Deniz Türüç
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Deniz Türüç

Paylaş 
Sayfa: 1....5.6.7.8.9.10.[11].12.13.14.15.16.17....38
13.09.2019 15:22 Cuma Konu Puanı: 0

ECELAL
Deniz Türüç

Mesajı Gönderen: Necip:cLink:0367448

ben ve baku1907 Deniz için ´´Genç Tümer´´ dediğimizde ´´hahahahaa´´ veya ´´tümer görmesin bu yazıları´´ diyen epeeey bir kesim vardı

hep derim bu forumun %95i futboldan anlamıyor ama bol bol fikir belirtir algı yapar

Mesaj Necip tarafından düzenlenmiştir...

Renkdas Tumer nere Deniz nere bu kadar abartmamak lazim.
Benim gozumde Tumer in 3/1 anca cikar Tumer ozel futbolcuydu‚ serbest vurus‚ dripling‚ ara pasi‚ uzaktan sut‚ penalti‚ calim‚ uzun pas‚ hersey vardi Tumerde yillarca 8jk gibi les takimi tasidi.
Bizdeki performansida iyiydi 8jk a attigi gol acaip guzeldi sadece o golu hatirlasan bile ikisini karsilastirmazsin.

13.09.2019 15:23 Cuma #91

edgar belgi
Deniz Türüç

ayni baku bu sene alper´in senesi olacak da demisti bir ay evvel.. deniz kotu oyuncu degil‚ iyi fiyata da alindi sayilir. bizim icin iyi bir rotasyon oyuncusu olacaktir. kanatlara seneye cok daha saglam adamlar lazim‚ hem sol hem sag..

13.09.2019 15:29 Cuma #92

koyu bilal
Deniz Türüç

Mesajı Gönderen: ECELAL:cLink:0367456

Renkdas Tumer nere Deniz nere bu kadar abartmamak lazim.
Benim gozumde Tumer in 3/1 anca cikar Tumer ozel futbolcuydu‚ serbest vurus‚ dripling‚ ara pasi‚ uzaktan sut‚ penalti‚ calim‚ uzun pas‚ hersey vardi Tumerde yillarca 8jk gibi les takimi tasidi.
Bizdeki performansida iyiydi 8jk a attigi gol acaip guzeldi sadece o golu hatirlasan bile ikisini karsilastirmazsin.

Tümer çok ekstrem bir oyuncuydu‚ bizede benzer golleri çok atmıştır özellikle Türkiye Kupası finalinde attığı golü hiç unutmam.

13.09.2019 16:03 Cuma #93

Magath
Deniz Türüç

İnşallah öyle olur. Maliyeti gerçekten ucuz Deniz´in ve başlangıcı iyi oldu. Ersun Yanal ve Şenol Güneş oyuncu gelişiminde Türkiye´nin en iyi iki hocası. Umarım her gün üstüne koyar ve değerini katlar. Muriq ise çok başka seviyelere şimdiden çıkmış gibi...

Mesajı Gönderen: koyu bilal:cLink:0367453

Deniz ayağı çok düzgün bir futbolcu uzun zamandır bu kadar çok sol ayağı düzgün futbolcu kadromuz olmamıştı‚ başak maçında biraz şans yanında olsaydı çok başka şeyler konuşulurdu‚ bu sezon iz bırakan futbolculardan biri olacak‚ Vedat Muriqle beraber ikisi çok uygun bonservis verilerek alındı geçmişte yaptığımız transferlerle karşılaştırılırsa ucuz ama faydası çok daha yüksek oyuncular belki de maliyetleri düşük olduğu için antu ahalisi biraz ön yargılı bakıyor bu iki futbolcuya ama giderek düşünceler değişmeye başladı daha da değişecek.

13.09.2019 16:25 Cuma #94

Necip
Deniz Türüç

Mesajı Gönderen: GÖKTÜRK:cLink:0367451

Ali Koç ve comolli futboldan anlamıyor ama necip koçovalı futboldan anlıyor hayat ne garip

hayat gerçekten çok garip

senin mesela o kadar yediğin laftan sonra ağzını dahi açmaman gerekirdi ama yüzsüzlük başka birşey işte

benim için sıkıntı yok ayara devam

13.09.2019 16:29 Cuma #95

Necip
Deniz Türüç

Mesajı Gönderen: 66YozgatFB:cLink:0367454

Evet bende öyle demistim. Ama ayni zamanda deniz´in iyi topcu oldugunuda demistim. Tümer´e ise bu hakaret olur. Cok farkli bir adamdi o ve kolay kolay gelmez bir daha

tümer geldi hemde daha gençken

13.09.2019 16:41 Cuma #96

y_emre
Deniz Türüç

Mesajı Gönderen: koyu bilal:cLink:0367458

Tümer çok ekstrem bir oyuncuydu‚ bizede benzer golleri çok atmıştır özellikle Türkiye Kupası finalinde attığı golü hiç unutmam.

Bende danimarkaya attığı frikiği unutamıyorum...

13.09.2019 20:48 Cuma #97

GÖKTÜRK
Deniz Türüç

Mesajı Gönderen: Necip:cLink:0367464

hayat gerçekten çok garip

senin mesela o kadar yediğin laftan sonra ağzını dahi açmaman gerekirdi ama yüzsüzlük başka birşey işte

benim için sıkıntı yok ayara devam

16 milyona napoliye giden elife çöp diyen necip millete ayar veriyo
sen saatinin bile ayarını yapamazsın be necip

13.09.2019 20:50 Cuma #98

Necip
Deniz Türüç

Mesajı Gönderen: GÖKTÜRK:cLink:0367467

16 milyona napoliye giden elife çöp diyen necip millete ayar veriyo
sen saatinin bile ayarını yapamazsın be necip

Evet aslan parçası oda senin gibi çöpün teki

Paylaş 
Sayfa: 1....5.6.7.8.9.10.[11].12.13.14.15.16.17....38