AntuHaber: Jordan Thompson Fenerbahçe Opet’te
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Voleybol Forumu - AntuHaber: Jordan Thompson Fenerbahçe Opet’te

Paylaş 
Sayfa: [1]
19.12.2019 15:10 Perşembe Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: Jordan Thompson Fenerbahçe Opet’teABD Kadın Voleybol Milli Takımı’nın 1997 doğumlu pasör çaprazı Jordan Thompson, Kadın Voleybol Takımımız Fenerbahçe Opet’in kadrosuna katıldı.

Cincinnati Üniversitesi takımından transfer edilen Thompson, 2019-20 sezonunun sonuna kadar Fenerbahçe Opet forması giyecek.

Genç sporcu, 2020 Tokyo Olimpiyatları’na gitmeye hak kazanan Amerikan Milli Takımının maçlarında performansı ile dikkat çekti. Thompson, yine geride bıraktığımız yazın Voleybol Milletler Ligi (VNL) finalinde Brezilya’ya karşı takımına kazandırdığı 33 sayı ile de çok konuşuldu.

Kendisine Sarı Lacivert renklerimize hoş geldin diyor; Vestel Venus Sultanlar Ligi, Axa Sigorta Kupa Voley ve CEV Şampiyonlar Ligi’nde başarılarla dolu bir sezon diliyoruz.


  
19.12.2019 16:30 Perşembe #1

cosby
AntuHaber: Jordan Thompson Fenerbahçe Opette

Yine Amerikan voleybol milli takımından Rhamat Alhassan ile de adımız geçiyormuş. Takımın bir hedefi var demek ki artık...


  
19.12.2019 18:27 Perşembe #2

agha
AntuHaber: Jordan Thompson Fenerbahçe Opette

Bu kız oyunu bozabilir!
Güle güle salak Vargas!


  
20.12.2019 11:39 Cuma #3

egebedek
AntuHaber: Jordan Thompson Fenerbahçe Opette


Mesajı Gönderen: agha:cLink:0174487

Bu kız oyunu bozabilir!
Güle güle salak Vargas!Hocam gerçekten bilmediğim için soruyorum Vargas ayrıldı mı?


  
20.12.2019 21:03 Cuma #4

agha
AntuHaber: Jordan Thompson Fenerbahçe Opette


Mesajı Gönderen: egebedek:cLink:0174489Hocam gerçekten bilmediğim için soruyorum Vargas ayrıldı mı?Sakatmış ama yerine birini almışlar ve orta oyuncu da alacaklar gibi. Vargas gidecek gibi.


  
21.12.2019 17:03 Cumartesi #5

ugur.FB
AntuHaber: Jordan Thompson Fenerbahçe Opette


Mesajı Gönderen: agha:cLink:0174492Sakatmış ama yerine birini almışlar ve orta oyuncu da alacaklar gibi. Vargas gidecek gibi.Keşke Samantha Bricio´yu bırakmasaydık aga


  
23.12.2019 11:32 Pazartesi #6

egebedek
AntuHaber: Jordan Thompson Fenerbahçe Opette


Mesajı Gönderen: agha:cLink:0174492Sakatmış ama yerine birini almışlar ve orta oyuncu da alacaklar gibi. Vargas gidecek gibi.teşekkür ederim.


  
12.01.2020 23:59 Pazar #7

Mehmet_Ozen
AntuHaber: Jordan Thompson Fenerbahçe Opette

http://volleytalk.proboards.com/thread/79855/thompson-fenerbahce

Ecnebice bir voleybol forumu buldum. Anladığım kadarı ile ABD menşeili. Burada Thompson transferi için başlık açılmış. Öyle her transfere başlık açmamışlar. Yorumlarda genel olarak bizden olumlu bahsetmişler. Bu takım sayesinde‚ "Fenerbahçe" isminden ABD´de nasıl bahsedildiğini merak eden varsa girip bakabilir.

Oyuncunun ilk profesyonel sözleşmesi imiş ve Fenerbahçe´nin kendisi için bir şans olduğundan bahsediyorlar.

Sitede Vargas´ın sezonu kapattığı yazıyor. Bildiğim kadarı ile Vargas´ın ne kadar uzak kalacağı ile ilgili resmi yorum yapılmadı. Elin conisi nasıl böyle bir kanıya vardı bilmiyorum. İstihbarat adamların ruhunda var. CİA aç kalmaz bunlarda.

Ayrıca Vargas dışında 3 yabancımız olduğunu ve Türkiye´de yabancı sınırının 3+1 olduğu‚ bizim hocanın Bahar´ın performansından memnun olmadığı ve +1 için bir orta oyuncu aradığımızı yazmışlar. Okuyunca oha dedim. Bu bilgiler ingilizce olarak bir yerde yazıyor olamaz herhalde. Türkçe bilmeyen birisi için fazla detaylı geldi.
  
Paylaş 
Sayfa: [1]