Fenerbahçe Opet - Igor Gorgonzola Novara / CEV Ş.Ligi Çeyrek Final 1.Maç / 23 Şubat Salı 17:00
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Voleybol Forumu - Fenerbahçe Opet - Igor Gorgonzola Novara / CEV Ş.Ligi Çeyrek Final 1.Maç / 23 Şubat Salı 17:00

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]
25.02.2021 21:27 Perşembe Konu Puanı: 0

eerol
Fenerbahçe Opet - Igor Gorgonzola Novara / CEV Ş.Ligi Çeyrek Final 1.Maç / 23 Şubat Salı 17:00Fenerbahçe Opet 1-3 Igor Gorgonzola NovaraFenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız‚ CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi çeyrek final ilk maçında İtalyan ekibi Igor Gorgonzola Novarayı konuk etti. Sarı Melekler‚ karşılaşmadan 3-1 mağlup ayrıldı. Mücadelenin setleri 25-19‚ 12-25‚ 19-25‚ 25-27 sonuçlandı. Oyuncumuz Melissa Vargas‚ 29 sayıyla maçın skoreri oldu.
Bu maçın rövanşı 3 Mart Çarşamba günü İtalyada oynanacak.

Burhan Felek Vestel Voleybol Salonunda oynanan maçı Başkanımız Ali Koç‚ Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ‚ Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek‚ Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan‚ Yönetim Kurulu Üyelerimizden Simla Türker Bayazıt‚ Sertaç Komsuoğlu‚ M. Kemal Danabaş‚ Turhan Şahin‚ Metin Sipahioğlu‚ Selahattin Baki ve İlker Dinçay izledi.

Sarı Melekler mücadeleye; Kelsey Robinson‚ Dicle Nur Babat‚ Melissa Vargas‚ Brankica Mihajlovic‚ Eda Erdem Dündar‚ Naz Aydemir Akyol ve libero Melis Yılmaz ile başladı.

Karşılaşmanın ilk bölümünde Melissa Vargas ile etkili olan ve rakibine de kolay sayı şansı tanımayan Fenerbahçe Opet; Kelsey Robinson‚ Dicle Nur Babat ve Brankica Mihajlovicin sayılarıyla seti 25-19 kazandı. İkinci sette istediği oyunu oynayamayan Zoran Terzicin öğrencileri‚ seti 12-25 geride tamamladı. Vargasın sayısı‚ Edanın bloğu ile üçüncü sette 11-8 öne geçen Sarı Melekler‚ setin ikinci bölümünde geriye düştü ve 19-25 geride tamamladı. Fenerbahçe Opet‚ dördüncü sete 4-0lık seri ile başladı ve Vargas ile Edanın sayılarıyla skor üstünlüğünü korudu. (16-13) Konuk takım skoru 17-17de eşitlerken‚ Takımımız Vargas ile 21-18 öne geçti ancak İtalyan ekibi skoru 22-22de bir kez daha eşitledi. Skor 24-24te bir kez daha eşitlenirken‚ seti 25-27 alan konuk takım‚ maçtan da 3-1 galip ayrıldı.  
Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]