Miha Zajc
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Miha Zajc

Paylaş 
Sayfa: 1....54.55.56.57.58.59.60.61.62.63.64.65.[66]
04.01.2020 10:11 Cumartesi Konu Puanı: 0

andreas_wagenhaus
Miha Zajc

valla ben bu adami ilk geldigi zamanki maclarda begendim. ileriye dogru oynayan‚ surekli arayan bir oyuncu goruntusu verdi. tabi daha once onlarca oyuncu da ornegini yasadigimiz sekilde‚ bir kulupten gelen oyuncu‚ o kulubun antremanini yemis‚ kondisyonlu olarak gelip iki uc mac bu formunu koruduktan sonra buradaki ciddiyetsiz‚ lakayit‚ tabir-i caizse dingo´nun ahiri ortama uyum sagliyor ve cokuse geciyor. kabul edelim ki‚ Turkiye
de bizler profesyonel‚ ciddi ve kurumsal bir futbol ikliminin icerisinde degiliz. Fenerbahce ozelinde ise‚ ayni klasmandaki rakiplerimizden bile daha kotu ve amatorce yonetiliyoruz.

Mesaj andreas_wagenhaus tarafından düzenlenmiştir...

04.01.2020 16:03 Cumartesi #586

akurtulus
Miha Zajc

Mesajı Gönderen: Cole Phelps:cLink:0372057

bu leşe değil 1-2 milyon‚ 300-500 bin euro ve alacaklarını&maaşını ödeyen çıkarsa anında şutlanmalı.

Çok merak ediyorum‚ bu adamın bize bir saygısızlığı olmadı bir gün adı saçma sapan bir şeyle anılmadı bence potansiyelli bir oyuncu ama mesele bu da değil sizin kullandığınız kelimeler. Hayatınızda görmediğiniz konuşmadığınız bir insana leş sıfatı yapıştırmak ayıp değil mi. Taraftarız diye saygıyı edebi bir kenara bırakmamak gerekiyor siz eleştrimiyorsunuz saygısızlık yapıyorsunuz.

06.01.2020 01:38 Pazartesi #587

Cole Phelps
Miha Zajc

Mesajı Gönderen: akurtulus:cLink:0372069

Çok merak ediyorum‚ bu adamın bize bir saygısızlığı olmadı bir gün adı saçma sapan bir şeyle anılmadı bence potansiyelli bir oyuncu ama mesele bu da değil sizin kullandığınız kelimeler. Hayatınızda görmediğiniz konuşmadığınız bir insana leş sıfatı yapıştırmak ayıp değil mi. Taraftarız diye saygıyı edebi bir kenara bırakmamak gerekiyor siz eleştrimiyorsunuz saygısızlık yapıyorsunuz.

doğru söylüyorsun hocam affedersiniz.yanlış bir üslup gerçekten de.

"Bu arkadaşa" olarak değiştiriyorum.

06.01.2020 09:44 Pazartesi #588

emeRe1907
Miha Zajc

kruse ye verilen şansın %50 si verilseydi iş yapardı. oynadığı her maçta kesin ceza sahası içinde 1 2 topla buluşması oldu ve gol tehlikesi yarattı.

06.01.2020 11:28 Pazartesi #589

amedeos
Miha Zajc

Oynadıkça daha fazla gğven kazanarak iyiye doğru gideceğini düşünüyordum bu oyuncunun. İnşallah oynayacağı bir takıma gider.

14.01.2020 18:23 Salı #590

defrim
Miha Zajc

3.5m´a satarsak gayet iyi...

Paylaş 
Sayfa: 1....54.55.56.57.58.59.60.61.62.63.64.65.[66]