Deniz Türüç
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Deniz Türüç

Paylaş 
Sayfa: 1....7.8.9.10.11.12.[13].14.15.16.17.18.19....38
17.09.2019 10:33 Salı Konu Puanı: 0

virle
Deniz Türüç

Sağ ayağı çok zayıf sanırım devamlı sol ile içeri kat etmek istiyor.Çizgiye inemiyor.Savunma yakın savunup orta açısı vermediğinde çalım atacak patlayıcılık pek görmedim.Valbuena tarzı sürat eksikliğini kapatacak kıvraklığı da yok.Ozan ile kanatta oynadığından sağ beke de pek pas opsiyonu olmadı.İsla´yla beraber daha iyi performans verebilir.

17.09.2019 11:34 Salı #109

Legends07
Deniz Türüç

kanat´da agir kaliyor bence‚ topuz vakasi olmaz insallah

17.09.2019 11:44 Salı #110

cosby
Deniz Türüç

Umarım dünkü kötü performansı arkasında sağ bek pozisyonunda Ozan olduğu içindir‚ yoksa bu oyunuyla silinir gider...

18.09.2019 20:22 Çarşamba #111

Bora Can Şimşek
Deniz Türüç

Topu sol ayağına çekip orta çekme dışında birşeyler yapması lazım... Takıma hiç canlılık vermiyor... Sayesinde Moses ı arıyoruz...

19.09.2019 00:57 Perşembe #112

unifb1986
Deniz Türüç

deniz türüçten daha çok verim alabilmek için oyunu rakip sahaya hatta ceza sahasına yıkman gerekir deniz türüç tekrar söylüyorum gerçek mevkisi kanat değil forvet arkasıdır kayseride ilk zamanlar böyle oynayıp çok başarılı olmuştu sonradan sağ tarafa kaydırıldı o da tam kanat gibi değil içe kat ederek oynadı yani sıfıra falan inmez kuyt gibi düşünün denizi garry moses tipi bir kanat değil bunu beklemeyin

20.09.2019 08:22 Cuma #113

Bruce Wayne
Deniz Türüç

Adam eksiltme ve dribling özelliği olmadığı için sağ kanatta tıkanıyor‚ yapabildiği tek şey arka direğe orta yapmak. Solda oynarsa daha etkili olabilir...

20.09.2019 08:37 Cuma #114

Severus Snape
Deniz Türüç

Yerinde olsam savunmamı geliştirip sol bek oyuncusuna evrilmeye çalışırdım. Adam geçme yok‚ teknik idare eder‚ hız hızlanma çok yüksek değil .Bu şartlar altında büyük takımda kanat oyuncusu olman zor‚ on numara zaten olamazsın. Sol beke evrilip geriden rahat rahat orta açar. Zaten en iyi özelliği şutları ve ortaları. Bunu da ofansif sol bek oyuncuları sık sık yapıyor. Kolarov tipi oyuncuya dönüşmeye çalışırdım.

21.09.2019 22:25 Cumartesi #115

Asil Yaşayan
Deniz Türüç

Ne yapacağı çok belli olan kanat oyuncularını sevmiyorum. Deniz de öyle bir adam. Bizim için vasatı nadiren aşacak kalitede‚ hala daha Deniz için verilen 2 milyon euro sol beke harcansaydı keşke diyorum.

21.09.2019 22:37 Cumartesi #116

alpp
Deniz Türüç

Ankaragücü maçında çok top ezdi.

Paylaş 
Sayfa: 1....7.8.9.10.11.12.[13].14.15.16.17.18.19....38