AntuHaber: Emeği Geçen Herkese Teşekkürler!
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Voleybol Forumu - AntuHaber: Emeği Geçen Herkese Teşekkürler!

Paylaş 
Sayfa: 1.[2]
27.03.2012 00:49 Salı Konu Puanı: 0

DaNTe1907

vay anasını arkadaş komediye bak

27.03.2012 01:00 Salı #10

4ppiah

Şaka mı bu? Yuh!

27.03.2012 01:08 Salı #11

Esquire

Ali Sen´in‚ Mehmet Ali Aydinlar´in en iyi arkadaslarindan biri oldugunu bilenler icin saka degil tabi... Ali Sen hep destekler MAA´yi...

ama antu´nun her ne kadar aile dostlari olsa da bu donemde bunu yapmamasi lazimdi... Aileyi birakip fenerbahce´yi dusunmesi lazimdi ama yine taraftari kalbinden vuruyor.

ALI SEN baskani tum fenerbahce taraftari sever ama MAA´dan bir o kadar‚ hatta onun 312313 kati kadar nefret eder herkes. ona tesekkur ne oluyor bugunlerde onu Antu´da bu haberi yazan bile anlamamistir...

27.03.2012 01:09 Salı #12

Esquire

Antu´dan yarin da turk polisine tesekkur etmesini bekliyoruz... Yillarca voleybol takiminin yurtdisi gidis ve gelislerinde havalimaninda guvenligi sagladigi icin turk polisine bu sampiyonluktaki emeginden dolayi bir tebrik yazisi yazsinlar...

27.03.2012 02:52 Salı #13

Legend FB

Antu yönetimi çiçek yaptırsın ziyarete gitsin fotoğraflarıda paylaşsın bence Fenerbahçe taraftarının resmi forumu yazısını kaldırın bir zahmet o zaman ne istiyorsanz yapın bence ‚
tüketici köşesi ve sanat bilim seyahat bölümünde takılıyorum çok uzun zamandır oralarda zaman geçiriyorum o bölümler olmasa hiç bir anlamı yok antu´nun benim için.

28.03.2012 00:13 Çarşamba #14

Mustafa ELLİKÇİ

antu gerçekten cılkını çıkarmış bu kadar taraf belli edilmez Fenerbahçe forumu bazılarının aile yakınlarının forumlarına dönmüş gerçekten yazıklar olsun antu (emrah adlı adminin açtığı mesajı okudum ve o mesajdan sonraki yorumlarını kendisinin her fikrine katıldığımı belirteyim ama galiba daha büyük başlar böyle istiyor )

28.03.2012 00:19 Çarşamba #15

cenkhaykir

Bu takımı içerde dışarda sesinin sonuna kadar destekleyen ülke içini geçtim yurt dışına bile deplasman yapan ‚sevincini üzüntüsünü paylaşan. yenildiğinde sizin arkanızdayız diye tesislere koşan kazandığında hava alanlarına akın eden cefakar vefakar taraftarına teşekkür etmeyin.Ama acıbadem grubunu unutmayın

Paylaş 
Sayfa: 1.[2]