Garry Rodrigues
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Garry Rodrigues

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7].8.9.10.11.12.13....18
02.09.2019 20:53 Pazartesi Konu Puanı: 0

Loko
Garry Rodrigues

Kadroda dripling ozelligi olan sayili oyuncularimizdan.

Taraftar buna da burun kiviriyor.

03.09.2019 01:59 Salı #55

thesyseng

Mesajı Gönderen: Loko

Kadroda dripling ozelligi olan sayili oyuncularimizdan.

Taraftar buna da burun kiviriyor.

Taraftar trabzon macindan sonra kruse`yi begenmedi 😂

03.09.2019 02:10 Salı #56

Pierreium
Garry Rodrigues

Kafasını kaldırdığı an takımdaki en etkili adamlardan biri olur. Çok kızıyorum ama etkilide oluyor yalan değil.

03.09.2019 03:00 Salı #57

pasa_eren
Garry Rodrigues

yeterli yetersiz tartışmıyorum bile şu an kadroda olması gereken bir parça. böyle oyuncular iyidir lazımdır. iyi transfer oldu bence. kulübüne de 5 kuruş para vermedik gözüküyor. maaşında da uçuk bir durum yok 2.5 alır yani as ve tek sol kanat şu an. inşallah katkı verir sezon boyu.

03.09.2019 12:37 Salı #58

Milla Jovovich
Garry Rodrigues

Lazlar karşısında sezonun bence en iyi oyununu oynadı. Faydalı olacaktır. Böyle oyuncular lige çok lazım.

04.09.2019 23:09 Çarşamba #59

lanet12
Garry Rodrigues

Açık oyunda etkili olur.Ama çoğu takımın bize kapalı oynadığını düşünürsek yedekten oyuna girmeli.

05.09.2019 00:08 Perşembe #60

Antaltuan1907FB
Garry Rodrigues

Mesajı Gönderen: lanet12:cLink:0367063

Açık oyunda etkili olur.Ama çoğu takımın bize kapalı oynadığını düşünürsek yedekten oyuna girmeli.

Katılmıyorum Trabzon maçında önceliği gol yememek olan bir takıma karşı oynadı ve son vuruşlarda panik yapmasa maçın yıldızı olacaktı.

Salt kontra atak oyuncusu olarak nitelendirilecek bir oyuncu değil.

Şanslı yada şanssız becerikli yada beceriksiz kadroda muadili olan bir oyuncu yok ve kruse ile olan sahaiçi paylaşımı çok iyi. 11 de mutlaka olmalı.

05.09.2019 09:37 Perşembe #61

erem cruz
Garry Rodrigues

Takımın en iyilerinden‚ top ayağına gelince heyecanlandırıyor‚ uzun zamandır bu tarz kanat oyuncusu izlemiyorduk. En az 15 gole (gol+asist) katkısı olacağını düşünüyorum. Garry + Kruse + Vedat hücum çeşitliliği açısından rakip takımlar için korkutucu bir hücum gücü.

05.09.2019 23:14 Perşembe #62

fbcsahin1907
Garry Rodrigues

Mesajı Gönderen: Antaltuan1907FB:cLink:0367068

Katılmıyorum Trabzon maçında önceliği gol yememek olan bir takıma karşı oynadı ve son vuruşlarda panik yapmasa maçın yıldızı olacaktı.

Salt kontra atak oyuncusu olarak nitelendirilecek bir oyuncu değil.

Şanslı yada şanssız becerikli yada beceriksiz kadroda muadili olan bir oyuncu yok ve kruse ile olan sahaiçi paylaşımı çok iyi. 11 de mutlaka olmalı.

aynen öyle. gs zamanı da açık alanda falan oynamıyordu. kapalı savunmalara karşı oynuyordu

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7].8.9.10.11.12.13....18