Ali Koç´un Fenerbahçe´ye bağışladığı miktarı yeterli buluyormusunuz?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Anket Forumu - Ali Koç´un Fenerbahçe´ye bağışladığı miktarı yeterli buluyormusunuz?

Paylaş 
Sayfa: [1]
Oylama: Ali Koç´un Fenerbahçe´ye bağışladığı miktarı yeterli buluyormusunuz?
Evet yeterlidir. 38  44,19% 
Minimum 100 m euro olmalıydı 13  15,12% 
Minimum 200 m dolar olmalıydı 3  3,49% 
Tüm borcu kapatmalıydı 1  1,16% 
Adam Aziz´in borcunu kapatmaya mecbur mu? 31  36,05% 
Toplam  86 
16.06.2019 15:14 Pazar Konu Puanı: 0

Caner Keskin

Sorum bu.Ben adayken hatrı sayılır bir miktar sermaye girişi yapacağız derken 200 milyon dolar altından bir rakam koymayacağını düşünüyordum‚çıktı 50 milyon dolar koydu.

Borç 4 milyar tl´ye yaklaşmışken‚hatrı sayılır miktar 50 milyon dolar mıdır?

Türkiye´nin maddi bakımdan en büyük ailesi olan Koç Holding´i temsil eden Ali Koç kendine bu miktarı yakıştırıyor mudur?

Parayı verdiği zaman tüm borcu kapatacak kadar zengin değilim demişti.Benim bildiğim "yalnızca şahsi hesabında" 900 milyon euro olan sayın başkan‚1 senedir borç borç borç diye ağlıyor.Ben artık bıktım Fenerbahçe´nin batık bir klüp olduğunu dinlemekten.Tüm camia da bu sözleri duya duya büyüklüğünü unuttu ve kupa göremedi bunların yüzünden.Daha yazacak çok şey var ama sayın başkana benim bildiğim yalnızca otoyollardan günde milyonlarca dolar geliyor.10 yaşında çocuklardan 20 lira bağış istemek yerine çıkıp dediği gibi "hatrı sayılır bir miktar" koyup artık bu bataktan çıkarmasını‚çıkaramıyorsa da başkanlığı bırakmasını talep ediyorum.Vizyon dedik‚para dedik‚gençleşme dedik‚büyüyeceğiz dedik ama dediklerimizin hiç biri olmadı.En azından para kısmını da yapamıyorsa artık yapmasın...

16.06.2019 17:31 Pazar #1

Ahmet İşlek

Nakit paradan bahsediyorsunuz sadece ama onun dışında basketbol‚voleybol‚forma önü reklam sponsorluğu gibi para akışı da sağlandı.eğer bunlar olmasaydı geri dönüşü yine (-) eksi yazacaktı.

Ali KOÇ´a bu konuda yüklenmektense borç şunun üstünde çıkarsa hepsini ödeyeceğim diyenler sözünü tuttu mu?tutmadı mı anketi açsak daha mantıklı.

18.06.2019 13:54 Salı #2

curas

Mali açılardan gerekenleri yapıyor Ali Koç .
Mali konularda ki çabalarından ötürü bir Fenerbahçe sevdalısı olarak
Ali Koç Başkan´a Teşekkür ederim .

19.06.2019 11:24 Çarşamba #3

b.demiral

50 milyon dolar bu ülkenin yüzde 99‚99 u için son derece hatırı sayılır bir meblağa bence.

21.06.2019 02:17 Cuma #4

Cenk Giray

Mesajı Gönderen: curas:cLink:0088501

Mali açılardan gerekenleri yapıyor Ali Koç .
Mali konularda ki çabalarından ötürü bir Fenerbahçe sevdalısı olarak
Ali Koç Başkan´a Teşekkür ederim .

aynen‚ hatta fazlasını yapıyor adam beko avis opet gibi uygun olan ne şirketi varsa klübe nakit akışı sağladı.
Bu rakamların yarısını verecek kimseyi bulamazdık eminim

23.06.2019 13:42 Pazar #5

Cem GÖK

Turkiye tarihinde bunun yarisini kulube bagislamis biri var mi ?

Bence Ali Koc´un ne bagisladigindan ziyade Aziz Yildirim´in 20 senede cebinden ne kadar koydugu konusulmali

04.07.2019 00:27 Perşembe #6

f1e9rh9a0t

Adam Aziz´in borcunu kapatmaya mecbur mu?

Paylaş 
Sayfa: [1]