Fener Ol
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Anket Forumu - Fener Ol

Paylaş 
Sayfa: [1]
Oylama: Fener Ol Kampanyasına antu.com Olarak Katılmamız Gerekmez mi ?
Evet katılmalıyız‚ antu.com üyeleri olarak bağışlarımızı birleştirip tek seferde yapalım. 4  20% 
Evet katılmalıyız‚ herkes bireysel katılım yapmalı 15  75% 
Hayır katılmamalıyız 1  5% 
Toplam  20 
14.05.2019 13:58 Salı Konu Puanı: 0

camura1024
Fener Ol

Antu.com olarak sesisimizin yönetim ve taraftar nezdinde daha fazla duyulması ve ciddiye alınmamız için Fener Ol kampanyasına üyeler olarak toplu katılım yapmamız gerekir diye düşünüyorum. Mesela son gün Star Tv de yapılacak organizasyona kadar üyelerin bağışları tek bir kişi adına toplanıp toplu olarak yayın esnasında bağlanıp ´´ Antu.com üyeleri olarak toplam 500 forma bağışlıyoruz ´´ dense bizim forum olarak ileride daha çok ciddiye alınacağımızı düşünüyorum.

Mesaj camura1024 tarafından düzenlenmiştir...

15.05.2019 11:45 Çarşamba #1

Caner Demir
Fener Ol

Benim bu konudaki dusuncem su

Stardaki kampanya icin ortalama makul
1 fiyat belirlensin
Atiyorum adam basina 50 tl veya 100 tl ( illa 50 veya 100 demiyorum konusulur anlasilir sonucta )

Burda katilmak isteyenler icin bir hesap acilsin
Toplu bir sekilde antudan su kadar bagis diye
Bagis yapalim

Sinerji olsun hem

Paylaş 
Sayfa: [1]