Fenerbahçe HDI Sigorta - Arhavi Voleybol / Efeler Ligi 10.Hafta / 8 Aralık Pazar 14:00
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Voleybol Forumu - Fenerbahçe HDI Sigorta - Arhavi Voleybol / Efeler Ligi 10.Hafta / 8 Aralık Pazar 14:00

Paylaş 
Sayfa: [1]
02.12.2019 12:30 Pazartesi Konu Puanı: 0

eerol
Fenerbahçe HDI Sigorta - Arhavi Voleybol / Efeler Ligi 10.Hafta / 8 Aralık Pazar 14:00
  
08.12.2019 21:21 Pazar #1

eerol
Fenerbahçe HDI Sigorta - Arhavi Voleybol / Efeler Ligi 10.Hafta / 8 Aralık Pazar 14:00

Fenerbahçe HDI Sigorta 3-0 Arhavi VoleybolFenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız‚ AXA Sigorta Efeler Ligi 10. hafta maçında Arhavi Voleybolu konuk etti. Ekibimiz setlerini 25-20‚ 25-19 ve 25-15 önde tamamladığı karşılaşmayı 3-0 kazandı ve ligdeki 9. galibiyetini elde etti.

Burhan Felek Voleybol Salonu´nda oynanan karşılaşmayı‚ Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Beyazıt da izledi.

Arhavi kaşılaşmasında‚ hakemlik kariyerinin son maç��nda görev yapan Serdar Nişancıoğluna Voleybol Şubemizden sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt plaket takdim etti

Mariusz Sordyl yönetimindeki Fenerbahçe HDI Sigorta maça; Ulaş Kıyak‚ Salvador Hidalgo‚ Ferhat Akdeniz‚ Hasan Sıkar‚ Wouter Ter Maat‚ Thibault Rossard altılısı ve libero Caner Dengin ile başladı.

Karşılaşmaya Salvador Hidalgonun sayılarıyla başlayan Fenerbahçe HDI Sigorta‚ yakaladığı 3-0lık seriyle teknik molaya 12-11 önde giren taraf oldu. Moladan dönüşte de karşılıklı sayılara sahne olan setin son bölümüne takımımız üç sayılık avantajla girdi(20-17). Rakibine öne geçme şansı tanımayan ekibimiz‚ ilk seti 25-20 kazandı.

İkinci sette teknik molaya 12-6 önde giren takımımız‚ mola dönüşünde rakibinin 4-0lık serisine engel olamadı ve fark 2ye düştü(12-10). Buna rağmen Arhavinin öne geçmesine izin vermeyen Fenerbahçe HDI Sigorta‚ seti 25-19 önde tamamlayarak maçta durumu 2-0 yaptı ve ligdeki 9. galibiyetini elde etti.

Salvador Hidalgonun blok sayılarıyla üçüncü sete iyi başlayan takımımız‚ 4-0lık seriyle farkı 6 sayıya çıkardı(8-2).Teknik molaya 12-5 önde giren Fenerbahçe HDI Sigorta‚ seti de 25-15 kazanarak maçtan 3-0 galip ayrıldı.

Fotoğraflar: Ahmet Hopyar  
Paylaş 
Sayfa: [1]