Aramızda Balık Beyinliler varsa 4 sene sonra her şeyi unuturum ben diyen varsa
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe´nin Adalet Yolundaki Savaşı - Aramızda Balık Beyinliler varsa 4 sene sonra her şeyi unuturum ben diyen varsa

Paylaş 
Sayfa: 1....12.13.14.15.16.17.[18].19.20.21.22.23.24....169
27.07.2011 11:54 Çarşamba Konu Puanı: 0

koral.alter

Mesajı Gönderen: lazetic:cLink:3242419

4 sene boyunca bu başlığı ilk sayfada tutalım...

27.07.2011 11:54 Çarşamba #154

crystalship

Mesajı Gönderen: jerome:cLink:3249617

Peki muhalefetteki bir partinin genel başkan yardımcısı ve bir büyük takımın yöneticisi zatı unutacakmıyız? Milletvekili sıfatı ile Metris´e gidip Beşiktaşlıları ziyaret edip dönüyor.

Yada Trabzonlu muhalefet milletvekillerinin sırf iktidarı eleştirmek için "Trabzonun şampiyonluğu çalındı" diye siyaset yapmalarını unutacakmıyız?

Mesaj jerome tarafından düzenlenmiştir...

Akp´li Trabzon milletvekili Emre Belözoğlu´na saydırırken hangi gezegende takılıyordun?

27.07.2011 11:59 Çarşamba #155

jerome

Mesajı Gönderen: crystalship:cLink:3251488

Akp´li Trabzon milletvekili Emre Belözoğlu´na saydırırken hangi gezegende takılıyordun?

Seninle aynı gezegende takılıyordum‚ emin olabilirsin.

Ben iktidar - muhalefet diye ayırmıyorum. Bütün siyasi partiler şampiyonluğumuzu trabzonda seçim malzemesi yaptı. A partisi bizden B partisi bizden değil diye bir tutum içinde olaylara yaklaşmak ön yargıdan başka değildir ve inan hiçbir sonuç vermez.

27.07.2011 12:02 Çarşamba #156

navyblue

Peki muhalefetteki bir partinin genel başkan yardımcısı ve bir büyük takımın yöneticisi zatı unutacakmıyız? Milletvekili sıfatı ile Metris´e gidip Beşiktaşlıları ziyaret edip dönüyor.

Yada Trabzonlu muhalefet milletvekillerinin sırf iktidarı eleştirmek için "Trabzonun şampiyonluğu çalındı" diye siyaset yapmalarını unutacakmıyız?

Mesaj jerome tarafından düzenlenmiştir...

bunuda unutmuyacağız...taksimde yürütülen hamsi görünümlüleride unutmuyacağız...

27.07.2011 12:26 Çarşamba #157

race34

Unutmayacağım hiç bir zaman
Çocuklarımada herzaman anlatacağım
Fenerbahçe ve Atatürk düşmanlarını

27.07.2011 13:02 Çarşamba #158

crystalship

Mesajı Gönderen: jerome:cLink:3251500

Seninle aynı gezegende takılıyordum‚ emin olabilirsin.

Ben iktidar - muhalefet diye ayırmıyorum. Bütün siyasi partiler şampiyonluğumuzu trabzonda seçim malzemesi yaptı. A partisi bizden B partisi bizden değil diye bir tutum içinde olaylara yaklaşmak ön yargıdan başka değildir ve inan hiçbir sonuç vermez.

tamam o gün böyle bir tepki verdin mi? onu merak ediyorum.yoksa sırf akpye zarar gelmesin diye bugün muhalefetin yaptıklarını mı anlatıyorsun? yani a partisi b partisi senden değilse‚ a partisi şunu şunu yaptı ama muhalefet bunu bunu yaptı demende ki amaç nedir?

27.07.2011 13:45 Çarşamba #159

jerome

Mesajı Gönderen: crystalship:cLink:3251696

tamam o gün böyle bir tepki verdin mi? onu merak ediyorum.yoksa sırf akpye zarar gelmesin diye bugün muhalefetin yaptıklarını mı anlatıyorsun? yani a partisi b partisi senden değilse‚ a partisi şunu şunu yaptı ama muhalefet bunu bunu yaptı demende ki amaç nedir?

Hayır‚ amacım herhangi bir partiye zarar gelmesini engellemek değil. İktidar kadar muhalefetinde 2011 sezonu üzerinden karadeniz seçmenine hoş gözükmeye çalıştığını ima ediyorum‚ anlaşılmayacak bir şey yok.

Haksız yere tutuklu yargılanan gazeteci‚ subaylar için açıklama yapan‚ gündem oluşturan muhalefet şu an susuyorsa bu da görülmelidir.

27.07.2011 17:27 Çarşamba #160

koral.alter

kim ne yaptı ise unutma unutturma

28.07.2011 10:28 Perşembe #161

fenerperi

Bugünlerdeki adalet anlayışı ‚ tarihe kazındı diye umuyorum .

"Geçmişini bilmeyen milletler geleceğine yön veremez" M.K.ATATÜRK

Paylaş 
Sayfa: 1....12.13.14.15.16.17.[18].19.20.21.22.23.24....169