Fenerbahce Antrenorleri
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Anket Forumu - Fenerbahce Antrenorleri

Paylaş 
Sayfa: 1.[2]
Oylama: Asagidaki antrenorlerden hangisi icin gitmese/kovulmasa cok daha basarili olurduk dersiniz?
Ersun Yanal 61  39,87% 
Zico 32  20,92% 
M.Denizli 0  0% 
C. Daum 29  18,95% 
Ismail Kartal 1  ,65% 
Vitor Pereira 0  0% 
Dick Advocaat 1  ,65% 
J.Low 25  16,34% 
Otto Bariç 0  0% 
Rıdvan Dilmen / Zdenek Zeman / Turhan Sofuoğlu 0  0% 
Werner Lorant / Oğuz Çetin / Tamer Güney 0  0% 
Aykut Kocaman 4  2,61% 
Toplam  153 
15.01.2018 22:28 Pazartesi Konu Puanı: 0

ankura
Fenerbahce Antrenorleri

Daum hiç gitmeyecekti bu aykut ta hiç gelmeyecekti.

Arada Low‚ Zico‚ Yanal lı sezonlarda devam etmiş olsaydı eminim çok farklı olurdu.

19.03.2018 00:23 Pazartesi #10

Bogazici
Fenerbahce Antrenorleri

Şampiyon Fenerbahçe
Diğerleri sıralarını belirlesinler

04.04.2018 20:52 Çarşamba #11

Murat Aydın
Fenerbahce Antrenorleri

Zico´nun lige karşı olan ciddiyetsizliği başımıza bela olacaktı‚ Daum´dan yadigar 4-4-1-1´in ne zaman dışına çıksa takım saçmaladı. Kardeşine olan ısrarı da takımın kondüsyon olarak giderek erimesine neden oldu. Bence gitmesi gayet yerindeydi.

Christoph Daum kesinlikle kalmalıydı. Ligi tamamen domine etmesi beklenip sonrasına Avrupa´da başarılı bir hoca getirilebilirdi.

ve Ersun Yanal‚ yine ligi domine etmek için Daum´dan sonraki en ideal hocaydı.

Low´u çok hatırlamıyorum yaşım itibariyle‚ ama bizden sonra kulüp kariyeri pek de iyi gitmemiş. Bizde de tökezleyebilirdi gelecek sezonlarda.

12.04.2018 11:42 Perşembe #12

AlkAnelka
Fenerbahce Antrenorleri

Ben zico diyorum en top noktayı gördük ve kendi vatandaşları ekstra mücadele etti adam için

Hoca olarak belki löw ve daumun yarısı etmez ama insanlık ve gelinen nokta Türk futbolunda bence gelinen en iyi noktaydı

29.04.2018 22:38 Pazar #13

Giray Paşa
Fenerbahce Antrenorleri

Zico´nun o çam ağacı taktiğiyle eskilerin Brezilya´sı gibi açılıp kapanan ve Avrupa´da "Boğaz´ın Sambacıları" diye anılmaya başlayan enfes takımı bozulmadıkça Brezilya ve Güney Amerikalı oyuncular için bir cazibe merkezi haline gelip normalde yüzümüze bakmayacak çok yetenekli oyuncular alarak bu ekol ağırlıklı kadrolarla şampiyonlar liginde düzenli boy gösteren ikon bir takım olacaktık.

08.05.2018 06:28 Salı #14

johann
Fenerbahce Antrenorleri

Zico ve Löw.. Ersun yanal dönemini izlemedim 2007-08 sezonundan sonra bıraktım futbolu‚ ama açık ara en iyi yerli teknik direktördür benim gözümde. ankaragücü‚ denizli‚ gençler‚ vestel‚ milli takım... hepsinde çok iyi oyun oynatıyordu.

biçok kişi daum demiş. iyi değildik onun zamanında bence.

Mesaj johann tarafından düzenlenmiştir...

08.05.2018 20:36 Salı #15

doct
Fenerbahce Antrenorleri

Almanya örneği ortada.
Löw

09.05.2018 13:55 Çarşamba #16

Ankyra
Fenerbahce Antrenorleri

Zico diyorum.

Paylaş 
Sayfa: 1.[2]