafta mecburen dinlenecek) Dirar´ı sağ açığa atıp Moses´ı sol açığa koyma fikri iyi bir fikir olabilir. Dirar´la önlü arkalı oynayınca performansı da yükseliyor Isla´nın. Kruse de döndüğünde hücumda kısırlık sorunu pek kalmaz.

Altay
Isla Zanka Serdar H.Ali
Emre/Ozan Gustavo
Dirar Kruse Moses
Vedat

11.11.2019 12:42 Pazartesi #437

Bob Marley
Victor Moses

İyi oyuncu ama burayı sallamıyor çok gamsız biri. Paşa maçında kart yedikten sonra bile sert girmeye devam etti denk getirse kırmızıyı alıp 10 kişi bırakacaktı. Bu sezon böyle gelip geçer ama gelecek sezon opsiyon varsa da kullanmamak gerek aman uzak dursun

11.11.2019 13:07 Pazartesi #438

unihamburg
Victor Moses

Belkide kadrodaki en yetenekli en fark yaratan oyuncu ama inanilmaz vurdum duymaz. Azicik takimi ciddiye alip oynasa keske...

Paylaş 
Sayfa: 1....37.38.39.40.41.42.43.44.45.46.47.48.[49]