Aramızda Balık Beyinliler varsa 4 sene sonra her şeyi unuturum ben diyen varsa
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe´nin Adalet Yolundaki Savaşı - Aramızda Balık Beyinliler varsa 4 sene sonra her şeyi unuturum ben diyen varsa

Paylaş 
Sayfa: 1....157.158.159.160.161.162.163.164.165.166.[167].168.169
04.04.2019 23:17 Perşembe Konu Puanı: 0

fb_cetin

Ben sana onun ne oldugunu soylemedim. Karşısındaki adaya oy istiyorsun‚ sanki karşısındakinin kim olduğunu bilmezmiş gibi. Fenerbahçe de olsa bu vatanın üzerinde değil !

04.04.2019 23:38 Perşembe #1495

sarat

Mesajı Gönderen: fb_cetin:cLink:0365075

Ben sana onun ne oldugunu soylemedim. Karşısındaki adaya oy istiyorsun‚ sanki karşısındakinin kim olduğunu bilmezmiş gibi. Fenerbahçe de olsa bu vatanın üzerinde değil !

yazdıklarıma bak kimseye oy istemediğimi görürsün‚ ayrıca karşısındakinin kim olduğunun yorumu sana ait. ben kendimi tanımlarken önce müslüman sonra türk ve sonra fenerbahçeli olarak tanımlarım. bu tanımlamalarımın içinde bu adayla müslüman ve türk kimliğimde bir ortak payda yahut tezat bulamazken fenerbahçe kimliğime ters düştüğünü biliyorum. bu klübe gönül vermiş insanların tamamından da bunu beklerdim. benim içime sindiremediğim nokta bu. biz bırakın karşısına çıkmayı daha destek vermiş olduk. neyse daha fazla uzatmayacağım zira düşündükçe sinirlerim zıplıyor.kusura bakma renkdaş biz bu konuda anlaşamayacağız en iyisi uzatmayalım...

05.04.2019 02:14 Cuma #1496

fb_cetin

Mod tarafından silinmiştir.

05.04.2019 11:53 Cuma #1497

sarat

06.04.2019 23:14 Cumartesi #1498

fb_cetin

Mesajı Gönderen: sarat:cLink:0365078

İstanbul´da yaşamıyorsun‚ ama Türkiye´de yaşadığını söylemiştin‚ o da mı yalan oldu. Sen Türkiye´de yaşayıp‚ hala karşısına akp adayıyla çıkacağını bilmeyecek kadar ülkeden bihaber misin? Allahtan İstanbul´da yaşayanlar senin kadar bilinçsiz değil. Bu halinle en iyisi kimseye akıl vermeye kalkma.

07.04.2019 21:21 Pazar #1499

sarat

Mesajı Gönderen: fb_cetin:cLink:0365079

İstanbul´da yaşamıyorsun‚ ama Türkiye´de yaşadığını söylemiştin‚ o da mı yalan oldu. Sen Türkiye´de yaşayıp‚ hala karşısına akp adayıyla çıkacağını bilmeyecek kadar ülkeden bihaber misin? Allahtan İstanbul´da yaşayanlar senin kadar bilinçsiz değil. Bu halinle en iyisi kimseye akıl vermeye kalkma.

07.04.2019 21:44 Pazar #1500

fb_cetin

Mesajı Gönderen: sarat:cLink:0365080

Beyinsiz pislik sensin. Biat kültüründen burnunuzun önünü göremiyorsunuz. Sanki fetöyü iktidara taşıyan‚ ordunun içine sızdırıp‚ kozmik odasına kadar sokan‚ ne istediler de vermedik diyen‚ pkk ile müzakere yapan‚ sınırda davul zurnayla karşılatan‚ yurtiçinde yuvalanıp semirmesini sağlayan ... bendim. Kimmiş at gözlüklü örümcek beyinli daha doğrusu beyinsiz pislik. En iyi yaptığınız‚ yapıp yapıp‚ ben yapmadım kandırıldım‚ onlar yaptı demek‚ iftira atmak. Sen bunları da bilmiyordum‚ İstanbul´da yaşamıyorum dersin şimdi.

Mesaj fb_cetin tarafından düzenlenmiştir...

08.04.2019 05:01 Pazartesi #1501

Mabedçi

Mesajı Gönderen: fb_cetin:cLink:0365073

Asil büyük mesele TC.

11.04.2019 17:48 Perşembe #1502

fener_forever

"TÜSİAD heyeti CHP‚ MHP ve AKP ile yapılan görüşmelerin ardından HDP ile hükümetin hızla kurulması gerektiği konusunda önemli bir ziyaret gerçekleştirdi."

Beyninizle düşünün bazı şeyleri...

Almanya´da yaşayıp Cumhuriyet´ten bahsederek komik olmayın...

Mesaj fener_forever tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: 1....157.158.159.160.161.162.163.164.165.166.[167].168.169