cemaati küçümsüyorsunuz...
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe´nin Adalet Yolundaki Savaşı - cemaati küçümsüyorsunuz...

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....50
25.02.2012 13:09 Cumartesi Konu Puanı: 0

pennypacker
cemaati kü��ümsüyorsunuz...

onlar her yerdeler....
her kurum ellerinde...özellikle de mahkemeler ve polis..bu iki unsur akp´nin yoğun çabaları sonucunda cemaate peşkeş çekildi ve ele geçirildi...

cemaat fenerbahçe taraftarını‚türkiye´nin saygınlığını ve benzeri hiçbirşeyi umursamaz..
hedefi para kazanmaktır‚para için herşeyi yaparlar..hiç onurları‚şerefleri‚haysiyetleri falan yoktur...türkiye yok olsa‚içsavaş çıksa umursamazlar...önemli olan cemaatin bekasıdır..

bağımsızlık‚istiklal gibi kavramlarla işleri olmaz...cemaatin bekası için fenerbahçe yokedilmeliyse‚yokedilir..türk futbolu‚taraftarlar falan sıfır hükmündedir...

bildiğiniz en kuvvetli kanserdir cemaat...yaşadığı bünyeyi yoketmekten endişelenmez‚kanserden farkı yaşadığı bünye ile birlikte yok olmaz..devam eder..bu ülke gider‚yenisi kurulur ama cemaat hep oradadır...

atatürk´ün mirasına 1938´den beri ihanet eden tembel‚aymaz ve bir işe yaramaz türk gençliği bununla yüzleşmeye mecburdur‚elindeki her şeyi kaybedecektir..özgürlüğü falan kalmayacaktır artık...bir avuç farkında olan insan çırpınır ama etkili olması beklenemez...bu uyku hali devam ettikçe son yaklaşacaktır...cemaat uykuda büyür...

25.02.2012 13:11 Cumartesi #1

olimpio

Tamamen katiliyorum

25.02.2012 13:12 Cumartesi #2

bozcaadali

Evet küçümsüyorum...

Fenerbahçe´m‚ Fenerbahce´lim isterse‚ onun büyüklüğü karşısında‚ cemaati küçümsüyorum..

25.02.2012 13:13 Cumartesi #3

EOZ

o kadar kolay değil bu işler‚ hemen pes etmişsiniz kabullenmişsiniz yazık..

25.02.2012 13:13 Cumartesi #4

pennypacker

Mesajı Gönderen: bozcaadali:cLink:0213079

Evet küçümsüyorum...

Fenerbahçe´m‚ Fenerbahce´lim isterse‚ onun büyüklüğü karşısında‚ cemaati küçümsüyorum..

isterse ile olmuyor bu işler sevgili bozcaadalı...

atatürk harekete geçmek için bir an bekledi mi..?
halk isterse falan dedi mi...?

bekledikçe yok olacağız..

25.02.2012 13:14 Cumartesi #5

Scofflaw

bence onlar bizi küçümsediler

gelinen nokta ortada‚

bitirmek istedikleri insan gözümüzde daha çok büyüyor‚

sembol olacaktır

yıllar sonra hatırlanıcak bu direnişimiz

25.02.2012 13:15 Cumartesi #6

pennypacker

Mesajı Gönderen: EOZ:cLink:0213083

o kadar kolay değil bu işler‚ hemen pes etmişsiniz kabullenmişsiniz yazık..

bir pes etme yok..tam tersi..uyuyanları uyandırmaya çalışıyorum..farkında değil kimse kuşatmanın..4-5bin kişi toplanınca cemaat korkacak falan sanıyor insanlar..yok öyle bir şey..

25.02.2012 13:15 Cumartesi #7

MEsCaLiTO

Bu aslında bizden öte Fenerbahçeli olmayıp‚ cemaatçi de olmayanların sorunu. Onlar da ihanet ederse‚ iş tamamen bize kalacaktır ki‚ bu durumda cemaatin yanına bir hain güruh daha eklenmiş demektir. Yoksa cemaatle tek başına her türlü başa çıkılır. Bu iş yürek işi ve bu onlarda yok!

25.02.2012 13:17 Cumartesi #8

bluekit

yanlız şunu yazayım artık hedef fenerbahçe değil aziz yıldırım fenerbahçe mevzuunu kapatacaklar ceza dahi verilmeden

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....50