Atatürk Hatıra Defteri...
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Atatürk - Atatürk Hatıra Defteri...

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....25
25.01.2010 12:16 Pazartesi Konu Puanı: 0

Forum Yönetimi

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ´ü saygıyla anıyor ve çok seviyoruz.

"Türk genci. İnkılapların ve rejimin sahibi ve bekçisidir."

25.01.2010 13:18 Pazartesi #2

Ediphan Pehlivanli

Ilk mesaj benden olsun!

ATAM IZINDEYIZ!

BIZDE FENERBAHCELIYIZ!

25.01.2010 13:26 Pazartesi #3

ONTU

Bugünleri gördükçe sana olan özlemim‚sevgim‚saygım çok daha artıyor Atam...

Gerçekten ne kadar büyük bir adam olduğunu her geçen gün daha fazla anlıyoruz...

Her ne yaşanırsa yaşansın Türk gençliği olarak senin bu ülke için çizdiğin yoldan asla sapmayacağız!
1 kişi kalsa bile...

25.01.2010 13:45 Pazartesi #4

gulaycık2607

Sizler‚ yani yeni Türkiye´nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler‚ asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye‚ bizim yüksek idealimize durmadan‚ yorulmadan yürüyecektir.

Yorulana‚ bitap düşene kadar devrimlerinin bekçisiyiz.
Mevkisi‚ mertebesi‚ makamı ne olursa olursa bize engel olmaya çalışanlara karşıda askerin olmaya devam edeceğiz

25.01.2010 14:12 Pazartesi #5

quaresma7

25.01.2010 14:21 Pazartesi #6

BaxeN

İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben‚ et ve kemik‚ geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal‚ onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o‚ ben değil‚ bizdir! O‚ memleketin her köşesinde yeni fikir‚ yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben‚ onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim‚ onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz‚ hepinizsiniz. Geçici olmayan‚ yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur!

Izindeyiz‚ Yolundayiz

25.01.2010 15:03 Pazartesi #7

tifozi

"Biz Türkler‚ bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklalle timsal olmuş bir milletiz" ‚ "Türk genci‚ devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir..."

25.01.2010 15:34 Pazartesi #8

alessandro

Aynı milletin evladı olmaktan gurur duyuyorum‚ her şey için sonsuz teşekkür ediyorum.

25.01.2010 15:41 Pazartesi #9

onurcantsn82

"Bir millet kendi kuvvetine dayanarak varlığını ve bağımsızlığını sağlamazsa şunun bunun oyuncağı olmaktan kurtulamaz."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Rahat uyu Ata´m!

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....25