Online Platformlar
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Anket Forumu - Online Platformlar

Paylaş 
Sayfa: [1]
Oylama: Hangi yeni online izleme platformu sizi daha çok heyecanlandırıyor?
HBO Max 5  38,46% 
Disney + 4  30,77% 
Apple TV+ 4  30,77% 
Peacock 0  0% 
Toplam  13 
01.11.2019 12:11 Cuma Konu Puanı: 0

eerol
Online Platformlar

Hangi yeni online izleme platformu sizi daha çok heyecanlandırıyor?
Bildiğiniz gibi Netflix‚ Hulu ve Amazon gibi TV izleme alışkanlığını değiştiren stream servislere dişli yeni rakipler geliyor. Şu sıralar sürekli iddialı isimlerle yeni projelerini duyurup duruyorlar. Peki bu yeni online kanallardan sizi en çok heyecanlandıran hangisi?Jennifer Aniston‚ Reese Witherspoon‚ M. Night Shyamalan‚ Steven Spielberg‚ Octavia Spencer‚ Justin Theroux‚ Joseph Gordon-Levitt‚ Brie Larson ve Chris Evans gibi isimlerle çalışan; The Morning Show‚ Dickinson‚ For All Mankind‚ Foundatiton‚ Mr. Corman‚ Defending Jacob gibi dizileri ve dahasıyla yolda olan Apple TV+ mı?Disney‚ Pixar‚ Marvel‚ Lucas Film‚ National Geographic ve 20th Century Foxın tüm içeriklerini barındıracak olan; ayrıca Marvel Sinema Evrenine dahil olacak yeni diziler‚ yeni Star Wars dizisi ve dahasıyla Disney+ mı?Ansel Elgort‚ Ben Mendelsohn‚ Jordan Peele‚ J.J. Abrams‚ Hugh Laurie‚ Nicole Kidman‚ Hugh Grant‚ Robert Downey Jr. gibi isimleri bünyesine katan; yeni versiyon Gossip Girl‚ casusluk dizisi Tokyo Vice‚ Dune‚ Stephen King romanından uyarlanan The Outsider‚ korku temalı Lovecraft Country‚ Grease uzantısı ve dahasıyla gelmeye hazırlanan WarnerMedianın platformu HBO Max mi?Emmy Rossum‚ Jamie Dornan‚ Alec Baldwin‚ Jada Pinkett Smith gibi isimlerle çalışan‚ yeni versiyon Battlestar Galactica‚ bilimkurgu klasiği Brave New World uyarlaması‚ Dr. Death gibi dizileri ve dahasıyla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan‚ Universalın platformu Peacock mı?


  
05.11.2019 12:25 Salı #1

BARISblky
Online Platformlar

En son apple tv see adlı bir dizi yayınladı netflix dizilerinden daha güzeldi. Gerçi netflixte kaliteli dizi veya film bulmak çok zor ‚10 yapımda ancak 1-2 tanesi idare eder . Apple tv netflixten daha çok tutulur bence ama disneyinde yayıncıları sağlam pixsar zaten animasyonda tekel gibi. Disney+ ve apple tv diğerlerinden daha önde duruyor ve daha kaliteli yayınlar yapacak gibi.


  
Paylaş 
Sayfa: [1]