Aramızda Balık Beyinliler varsa 4 sene sonra her şeyi unuturum ben diyen varsa
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe´nin Adalet Yolundaki Savaşı - Aramızda Balık Beyinliler varsa 4 sene sonra her şeyi unuturum ben diyen varsa

Paylaş 
Sayfa: 1....157.158.159.160.161.162.163.164.[165].166.167.168.169
28.02.2016 21:43 Pazar Konu Puanı: 0

iso_19

Mesajı Gönderen: icelep:cLink:0363851

Maalesef Aziz Yıldırım düşmanlığı yüzünden gözleri körelip bize yapılanları unutan arkadaş sayısı azımsanmayacak kadar fazla oldu bu 4 yılda!

bu konuda aziz başganı tebrik etmek lazım. Zoru başarmış. Baya zorlamış olmalı.

11.03.2016 01:20 Cuma #1477

bandidos

sürüm sürüm sürünüyorlar ...gazetelerine ve holdinglerinede kayyumlar atandı ohh miss içimin yağları eriyor şerefsizim ohhh hergün yeni haberler platini iho baransu fetö ohhh hergünleri ızdırap içinde biran önce berk ve rok ta adalete hesap verseler bi onlar kaldı

24.03.2016 21:03 Perşembe #1478

günther

Yargıtay sonucu icin tarih ne zaman bilen‚duyan var mı?

02.04.2016 00:40 Cumartesi #1479

okanusa

Su Allahin isine bak‚bizim mahkemenin Baskani hakim Mehmet Ekici ile savcisi M.Berk‚ hem meslekten atiliyor hemde "orgut kumakatan" agirlastirilmis hapis cezasi ile yargilanacaklar.Savci Berk‚"biz orgut kurmayi tututuramadik‚bunlar tutturur mu acaba" dermi?Hakim M.Ekici‚acaba bu talebe de "gevrek gevrek" gulmusmudur?

20.07.2016 11:01 Çarşamba #1480

demircan

20 07 2016

Çok tehlikeli 2 hakim kayıp!

Odatv ve Şike davalarının eski mahkeme başkanı Resul Çakır´ın yurtdışına kaçtığı öğrenildi. Çakır´dan sonra mahkeme başkanı olan Mehmet Ekinci´ye de ulaşılamıyor.

Yargıtay 8. Daire Üyesi Resul Çakır 16 Temmuz Cumartesi akşamı Türkiye´yi terk etti.

Hakim Çakır yurtdışına çıkışını‚ Cemaat´in darbe girişimi sonrası hakkında gözaltı kararı verilmeden hemen önce gerçekleştirdi.

Resul Çakır‚ Odatv ve Şike kumpaslarının görüldüğü İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı iken‚ 2011 yılında Yargıtay´a seçilmişti.

Çakır´dan sonra göreve gelen Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci de kayıp. Telefonlarına darbe girişiminden itibaren ulaşılamayan Ekinci´nin avukatı Çağrı Çetin´in yaptığı açıklamada müvekkiline olay gecesinden (15 Temmuz Darbe Girişimi) itibaren ulaşamadığını söyledi.

03.07.2018 13:54 Salı #1481

FBamigo

03.07.2018 16:11 Salı #1482

Young Zoran

Ne konuydu be

4 sene değil 7 sene geçti hala unutmadım. İteni de tutmayanı da

02.09.2018 13:29 Pazar #1483

misterman

ne olursa olsun Aziz Yıldırım Yanlız değildir. Bu dava da sonuçlanana kadar yalnız olmamalıdır. Dava günleri yönetim tam kadro mahkeme de Aziz Başkanın yanında olmalı taraftar da orada olmalıdır.

24.11.2018 20:30 Cumartesi #1484

Uche1907

mücadele devam ediyor Fetosaray yine birseyler ceviriyor

Paylaş 
Sayfa: 1....157.158.159.160.161.162.163.164.[165].166.167.168.169