Deniz Türüç
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Deniz Türüç

Paylaş 
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.[10].11.12.13.14.15.16....38
11.09.2019 17:45 Çarşamba Konu Puanı: 0

cdogan1907
Deniz Türüç

Bölgesinin en önemli oyuncularından biri
Enteresan olan ilk defa farkedenlerin olması
Fenerbahçe´ye gelmemiş olsa çoğunluk tanımayacaktı belkide...

13.09.2019 05:00 Cuma #82

unifb1986
Deniz Türüç

çoğunluk ligimizi bile izlemiyor takip etmiyor anlaşılan deniz´in transfer olduğunda faydalı olacağını moses ve garryden farklı tipte olarak ihtiyacımıza yönelik bir kanat olduğunu söylemiştim izleyenler takip edenler için ortada şaşırtıcı bir durum yok deniz buydu zaten

13.09.2019 11:24 Cuma #83

ECELAL
Deniz Türüç

Mesajı Gönderen: unifb1986:cLink:0367441

çoğunluk ligimizi bile izlemiyor takip etmiyor anlaşılan deniz´in transfer olduğunda faydalı olacağını moses ve garryden farklı tipte olarak ihtiyacımıza yönelik bir kanat olduğunu söylemiştim izleyenler takip edenler için ortada şaşırtıcı bir durum yok deniz buydu zaten

Hocam ligin diger takimlarini sadece bizle oynadiginda izliyorum.
Bize karsi herkes maximum performansini vermeye calistigindan mugdat bile futbolcu gibi gorunuyor.

13.09.2019 12:32 Cuma #84

Necip
Deniz Türüç

ben ve baku1907 Deniz için ´´Genç Tümer´´ dediğimizde ´´hahahahaa´´ veya ´´tümer görmesin bu yazıları´´ diyen epeeey bir kesim vardı

hep derim bu forumun %95i futboldan anlamıyor ama bol bol fikir belirtir algı yapar

Mesaj Necip tarafından düzenlenmiştir...

13.09.2019 14:03 Cuma #85

GÖKTÜRK
Deniz Türüç

Mesajı Gönderen: Necip:cLink:0367448

ben ve baku1907 Deniz için ´´Genç Tümer´´ dediğimizde ´´hahahahaa´´ veya ´´tümer görmesin bu yazıları´´ diyen epeeey bir kesim vardı

hep derim bu forumun %95i futboldan anlamıyor ama bol bol fikir belirtir algı yapar

Ali Koç ve comolli futboldan anlamıyor ama necip koçovalı futboldan anlıyor hayat ne garip

13.09.2019 14:43 Cuma #86

Magath
Deniz Türüç

Çok da beklentileri yükseltmeyelim renkdaşlar. Biz övüyoruz övüyoruz sonra adamdan her maç inanılmaz asistler goller bekliyoruz. Zamanla Ersun Yanal´ın elinde gelişimini sürdürürse ciddi anlamda iyi bir yıldız olabilir. Ama an itibariyle Milli maçta da attığı gol dışında inanılmaz bir performans ortaya koymadı. Ama iyi bir başlangıçın altına imza attığı aşikar...

13.09.2019 14:53 Cuma #87

koyu bilal
Deniz Türüç

Mesajı Gönderen: Magath:cLink:0367452

Çok da beklentileri yükseltmeyelim renkdaşlar. Biz övüyoruz övüyoruz sonra adamdan her maç inanılmaz asistler goller bekliyoruz. Zamanla Ersun Yanal´ın elinde gelişimini sürdürürse ciddi anlamda iyi bir yıldız olabilir. Ama an itibariyle Milli maçta da attığı gol dışında inanılmaz bir performans ortaya koymadı. Ama iyi bir başlangıçın altına imza attığı aşikar...

Deniz ayağı çok düzgün bir futbolcu uzun zamandır bu kadar çok sol ayağı düzgün futbolcu kadromuz olmamıştı‚ başak maçında biraz şans yanında olsaydı çok başka şeyler konuşulurdu‚ bu sezon iz bırakan futbolculardan biri olacak‚ Vedat Muriqle beraber ikisi çok uygun bonservis verilerek alındı geçmişte yaptığımız transferlerle karşılaştırılırsa ucuz ama faydası çok daha yüksek oyuncular belki de maliyetleri düşük olduğu için antu ahalisi biraz ön yargılı bakıyor bu iki futbolcuya ama giderek düşünceler değişmeye başladı daha da değişecek.

13.09.2019 15:01 Cuma #88

66YozgatFB
Deniz Türüç

Mesajı Gönderen: Necip:cLink:0367448

Evet bende öyle demistim. Ama ayni zamanda deniz´in iyi topcu oldugunuda demistim. Tümer´e ise bu hakaret olur. Cok farkli bir adamdi o ve kolay kolay gelmez bir daha

13.09.2019 15:06 Cuma #89

eyetkin
Deniz Türüç

Mesajı Gönderen: koyu bilal:cLink:0367453

Deniz ayağı çok düzgün bir futbolcu uzun zamandır bu kadar çok sol ayağı düzgün futbolcu kadromuz olmamıştı‚ başak maçında biraz şans yanında olsaydı çok başka şeyler konuşulurdu‚ bu sezon iz bırakan futbolculardan biri olacak‚ Vedat Muriqle beraber ikisi çok uygun bonservis verilerek alındı geçmişte yaptığımız transferlerle karşılaştırılırsa ucuz ama faydası çok daha yüksek oyuncular belki de maliyetleri düşük olduğu için antu ahalisi biraz ön yargılı bakıyor bu iki futbolcuya ama giderek düşünceler değişmeye başladı daha da değişecek.

Trabzon maçında arkasındaki Tolga Ciğerciyi tek pasla karşı karşıya bıraktı. Uzun zamandır bir Türk futbolcudan böyle hızlı düşünce ve başarıyla uygulama görmemiştim.
Daha ayağına gelmeden ne yapacağını düşünmüş ‚ şaşırttı beni .
İnşallah çok başarılı olur.

Paylaş 
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.[10].11.12.13.14.15.16....38