Gustavo Henrique Vernes
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Gustavo Henrique Vernes

Paylaş 
Sayfa: 1....8.9.10.11.12.13.[14].15.16.17.18.19.20....23
09.09.2022 06:28 Cuma Konu Puanı: 0

Gmrby
Gustavo Henrique Vernes

Mesajı Gönderen: raiken:cLink:0418380

Usta sende kabul etki ilk maçı berbat ötesiydi‚ inanılmaz hatalar yapmıştı‚ maç eksiği‚ yeni takım‚ uyum sorunu vs ile açıklanamayacak hatalar.
Evet‚ bende kendisini eleştirdim‚ iyikide beni yanıltıyor ve yanıltmayada devam etsin‚ yeterki görevini iyi bir şekilde yapsın. Oturmuş bir defans hattı bizi Avrupada bir hayli ileriye taşır.

İlk Maç JJ Lincolnu 8 oynatmak gibi bir Tanrı gantezisine kalkıştı o ortasaha ile her stoper sorun yaşar.

Buna rağmen ben Fenerbahçe´de ancak yedek olabilecek stoper olabileceğini düşünüyorum.

JJ net duran top setleri için uzun hava toplarına hakim stoper istedi heralde diye düşünmeye başladım.

Resmi maçlarda adamın üstüne çizilmiş 6 net duran top seti var. 3 tanesinde vurması 3 tanesinde topu indirmesi için.

JJ tuhaf adam vallahi bana kalsa kulüpten içeri sokmam.

09.09.2022 08:20 Cuma #118

defrim
Gustavo Henrique Vernes

Valla ben çöp dedim‚ mesajım burada duruyor.
Çok ağır‚ bugün olsa yine almam.
Ama adam hatasız oynuyor bir kaç maçtır?
Onu ne yapacağız?
Eşek gibi alkışlayacağız‚ helal olsun!

09.09.2022 09:12 Cuma #119

koyu bilal
Gustavo Henrique Vernes

Mesajı Gönderen: fenerliiiiii:cLink:0418371

1 gol‚ 1 asist... bravo!

Bir Avrupa macimizda hem golu hem asisti olan ilk stoperimiz olabilir.

hem kendi kalesine hem de rakibe bir gol atan stoperimizden sonra buda oldu demek ki bugün ofansif anlamda gayet iyi oynadı Kiev hücumu hiç düşünmediği için defansif olarak değerlendirilecek çok fazla iş düşmedi ama yine de güven verdi çok erken adam harcıyoruz bende dahil Brezilya gibi bambaşka bir coğrafyadan futbolun çok farklı oynandığı bir ligden geldi ilerisi için umut veriyor‚ Lugano ve Edu nun ilk geldiği hatırlıyorum ne yakıştırmalar yapılmıştı efsane ikililerden oldular sonra zaman vermek lazım.

09.09.2022 09:17 Cuma #120

fb1973
Gustavo Henrique Vernes

2 maçtır ilk 11´e yazıldığında yüreğim ağzıma gelse de formanın hakkını fazlasıyla verdi.

Kieve karşı 1 gol 1 asistle lugatımdaki tüm küfürleri hak eden Lucescu´dan intikamımızı almamızda baş rolü oynadı ya‚ formanın hakkını sonuna kadar vermiş oldu.

09.09.2022 09:24 Cuma #121

3435
Gustavo Henrique Vernes

JJ belli ki hava toplarında etkili kule stoper istedi

burada kule forvet diyenler vardı adam forvetlerim gezgin olsun maç sıkıştığında duran toplar için stoperleri kullanırım diye düşündü

şuana kadar gayet iyi o kadar gömülecek bir adam değil

sonuçta rakip stoplerin 11 ine bakıyorsun birinde abdülkerim diğerinde necip var

09.09.2022 09:28 Cuma #122

murphy59
Gustavo Henrique Vernes

yeni lugano da çıkabilir

09.09.2022 09:35 Cuma #123

akurtulus
Gustavo Henrique Vernes

Mesajı Gönderen: intuition:cLink:0418386

Ben de merak ettim ama lütfen yavaş ve topu taca vurdu ötesinde olsun bunlar.

Tek bir hata yaptı. Ümraniye maçındaki penaltı öncesi verdiği pas yanlıştı. O da orta sahada.
Adam stoper olarak kusursuz oynuyor. Ne havadan ne yerden ikili mücadele vermiyor. Kimse geçemiyor adamı.

Mesaj intuition tarafından düzenlenmiştir...

Şimdi yeni hedef rossi oldu. Skora katkı veren bencil olmayan sürekli koşan mücadele eden adamı yuhalıyorlar. Rossi her topa koşturuyor %1 ihtimal olsa bile deniyor. Forma için savaşın demiyor muyduk biz bu adam savaşıyor ama taktılar ya bir kere.

12.09.2022 13:22 Pazartesi #124

ativan
Gustavo Henrique Vernes

Gustavo‚ UEFA tarafından Avrupa Ligi´nde haftanın 11´ine seçildi.

13.09.2022 00:15 Salı #125

ousta
Gustavo Henrique Vernes

Flamengodan alındığı için ve Flamengo taraftarı almamızla dalga geçtiği için aşırı eleştirildi. Fiziği de açıkçası futbolcu için garip. Ama futbol fizik ve zeka oyunu. Pozisyon hatası kolay kolay yapmıyor. Hücumda etkili. Demek ki zeki bir oyuncu. İnşallah böyle gider.

Paylaş 
Sayfa: 1....8.9.10.11.12.13.[14].15.16.17.18.19.20....23