Tarihe Not Düşen Gazete Başlıkları
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe´nin Adalet Yolundaki Savaşı - Tarihe Not Düşen Gazete Başlıkları

Paylaş 
Sayfa: 1....7.8.9.10.11.12.[13].14.15.16.17.18.19....23
02.06.2012 12:36 Cumartesi Konu Puanı: 0

demircan

02.06.2012 12:37 Cumartesi #109

demircan

29.06.2012 00:41 Cuma #110

Cobra-Sow

02.07.2012 12:43 Pazartesi #111

demircan

Tam 365 gün oldu bugün karar açıklandı..

Mücadele bitmedi SONSUZA KADAR FENERBAHÇE

Başkanımız Aziz Yıldırım ve Asbaşkanlarımızdan İlhan Ekşioğlu´nun da tutuklu olarak yargılandığı Tarihi Davada karar duruşması‚ Çağlayan´daki İstanbul Adalet Sarayı´nda başladı. Sanıkların son sözlerinin alınmasının ardından Mahkeme Heyeti kararını açıklayacak.

Özel Yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi´nde görülen‚ 4´ü tutuklu 93 sanıklı Tarihi Davanın 23. ve karar duruşmasına tüm tutuklu sanıklar ile tutuksuz sanıklar katıldı. Duruşmayı izleyenler arasında tutuklu sanıklarını yakınları ile eski ve yeni yöneticilerimiz ile Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Yüksel Günay ve Profesyonel Futbol Takımımız oyuncularından Volkan Demirel de yer alıyor.

Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci‚ karar açıklanmadan önce usul gereği tüm sanıklardan son sözlerini aldı. Son sözünü söyleyen Başkanımız Aziz Yıldırım‚ "Bugün burada hem bizler yargılanıyoruz hem de siz vereceğiniz karar nedeniyle tarih önünde yargılanacaksınız. İnşallah bu karar hepimizin yüz akı olur. TFF´nin oynattığı bütün maçların pislikleri Fenerbahçe üzerinden temizlenmeye çalışılıyor. Türkiye Cumhuriyeti savcı ve hakimlerine güveniyoruz. Baştan söylediğimi şimdi de söylüyorum. Darağacında olsak da son sözümüz Fenerbahçe´dir. Beraatimi istiyorum" dedi.

Son sözü sorulan Asbaşkanlarımızdan İlhan Ekşioğlu ise "Tahliyemi ve beraatimi talep ediyorum. Buradan çıkıp tahliye olup annemin elini öpmek istiyorum" dedi.

Duruşmaya ara veren Mahkeme Heyeti‚ yaklaşık 30 dakika sonra kararını açıklayacak.

02.07.2012 13:05 Pazartesi #112

demircan

İŞTE MAHKEMENİN KARARLARI...

- Aziz Yıldırım´ın kardeşi Ali Acar Yıldırım‚ örgüt üyeliğinden 1 yıl 3 ay hapis cezası aldı.

- Aziz Yıldırım´a örgüt kurmak suçundan 2 yıl 6 hapis cezası aldı. Şike suçundan 3 yıl 9 ay hapis ve 1 milyon TL para cezası aldı... Aziz Yıldırım´ın 6222 sayılı yasadan önceki eylemlerine ise beraat kararı verildi. Fenerbahçe-Karabük‚ Fenerbahçe-Ankaragücü‚ Fenerbahçe-Sivas‚ Eskişehir-Trabzon‚ Fenerbahçe-İBB maçlarından şike ve teşvikten suçlu bulundu.

-
- Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım‚ Fenerbahçe Yöneticisi Olgun Peker‚ Menajer Yusuf Turanlı ve Giresunspor Eski Başkanı Olgun Perker tahliye oldu....

- Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci: "Bu yargılama sürecinde yoğun çalıştık. Hakimlerimiz benden çok daha fazla emek sarfettiler. Onların büyük emeği oldu. Biz de duruşmayı idare etmeye çalıştık. Heyet olarak tek tek bütün sanıkların eylemlerini inceledik. Umuyorum bir hata yapmamışızdır. Yapmışsak da bunun yasal yolları var."

02.07.2012 13:29 Pazartesi #113

demircan

Başkanımız Aziz Yıldırım ve Asbaşkanlarımızdan İlhan Ekşioğlu´nun da tutuklu olarak yargılandığı Tarihi Davada karar duruşması‚ Çağlayan´daki İstanbul Adalet Sarayı´nda yapıldı. Yargılanan çeşitli sanıkları çeşitli cezalara çarptıran Mahkeme‚ Başkanımız Aziz Yıldırım ve Asbaşkanımız İlhan Ekşioğlu hakkında tahliye kararı da verdi. Yargılamanın bundan sonraki aşamasında ise temyiz süreci var.

Özel Yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi´nde görülen‚ 4´ü tutuklu 93 sanıklı Tarihi Davanın 23. ve karar duruşmasına tüm tutuklu sanıklar ile tutuksuz sanıklar katıldı. Duruşmayı takip edenler arasında sanık yakınları‚ eski ve yeni yöneticilerimiz ile Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Yüksel Günay ve Profesyonel Futbol Takımımız oyuncularından Volkan Demirel de yer aldı. Kalabalık bir taraftar gurubu da tezahüratlarla adliye önünde hazır bulundu.

Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci‚ karar açıklanmadan önce usul gereği tüm sanıklardan son sözlerini aldı. Son sözünü söyleyen Başkanımız Aziz Yıldırım‚ "Bugün burada hem bizler yargılanıyoruz hem de siz vereceğiniz karar nedeniyle tarih önünde yargılanacaksınız. İnşallah bu karar hepimizin yüz akı olur. TFF´nin oynattığı bütün maçların pislikleri Fenerbahçe üzerinden temizlenmeye çalışılıyor. Türkiye Cumhuriyeti savcı ve hakimlerine güveniyoruz. Baştan söylediğimi şimdi de söylüyorum. Darağacında olsak da son sözümüz Fenerbahçe´dir. Beraatimi istiyorum" dedi. Son sözü sorulan Asbaşkanlarımızdan İlhan Ekşioğlu ise "Tahliyemi ve beraatimi talep ediyorum. Buradan çıkıp tahliye olup annemin elini öpmek istiyorum" dedi.

Duruşmaya verilen 2 saatlik aranın ardından karar açıkladı. Kararında‚ yargılanan sanıkları çeşitli cezalara çarptıran Mahkeme‚ Başkanımız Aziz Yıldırım ve Asbaşkanlarımızdan İlhan Ekşioğlu hakkında tahliye kararı verdi. Ayrıca tutuklu bulunan diğer 2 sanık için de tahliye kararı çıktı.

Yargılamanın bundan sonraki bölümünde ise temyiz süreci var. Yargılamanın bundan sonraki bölümü Yargıtay´da devam edecek.

02.07.2012 13:45 Pazartesi #114

demircan

02.07.2012 14:32 Pazartesi #115

Cobra-Sow

Çok şükür bugün tahliyeler geldi....

Mesaj Cobra-Sow tarafından düzenlenmiştir...

02.07.2012 18:24 Pazartesi #116

demircan

Tarih : 02 Temmuz 2012 / Pazartesi

Özgürlüğe Çıkış..

Mesaj demircan tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: 1....7.8.9.10.11.12.[13].14.15.16.17.18.19....23