Gustavo Henrique Vernes
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Gustavo Henrique Vernes

Paylaş 
Sayfa: 1....9.10.11.12.13.14.[15].16.17.18.19.20.21....23
13.09.2022 00:24 Salı Konu Puanı: 0

MrCraZy
Gustavo Henrique Vernes

Yalniz FM22 de tonla Gol atiyor baya da iyi
Açaba adama önyargiylami yaklastik...
Görecez bakalim sonraki maçlarda..

13.09.2022 12:54 Salı #127

Lea&Misha
Gustavo Henrique Vernes

Mesajı Gönderen: defrim:cLink:0418420

Valla ben çöp dedim‚ mesajım burada duruyor.
Çok ağır‚ bugün olsa yine almam.
Ama adam hatasız oynuyor bir kaç maçtır?
Onu ne yapacağız?
Eşek gibi alkışlayacağız‚ helal olsun!

Peki Fenerbahçe futbolcusunu hiç bir bilgisi olmadan "çöp" ilan eden ‚ hakaret eden ‚ iftira atıp insanları komisyon almakla suçlayan‚ forumun keyfini kaçıran ‚pozitif havayı emen ‚ toksik taraftarı ne yapacağız?

13.09.2022 16:06 Salı #128

defrim
Gustavo Henrique Vernes

Mesajı Gönderen: Lea&Misha:cLink:0418509

Peki Fenerbahçe futbolcusunu hiç bir bilgisi olmadan "çöp" ilan eden ‚ hakaret eden ‚ iftira atıp insanları komisyon almakla suçlayan‚ forumun keyfini kaçıran ‚pozitif havayı emen ‚ toksik taraftarı ne yapacağız?

Her ne kadar bu ara iyi oynasa da Gustavo Henrique konusunda cok havaya girmeyin derim ben hocam
"Hic bir fikri olmayan" lafi benim icinse‚ talihsiz olmus‚ benim fikrim vardi gelmeden once.
Bizim ligde mac yokken can sikintisindan Brezilya ligine sardim‚ orada epey izledim.
Degil Gustavo Henrique‚ Flamengo´nun defans hattindan kimseyi almazdim bana kalsa.
Ama geldi‚ iyi oynuyor adam‚ ben de hakkini veriyorum.

Komisyon aldi su bu konusunda da sunu demek isterim: Bunu diyen ya troldur‚ ya da haddini asmis taraftar.
Taraftarin genelinde boyle bir kani yok. Ama goz var izan var‚ GH her yonuyle cok guven veren bir stoper degil.
Bu adamlari ne yapacagiz? Ozellikle bir sey yapmayacagiz‚ "sallama" deyip susturacagiz
Iki tane trol ya da haddini asmis taraftarin koca grubun enerjisini asagiya cekememesi gerekir normalde.
Benimkini cekmiyor mesela.
Burasi forum‚ burada boyle adamlar eksik olmaz.
Cok zaman olaylari daha dogru/adil analiz edebilen cogunluk sesini cikarmaktan korkmazsa da bunlarin dedikleri sivrisinek viziltisi gibi kalir.

18.09.2022 01:46 Pazar #129

eulug
Gustavo Henrique Vernes

İlk haftalar yetersiz ve yapılmaması gereken bir transfer olduğunu düşünüyordum. Lemos gibi sandım fakat Kiev ve Rennes maçlarını öyle güzel oynadıki başlığına gelip hakkını teslim etmek gerekti. Hep böyle devam eder inşallah.

18.09.2022 20:21 Pazar #130

baku1907
Gustavo Henrique Vernes

Golcü stoper dedik bu adam

Atmaya devam ediyor daha da atacak

18.09.2022 22:11 Pazar #131

Cole Phelps
Gustavo Henrique Vernes

Çok sağlam adammış bu.

19.09.2022 00:23 Pazartesi #132

raiken
Gustavo Henrique Vernes

Mesajı Gönderen: akurtulus:cLink:0418381

Neymiş o hatalar mesela inanılmaz olan merak ettim.

Hocam ilk mac pozisyon alma diye birsey yoktu Gustavo´da‚ özellikle bos alanlara atilan toplar tehlike yaratiyordu.
Ikili mücadeleleri cok zayifti‚ tabiri caizse her önüne gelene gecit veriyordu.
Kabul‚ son haftalarda toparladi‚ takim olarak mükemmel oynuyoruz‚ ama bi Peresin verdigi güveni bana vermedi ilk maclarda. Toparlanmisa benziyor‚ umarim bu form grafigi gittikce artar‚ önümüzdeki haftalar gösterecek Kim´in yolundanmi gidecek yoksa Brezilyali Serdar Kesimalmi olacak.

19.09.2022 00:29 Pazartesi #133

lanet12
Gustavo Henrique Vernes

Savunmada öyle ahım şahım değil ama idare ediyor ama en büyük özelliği hücumda çok etkili‚taç‚korner ne zaman gitse orayı karıştırıyor zaten jesus´un tercihi savunmada harikalar yaratsın diye değil hücumda iş yapsın diye.

20.09.2022 05:31 Salı #134

bombacımulayim
Gustavo Henrique Vernes

Ilk geldigi zaman hic istememistim. Acikcasi Lemos bile daha ilerde gozukuyordu kendisinden. Ancak golcu stoper ozelligi ile kanim isinmaya basladi. Umarim 1-2 maclik bir iluzyon degildir bu. Defans olarak ise pozisyon bilgisi epey yuksek gozukuyor. Ancak gercekten cok agir. Yine de pozisyon bilgisiyle ve kanat beklerinin cabukuluguyla agirligi bir zaafiyete donusmedi henuz. Umarim boyle devam eder.

Paylaş 
Sayfa: 1....9.10.11.12.13.14.[15].16.17.18.19.20.21....23