Kime güveniyoruz?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Anket Forumu - Kime güveniyoruz?

Paylaş 
Sayfa: [1]
Oylama: 2019-20 futbol sezonunda camianın aşağıdaki bileşenlerinden en çok hangisine güven duyuyorsunuz?
Başkan ve Yönetim 3  6,12% 
Ersun Yanal 19  38,78% 
Oyuncu kadrosu 3  6,12% 
Taraftar 1  2,04% 
Hepsi 16  32,65% 
Hiçbiri 7  14,29% 
Toplam  49 
03.09.2019 00:50 Salı Konu Puanı: 0

improbable
Kime güveniyoruz?

2019-20 futbol sezonunda camianın bileşenlerinden en çok hangisine güven duyuyorsunuz?

03.09.2019 18:59 Salı #1

cpthook
Kime güveniyoruz?

Hepsinin birlesmesi bize Sampiyonlugu getirecek diye dusunuyorum

03.09.2019 20:53 Salı #2

Ali Usta
Kime güveniyoruz?

Tek Ersun hocaya.

11.09.2019 17:06 Çarşamba #3

dogrugil
Kime güveniyoruz?

Mesajı Gönderen: improbable:cLink:0088531

2019-20 futbol sezonunda camianın bileşenlerinden en çok hangisine güven duyuyorsunuz?

bu sezon için birşey söylemek için erken daha yeni başladı sayılır. Ama hepsine biraz güveniyorum.

En çok takıma oyunculara hoca yanlış hamle yapsada (nadiren olmak kaydıyla) iyi koşu oyun uyum hırsla maçı kurtarırlar iyi oynarlar ama şu an yüzde yüz güvenilir olduklarını söyleyemeyiz bence. Sadece şaşılacak derecede sezona iyi başladık.

Sonra hoca td ben üstüneaşırı gidilmemesi gerektiği tecrübesine güvenilmesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü geçen sene bu şansı haketti bence ve bu sezon başladı artık.

Yönetim başkan geçen sene ile sanki 180 derece fark var aralarında. Yine hatalı hareketler olur ama olmaması gereken şeyler tecrübelerine göre davranmıyorlar.

Taraftar şu an bir ağızdan hep destek(veya şartlı destek ) tam destek durumuna gelinmedi iki yada daha fazla bölünüğüz

Paylaş 
Sayfa: [1]