Aramızda Balık Beyinliler varsa 4 sene sonra her şeyi unuturum ben diyen varsa
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe´nin Adalet Yolundaki Savaşı - Aramızda Balık Beyinliler varsa 4 sene sonra her şeyi unuturum ben diyen varsa

Paylaş 
Sayfa: 1....154.155.156.157.158.159.[160].161.162.163.164.165.166....168
31.03.2014 15:45 Pazartesi Konu Puanı: 0

[EmRaH]

Mesajı Gönderen: MDK:cLink:0353108

Alınan bu oy iktidarı dahada pervarsızlaştıracaktır. Aziz başkanı cezalandırmakla başlayacaklar.

hic ama hic zannetmiyorum‚ rte cemaat ile kafayi bozmus durumda‚ onun disinda herkese mavi boncuk dagitacaktir

31.03.2014 17:43 Pazartesi #1432

Isis

Mesajı Gönderen: MDK:cLink:0353108

Alınan bu oy iktidarı dahada pervarsızlaştıracaktır. Aziz başkanı cezalandırmakla başlayacaklar.

Burdaki mesele‚ en azından benim derdim‚ sadece Aziz Yıldırım değil.
Onu bu raddeye getiren anlayışın ta kendisidir...O anlayış spora bu denli siyaset sokmak zorunda hissetmiş kendini‚ eeh haliyle o anlayışla bir derdim var.

İster akp düzeltsin isterse başkaları‚ bu durum düzelene kadar da bu dert bitmez bende.

Mesaj Isis tarafından düzenlenmiştir...

31.03.2014 19:10 Pazartesi #1433

MDK

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:0353127

Burdaki mesele‚ en azından benim derdim‚ sadece Aziz Yıldırım değil.
Onu bu raddeye getiren anlayışın ta kendisidir...O anlayış spora bu denli siyaset sokmak zorunda hissetmiş kendini‚ eeh haliyle o anlayışla bir derdim var.

İster akp düzeltsin isterse başkaları‚ bu durum düzelene kadar da bu dert bitmez bende.

Mesaj Isis tarafından düzenlenmiştir...

Aziz Yıldırım´a tebligat ulaştığına dair bilgiler var twitterda tam da seçimin ertesi günü ne tesadüf olur değil mi?

03.04.2014 13:41 Perşembe #1434

Harun Kosa

Belli ki‚ çok balık beyinli varmış...

03.04.2014 15:45 Perşembe #1435

ibofb

3 Temmuz malesefki unutulmuş ve balıkbeyinliler hemde çok varmış aramızda belliki..Çubukluda işe yaramadı ....

03.04.2014 19:12 Perşembe #1436

Yolcum

Valla çok ümitliydim. Fenerbahçe taraftarı isterse çok şey değişir diye bekliyordum..

Yanılmışım..

Kanaryanın yerine balık kullanalım olsun bitsin..

03.04.2014 22:28 Perşembe #1437

dede_sultan

Mesajı Gönderen: javert:cLink:0353103

Cevap basit: İnsanlar bu suçlamlara inanmadı !.

İşte bu dk dan sonra bildik argüman devreye girerek halkın eğitim/kültür durumunu gösterir analizler yapılmaya başlanıyor. Bayılıyorum bu duruma

Bu inanip inanmama meselesi degil ki. Basit matematik: 1+1=2. 1990larin basinda ufak bir evi‚ eski bir arabasi olan birisi siyasete giriyor (ticarete degil bak‚ siyasete); siyasete girdiginin ilk doneminde bile ortadirek bir yasami var‚ oyle ki cocuklarini yurtdisinda ancak isadamlarindan para dilenerek okutabiliyor; ama sonra bir anda ne olduysa aile fertleri milyon eurolardan 3-5 kurus diye bahsedebilecek duruma geliyor‚ para ustunun bogaza nazir evler oldugu alisverisleri yapabiliyor. Bunun dogal yollardan olmadigi 1+1=2 gibi bir hakikat.

03.04.2014 23:14 Perşembe #1438

Zifiri34

kendi adıma çubukluyu giyip malum partiye oy vermedim

04.04.2014 11:32 Cuma #1439

adeko53

Adminlerden ricam bu konunun kapatılması yönünde‚ forumda siyaset yasak denildi sırf bundan dolayı 2 kere ceza aldım ama bu başlık üzerinden herkes siyaset yaptı ve yapmaya devam ediyor. Kapatılması bazı tartışmaların önüne geç de olsa geçmek ve antu forumda siyaset yasak kuralına uygun olacaktır. Saygılarımla‚

Paylaş 
Sayfa: 1....154.155.156.157.158.159.[160].161.162.163.164.165.166....168