*Uçak Geldiğinde.. / 08
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Antu.com Ayın Konuları Forumu - *Uçak Geldiğinde.. / 08

Paylaş 
Sayfa: 1....2.3.4.5.6.7.[8].9.10.11.12.13.14....59
09.02.2008 22:56 Cumartesi Konu Puanı: 0

Miss.12
*Uçak Geldiğinde.. / 08

İkinci kez okumama rağmen o sahneyi gene yaşamış gibi oldum‚ tekrardan bu yazının güncellenmesi ve uzun bir aradan sonra kaldığı yerden heyecan yaratması çok güzel

09.02.2008 23:33 Cumartesi #64

ege2007
*Uçak Geldiğinde.. / 08

Yeniden teşekkürler G.R.Y.

10.02.2008 00:33 Pazar #66

husame
*Uçak Geldiğinde.. / 08

Sevilla dönüşü havalimanında olalım..Bence bu sene Avrupada oynadığımız futbolla fazlasıyla haketti bu gururu futbolcularımız..

10.02.2008 14:37 Pazar #67

sibel tüner
*Uçak Geldiğinde.. / 08

her zaman her yerde en büyük Fener

10.02.2008 17:02 Pazar #68

slunicko
*Uçak Geldiğinde.. / 08

O kupayı çok uzak olmayan bir zamanda alacagımızdan hıç şüphem yok zaten. Ve onu kaldıran ilk kapytanımızın Alex olması da en büyük dilegim.

12.02.2008 10:54 Salı #69

bky
*Uçak Geldiğinde.. / 08

çocuklar babasına "daha öne gidelim" diyor...

babasını aklında C terminali...Samsun´dan dönen uçak...İlk inen midir bilinmez ama ilk gördüğü oydu.Cemil Turan...Çocukluğunun kahramanı ! Başkan‚ Serhat ..işte orada Milan Rapaiç...

baba çocuklarıyla kalabalığı yararak ilerliyor..."baba‚beni de omzuna alsana !"
çocuklar yer değiştiriyor.
babanın aklına Antu´da okuduğu "omuzlara tüneyenler" başlığı...

bir başka uçak aklına geliyor babanın...
"ne düşünüyorsun baba ?"
"hiç‚gözüm daldı"
"niye ?"
"aklım bir şey geldi kızım.Bir gece böyle bir uçaktan inmiştik.Eve gelmiştim...sen yatağında uyuyordun.sabaha kadar yanında..."
"ne yapmıştın ‚oturmuş muydun ?"
"evet" (ağladım diyecek hali yok ya! )
"hangi geceydi o baba ?"
"bak uçak iniyor‚hadi daha öne gidelim"

12.02.2008 11:01 Salı #70

MultiPower
*Uçak Geldiğinde.. / 08

bu uçak iner pires in uçağı inmez hahahahahaha
adam havada asılı kaldı:P
şaka bir yana o uçak bir gün gerçekten inecek
bide bu yazıyı her okuduğumda neden boğazım düğümleniyor bide gözlerim doluyor anlamıyorum

12.02.2008 11:50 Salı #71

amigotuncay
*Uçak Geldiğinde.. / 08

arkadaslar bu gercekten duygu verici ama benim aklimda baska bir sey de var dusunun allah nasip ederse final icin cocuklarimiz rusyaya gidecek allah nasip ederse maci alacaklar o macta golllllllll sesleriniz bile deyisik olacak icinizden cikacak yurekten cikacak simdi gozlernizi kapatin ve cl muzigini koyun lutfen fener aski kalbinizde varsa yapin bunu cocuklarimiz evlatlarimiz abilerimiz volkanlarimiz gokhanlarimiz alexlerimiz bu kupayi onlar deyil bu kupayi herkez kaldiracak lefter kaldiracak ridvan kaldiracak SEN KALDIRACAKSIN fenerbahceyi seven kaldiracak alexe ve semih bizler verecez o gucu cubuklu formamiz vercek o gucu avrupanin devi kaldiriyor bu kupayi renkdaslarimm ALLAH UTANDIRMASIN BIZI

12.02.2008 11:53 Salı #72

FenerAşkına
*Uçak Geldiğinde.. / 08

hakikaten çok güzel bir yazı umutlarımızı tazeleyen‚ inancımızı kuvvetlendiren
yüreğinize sağlık

Paylaş 
Sayfa: 1....2.3.4.5.6.7.[8].9.10.11.12.13.14....59