Aramızda Balık Beyinliler varsa 4 sene sonra her şeyi unuturum ben diyen varsa
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe´nin Adalet Yolundaki Savaşı - Aramızda Balık Beyinliler varsa 4 sene sonra her şeyi unuturum ben diyen varsa

Paylaş 
Sayfa: 1....150.151.152.153.154.155.[156].157.158.159.160.161.162....169
29.03.2014 21:31 Cumartesi Konu Puanı: 0

Yolcum

Mesajı Gönderen: hakan_harputlu:cLink:0352917

Sanamı soracağız kime oy verip vermeyeceğimizi.Git tercihin neyse oyunu kullan.Fenerbahçeliyim HAKtan yanayım.

HAK´tan yana olan insanların içinde Allah korkusu da vardır... Allah hiçbirimizi doğru yoldan ayırmasın.
Bakara Suresi ile dalga geçenleri hala koruyup kanatları altında tutanlara‚ o günaha sahip çıkanları başımızda tutmak için yarın mühür basacak ellere öbür tarafta hesap sorulurken..

Hiç birimizin‚ o hesap sorulan grupta olmamasını diliyorum...

Hayırlı günler..

29.03.2014 22:01 Cumartesi #1396

javert

Aaaah ahh.. O Bakara Suresi nin içinde ne güzel Ayetler vardır. Özellikle 6-20 Ayetler arası...

29.03.2014 22:22 Cumartesi #1397

Kaan

Egemen Bağış´ın danışmanı bunarkadaş herhalde.

29.03.2014 22:27 Cumartesi #1398

javert

Mesajı Gönderen: Kaan:cLink:0352959

Egemen Bağış´ın danışmanı bunarkadaş herhalde.

Ayetleri okuyup bu anlamı mı çıkardın (?)

29.03.2014 22:29 Cumartesi #1399

intuition

İşte o gün geldi.

29.03.2014 22:33 Cumartesi #1400

Kaan

Mesajı Gönderen: javert:cLink:0352962

Ayetleri okuyup bu anlamı mı çıkardın (?)

Yok ben Egemenciğimi dinliyorum cumadan cumaya‚ ama o da haylazlık ediyor bir iki haftadır söylemiyor şöyle ortaya karışık birşeyler de öğrenelim. Benim karnım acıktı‚ okursam doyar mı? Onuncu Yıl Marşı doyurmuyor ya ne doyurur bir yol göster.

29.03.2014 22:46 Cumartesi #1401

javert

Mesajı Gönderen: Kaan:cLink:0352966

Yok ben Egemenciğimi dinliyorum cumadan cumaya‚ ama o da haylazlık ediyor bir iki haftadır söylemiyor şöyle ortaya karışık birşeyler de öğrenelim. Benim karnım acıktı‚ okursam doyar mı? Onuncu Yıl Marşı doyurmuyor ya ne doyurur bir yol göster.

Bikere cumadan cumaya egemeni dinlemeni önermem. Hangi gün olduğunu bilmiyorum ama bu konuda Yaşar Nuri Işığa doğru-Halktv tam senlik

Öyle karın doyurmayacak şeyleri de okumanı istemem doğrusu. Hayır seni düşündüğümden söylüyorum‚ zaten sana pek etkisi olacak şeyler gibi gözükmüyor. Bünyen kabul etmez (!)

10. yıl yerine de... Aslında 10.Yıl sana iyi gelmeliydi hayret

Neyse‚ sana önümüzdeki bir hafta Harbiye Marşı tavsiye ediyorum‚ içini açacaktır‚ ruhunu ferahlatacaktır. Zira ihtiyacın olabilir (!)

29.03.2014 22:49 Cumartesi #1402

Kaan

Mesajı Gönderen: javert:cLink:0352968

Bikere cumadan cumaya egemeni dinlemeni önermem. Hangi gün olduğunu bilmiyorum ama bu konuda Yaşar Nuri Işığa doğru-Halktv tam senlik

Öyle karın doyurmayacak şeyleri de okumanı istemem doğrusu. Hayır seni düşündüğümden söylüyorum‚ zaten sana pek etkisi olacak şeyler gibi gözükmüyor. Bünyen kabul etmez (!)

10. yıl yerine de... Aslında 10.Yıl sana iyi gelmeliydi hayret

Neyse‚ sana önümüzdeki bir hafta Harbiye Marşı tavsiye ediyorum‚ içini açacaktır‚ ruhunu ferahlatacaktır. Zira ihtiyacın olabilir (!)

Neyse yazdım sildim. Makaranın çoğu zarar. Kırmayayım kalbini. Bildiğin gibi ol��� öylece kal.

29.03.2014 22:51 Cumartesi #1403

javert

Mesajı Gönderen: Kaan:cLink:0352970

Neyse yazdım sildim. Makaranın çoğu zarar. Kırmayayım kalbini. Bildiğin gibi ol‚ öylece kal.

Niye kırılsın kalbim ya !. Yaz sen. Buradan yazmazsan özel den yaz. Valla şikayet etmiycem !

Yaz yaz bekliyom.

Paylaş 
Sayfa: 1....150.151.152.153.154.155.[156].157.158.159.160.161.162....169