Garry Rodrigues
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Garry Rodrigues

Paylaş 
Sayfa: 1....17.18.19.20.21.22.[23].24.25.26.27.28.29....34
30.12.2019 13:26 Pazartesi Konu Puanı: 0

Milla Jovovich
Garry Rodrigues

Ersun hoca ne yapıyor anlamadım. Tolga´yı maç sonuna kadar tuttu adamın yürüyecek hali yok çıkarmıyor. Sonra bunu çıkarır GR´yi alır dedik adamı son 15 dakika kala aldı zaten şuan burada ne oluyor bu oynanan oyunun adı ne diyene kadar adam maç bitti. Böyle faydalanamazsın bundan.

30.12.2019 14:32 Pazartesi #199

Dexter_Morgan20
Garry Rodrigues

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0371927

Ersun hoca ne yapıyor anlamadım. Tolga´yı maç sonuna kadar tuttu adamın yürüyecek hali yok çıkarmıyor. Sonra bunu çıkarır GR´yi alır dedik adamı son 15 dakika kala aldı zaten şuan burada ne oluyor bu oynanan oyunun adı ne diyene kadar adam maç bitti. Böyle faydalanamazsın bundan.

Gary´den bu kafayla bir halt olmaz.
Defansta yok üstüne üstelik ofansta da yok.
14 maçta hasbelkader 3 gol 2 asisti var. Üstüne üstelik kaçırdığı saçma sapan gollerle en az 5-6 puanımızı yedi.
Defansta hiç yoksan bu hucum istatistikleriyle oynayamazsın.
Hucumda çok verimli olacaksın ki defansif eksikliğin göze batmasın.
Tolga Ciğerci de 2 gol 3 asist yapmış. Üstüne defansif olarak da çok iyi kapatıyor o kanadı.
Gary ofansif verimini artırmazsa oynayamaz çünkü defansif olarak tam bir çöp.

30.12.2019 16:26 Pazartesi #200

TorchgardenSK
Garry Rodrigues

İlk yarı itibariyle beklediğimiz seviyede değil maalesef.. İkinci yarı toparlar inşallah..

03.01.2020 14:20 Cuma #201

lanet12
Garry Rodrigues

Bu adamdan hiç umudum yok sürekli topa basıp kaybediyor.

04.01.2020 05:48 Cumartesi #202

M3m0
Garry Rodrigues

Bencil oyuncu - yollamak lazim

18.01.2020 22:13 Cumartesi #203

damdandama
Garry Rodrigues

Valla beyinsiz meyinsiz.

Doğru‚ bende çok fena küfrediyorum. Ama yok abi işte‚ bu adamın yapabileceklerini yapacak ikinci bir adam yok. 10 saniye içinde yüzde yüzlük pozisyona girdi girer girmez. Kaç defa adam eksiltip atağa kaldırdı takımı.

Tolga kaç maçta yapabiliyor bunları? Beyinsiz meyinsiz ama bu adam bize lazım.1 kaçırır 2 kaçırır ama pozisyon hazırlar takımı hızlandırır. Tolgayla ozanla kanatta olmaz.

18.01.2020 22:38 Cumartesi #204

lanet12
Garry Rodrigues

Birisi şuna bi yazılım falan yüklesin.Yeter ya alıyo gidiyor bomboş kale direğe nişanlıyor.Hayatımda son vuruşta bu kadar kötü oyuncu görmedim.

18.01.2020 23:58 Cumartesi #205

cubuklu_1907
Garry Rodrigues

Fenerbahce de boyle yeteneksiz bir adamin forma giymesi ve dahasi bu adamin ayagina bakmamiz canimi sikiyor.

Bis beles bir anadolu topcusundan bir gram fazlasi yok.

19.01.2020 01:12 Pazar #206

f1e9rh9a0t
Garry Rodrigues

Boş kaleye topu yuvarlayamıyor. Bakın vuramıyor değil yuvarlayamıyor.

Paylaş 
Sayfa: 1....17.18.19.20.21.22.[23].24.25.26.27.28.29....34