2019-2020 Voleybol Transfer Duyumları/Haberleri/Temennileri
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Voleybol Forumu - 2019-2020 Voleybol Transfer Duyumları/Haberleri/Temennileri

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7
20.03.2019 01:11 Çarşamba Konu Puanı: 0

Macijauskas

Malum‚ voleybol sezonunun sonuna geliyoruz‚ transfer haberleri ve duyumları ortalığa saçılmaya başladı. Bu sene biz dahil kadın takımlarında bayağı bir gelen/giden olacak.

Sarı Melekler için yazılan-çizilen üç isim var‚ bence üçüyle de anlaşıldı:
-Brankica Mihajlovic: Bricio´nun yerine mi yoksa rotasyona eklemek için mi düşünülüyor bilmiyorum ama iki türlü de iyi transfer.
-Naz Aydemir: Açıkçası Naz´ı oldum olası çok tutmam ama Maja Ognjenovic ya da ne bileyim Joanna Wolosz falan getiremiyorsak pasörde kontenjan kullanmaya gerek yok. Naz´la Sıla idare eder. Ana´dan kötü pasör değil Naz.
-Melisa Memiş: Liberoya ekleme yapılacak‚ muhtemelen Merve´nin yerine.

Şahsen istediğim hamlelere gelince‚ öncelikle federasyonuyla kavgalı Melissa Vargas´ı bir devşirelim. Hem bizim için hem de Milli Takım için iyi olacak. Dobi´yi de takımda tutmaya çalışalım. Hatta Vargas yerli statüsünde oynayacaksa yerli smaçörlerin hepsini ve Polen´i gönderip Bricio-Mihajlovic-Dobriana ile bir smaçör rotasyonu oluşturulabilir ki bu rotasyon çaprazı da yedeklemiş olur. Dördüncü yabancı için de bir orta geçiyor içimden. Eda ufaktan yaşlanıyor‚ Dicle ve Bahar çok istikrarsız. O bölgeyi toparlayacak bir yabancıyla kontenjan tamamlamak daha mantıklı gibi. de Krujif´e çubuklu acayip yakışır diye düşünüyorum ama bildiğim kadarıyla sarkan sözleşmesi var ve maliyeti bizi aşabilir. Geçen sene Nilüfer´de oynayan Ana Carolina da olabilir. Hiç olmadı Belien´i alsınlar.

20.03.2019 01:15 Çarşamba #1

Macijauskas

Öte yandan Eczacı bir başka eskimiz Natalia Zilio ile anlaşmış. Kim ve Natalia ikilisi evet iyi ikili de Nalan Ural´ın aklında hep 2 sene önceki halleri kalmış. İkisinin de eski hallerinden eser yok. Onun dışında onlar da orta piyasasına girecekler ama kimi alırlar belli değil.

Vakıf´ta Zhu Ting ve Lonneke yolcu. Isabelle Haak ve Gabi haberleri var. Ebrar´ı köşeye çekme gibi bir planları olabilir sanki.

20.03.2019 20:02 Çarşamba #2

darkfb94

EMRE SAVAŞ FENERBAHÇE YOLUNDA!!

Ziraat Bankası´nın milli orta/blokörünün bu yıl takımdan ayrılacağı dedikoduları mevcut. Emre´nin yeni sezonda Fenerbahçe´ye yakın olduğu konuşuluyor!

20.03.2019 21:31 Çarşamba #3

ertugrul_solomon

Naz - Sıla
Vargas - Meryem
Mihajlovic - Kelsey - Rabadzhieva - Fatma
Eda -Adenizia - Bahar - Dicle
Melisa -Merve

20.03.2019 23:11 Çarşamba #4

Mehmet_Ozen

Bu yılın en iyi yönetilen şubesi kesinlikle voleybol. Bu haftaki erkek-kadın izlediğim her maçtan keyif aldım.

Öncelikle her iki şubenin de hocasını takımda tutalım. Özellikle bayan takımının hocasında nasıl bir göz var öyle yaa. Kaç kere hakemin yanlış kararını itiraz ederek düzeltti.

Scouting dediğin Vargas transferi gibi olur. 19 yaşındaymış daha. Futbolda böylesini almaya bütçemiz yetmez diyelim hadi; bayan baskete de mi gücümüz yetmez?

Son avrupa kupası maçında rakip takım libero mevkinde belirgin olarak üstündü. Biz mi zayıfız‚ yoksa rakip mi çok kuvvetliydi bilemedim.

Erkek takımda ise bloğumuz çok iyi. Hücumda ise bütün iş Hidalgo´ya kalıyor. Onun yükünü hafifletecek bir smaçör lazım.

20.03.2019 23:58 Çarşamba #5

Semih

bricio kesinlikle kalmalı.

23.03.2019 21:29 Cumartesi #6

nsmrt

Bricio maalesef scandicciyle anlasmis. Eger mihajlovic gelecekse bosetti gibi kelsey robinson bir smacor daha lazım bize. Bricio sadece servis stili yuzunden bile kalmali bence

28.03.2019 11:25 Perşembe #7

cosby

Naz transferi iyice sona yaklaştı sanırım‚ dünden beri internet sitelerindeki haberler arttı. Bana göre Naz´ın gönderilmesi voleybol şubesinin tarihinde yapılan en büyük yanlıştı. Eski formuyla dönerse çok yararlı olacaktır...

28.03.2019 18:41 Perşembe #8

emreyerebakan

Voleybolu çok takip etmiyorum ama yeni doğum yapan bize geliyor galiba
Bahar geldi şimdi Naz.
Bahar eski Bahar değil . Bakalım Naz nasıl dönecek?

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7