Deniz Türüç
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Deniz Türüç

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7].8.9.10.11.12.13....38
03.09.2019 00:21 Salı Konu Puanı: 0

V4VendeTTa
Deniz Türüç

sol beke devşirebilir miyiz acaba

azcık defans yapabilirse sol kanattan kestiği ortalardan çok gol atarız

alacaktınız bir sol bek bunları hiç düşünmeyecektik ama işte...

03.09.2019 02:08 Salı #55

Pierreium
Deniz Türüç

Neden kimse denizden bahsetmiyor?
Ben çok bencil bir oyuncu olarak görüyordum ama bildiğin takıma oynuyor. Oynadıkça daha da alışacak takıma. İstikrarını sürdürürse eğer ve çalışmaya devam ederse ben çok fazla ümitliyim kendisinden.

03.09.2019 07:23 Salı #56

OmurTM
Deniz Türüç

beklentim yoktu geldiğinde‚ ama karakterli ve takım oyununa uyan bir futbolu var... inş zamanla daha da gelişip gelecek sene sağ kanatı tek başına götürür.

moses sonuçta kiralık

03.09.2019 07:34 Salı #57

cdogan1907
Deniz Türüç

Kesinlikle kaliteli bir futbolcu‚ biraz daha maç temposu oturunca keyifle izleyeceğiz

03.09.2019 09:57 Salı #58

Magath
Deniz Türüç

Gayet kaliteli ve takım oyunu içerisinde akışı bozmyan bir oyuncu. Ancak bence sezon başı kampını biziml geçirmemesinden dolayı fizik olarak takımın gerisinde. 60. dakikada falan düşüyor oyundan. Herşeyini veriyor sahada. Eğer üzerine koyarsa fena gelir. Ama tabi beklentileri de karşılamayabilir yerinde sayarsa...

03.09.2019 10:47 Salı #59

geophysicist
Deniz Türüç

Türkiye´nin en iyi orta kesen oyuncusu çok az orta açıyor ve içerde Vedat gibi bir forvetin var. Trabzon maçında üç-dört tane orta kesseydi bence golü bulurduk. Köşe vuruşlarında da sorumluluk alması gerekiyor.

03.09.2019 15:02 Salı #60

erem cruz
Deniz Türüç

Bir bakmışsın sol bek olmuşsun.

03.09.2019 15:30 Salı #61

Asil Yaşayan
Deniz Türüç

Sol bek filan olmaz bu adamdan. Geri dönüşlerde sorun yaşar‚ ağır bir oyuncu. Transfer de gelmediği için mecburen Dirar´a devam.

03.09.2019 21:41 Salı #62

atlantisten gelen adam
Deniz Türüç

Denizin saha içindeki hırsını ve hakemlere itirazını kavgacı tarzını çok beğeniyorum. helal olsun. yetenekli topçu üstelik.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7].8.9.10.11.12.13....38