Bjk maci ve 6s
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Anket Forumu - Bjk maci ve 6s

Paylaş 
Sayfa: [1]
Oylama: Bjk maci hakkinda
Bjkyi yenmeliyiz sampiyonluk sansimiz var 14  70% 
Bjkye yenilmeliyiz 6s avantaj saglamasin 6  30% 
Toplam  20 
14.03.2021 23:42 Pazar Konu Puanı: 0

dickreis
Bjk maci ve 6s

Renktaslar pazar gunu bjk maci kritik bir hale geldi oyle ya yenersek 6snin ekmegine yag surecegiz yenilirsek komple ligden kopacagiz ben bu saatten sonra sampiyonluk sansimizin oldugunu dusunmuyorum bjkye yenip 6s ye avantaj verilmemesi taraftariyim sizce?

15.03.2021 00:09 Pazartesi #1

axe1907_Fb
Bjk maci ve 6s

Mesajı Gönderen: dickreis:cLink:0088729

Renktaslar pazar gunu bjk maci kritik bir hale geldi oyle ya yenersek 6snin ekmegine yag surecegiz yenilirsek komple ligden kopacagiz ben bu saatten sonra sampiyonluk sansimizin oldugunu dusunmuyorum bjkye yenip 6s ye avantaj verilmemesi taraftariyim sizce?

geselilerin emre abis ve yaveri erol
ozel bir motivbe ile hazırlayacak bu maca takımı

18.03.2021 00:18 Perşembe #2

Alex69
Bjk maci ve 6s

Mesajı Gönderen: dickreis:cLink:0088729

Kesinlikle katılıyorum ! Farz edelim ki yendik 8taşı (zerre kadar inanmiyorum)‚ şampiyon mu olacagimizi mi düsünüyor muhterem stajyer hocamız ?

20.03.2021 12:35 Cumartesi #3

TR-CaPTaiN
Bjk maci ve 6s

Bir üye düşünün ki forumda bir an dahi mutlu olmamış. Yani ne bileyim günlük bir maçla veya günlük bir oyuncunun iyi bir performansıyla mutlu olduğu tek an olmamış. Attığı 5 mesajdan 3´ü İgs şampiyon. Arada Euroleague kupasıyla dalga geçmiş. Tüm Antu üyeliği boyunca attığı mesajların %60´ı İgs onu yener şampiyon olur‚ İgs bunu yener şampiyon olur ve sonra 3 yıl ara verip yine İgs şampiyon olur mesajıyla geri dönmüş.

20.03.2021 20:42 Cumartesi #4

MaX
Bjk maci ve 6s

Mesajı Gönderen: TR-CaPTaiN:cLink:0088732

Bir üye düşünün ki forumda bir an dahi mutlu olmamış. Yani ne bileyim günlük bir maçla veya günlük bir oyuncunun iyi bir performansıyla mutlu olduğu tek an olmamış. Attığı 5 mesajdan 3´ü İgs şampiyon. Arada Euroleague kupasıyla dalga geçmiş. Tüm Antu üyeliği boyunca attığı mesajların %60´ı İgs onu yener şampiyon olur‚ İgs bunu yener şampiyon olur ve sonra 3 yıl ara verip yine İgs şampiyon olur mesajıyla geri dönmüş.

Aynen var bir karın ağrısı...

Paylaş 
Sayfa: [1]