Garry Rodrigues
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Garry Rodrigues

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6].7.8.9.10.11.12.13....18
25.08.2019 18:13 Pazar Konu Puanı: 0

OmurTM
Garry Rodrigues

rodrigues in oynadıgı dklarda başakşehir 11 kişi savunma yapıyordu. rodrigues açık takımlara karşı daha etkili oynayabilen bir oyuncu
bunu da göz önünde bulundurmak gerek

uyum sorununu ve fizik sorunu bir kaç haftaya geçer

arap atı gibi sonradan açılır ..

bunuda buraya yazıyorum

02.09.2019 04:46 Pazartesi #46

thesyseng

Milli ara bu cocuga yarayacak ✊👊

02.09.2019 06:02 Pazartesi #47

fkilic
Garry Rodrigues

Cok dengesiz cikiyor topla. Ne biz ne kendisi ne de karsi takim ne yapacagini bilemez‚ oyle bir topcu. Olmadik sekilde basarida getirir‚ sac basta yoldurur.

02.09.2019 06:32 Pazartesi #48

BcrOzz
Garry Rodrigues

Attigimiz gol resmen Garry´nin bireysel yetenekleriyle geldi. 6S´de oynarkende bu tip goller atiyordu. Oyundan zaman zaman kopuyor ama genel olarak bir kanat oyuncusunun vermesi gereken tehlikeyi veriyor. Suan %60/70 ile oynuyor. Tam formunu yakaladigi zaman ove ove bitiremeyiz.

02.09.2019 09:51 Pazartesi #49

fbcsahin1907
Garry Rodrigues

solda Garry sağda Moses

yok Moses olmaz yok Garry olmaz bir bıraksak şu işleri güzel olacak. Dün Moses olsa

dün Moses yok diye bizim sağ tarafa alınacak önlemi almadılar tamamen Garry tarafına gittiler.

buna rağmen gayet iyi oynadı golünü attı‚topu direkten döndü‚savunma arkasına koştu gol kaçırdı‚ ciğerci nin pozisyonda koşuyu yaptı pas gelse boş kaleye golü atacaktı.

gayet yararlı gayet iyi oynadı bu aradan sonra çok daha iyi oynayacaktır.

02.09.2019 10:09 Pazartesi #50

Bruce Wayne
Garry Rodrigues

Bana Volkan Şen´i hatırlatıyor. Sona kadar çok iyi gidiyor ama sonunu bir türlü getiremiyor. Umarım daha iyi olur...

02.09.2019 10:31 Pazartesi #51

Vrapcho
Garry Rodrigues

Mesajı Gönderen: Bruce Wayne:cLink:0366778

Bana Volkan Şen´i hatırlatıyor. Sona kadar çok iyi gidiyor ama sonunu bir türlü getiremiyor. Umarım daha iyi olur...

kesinlikle katilmiyorum. abi bence sanssizdi‚‚ ve hala tam kondisyonunda degil. bence 15 golden asagi dusmez bu sezon..

02.09.2019 10:35 Pazartesi #52

Veloci
Garry Rodrigues

Daha iyi olacak

Ayew sakatı gibi çöplerle yan pas geri pas oyunu izlemektense

Garry ile gol kaçırmaca izlemeyi tercih ederim

02.09.2019 16:07 Pazartesi #53

OmurTM
Garry Rodrigues

ben çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

uyum sorunu var.

ayrıca takımlar bize karşı 11 kişi kapanıyor.

garry açık alan oyuncusu.. ben afra ise kapalı savunmayı açan tip oyuncu.. inş alınır bir birini yedekler.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6].7.8.9.10.11.12.13....18