Tarihe Not Düşen Gazete Başlıkları
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe´nin Adalet Yolundaki Savaşı - Tarihe Not Düşen Gazete Başlıkları

Paylaş 
Sayfa: 1....12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.[23].24
22.09.2016 16:15 Perşembe Konu Puanı: 0

Ankara_Fenerbahçe
Tarihe Not Düşen Gazete Başlıkları

Halk TV´de‚ Sol Şerit´te 3 Temmuz kumpası konuşuluyor.

Lube Ayar ve Mustafa Hoş konuklar.


  
03.12.2016 13:01 Cumartesi #199

demircan
Tarihe Not Düşen Gazete Başlıkları

"ŞİKEDE KUMPAS İDDİANAMESİ"


Şikede Kumpas İddianamesinde istenen cezalar

FETÖ/PDY´nin "futbolda şike" soruşturmasında kumpas kurduğu iddiasıyla yürütülen soruşturma sonunda hazırlanan iddianamede‚ en yüksek ceza 1 numaralı şüpheli Fetullah Gülen ile eski milletvekili İlhan İşbilen ve iş adamı İhsan Kalkavan´a istendi.

Fetullah Gülen hakkında‚ Kişiler Arasındaki Aleni Olmayan Konuşmaları Kayıt Etmek‚ Özel Hayata İlişkin Görüntü ve Sesleri İfşa Etmek‚ Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma‚ Haberleşmenin Gizliliğini İhlal Etmek‚ Özel Hayatın Gizliliğini İhlal Etmek‚ Resmi Belgede Sahtecilik‚ İftira‚ İftira Nedeniyle Mağdurun Gözaltına Alınmasına veya Tutuklanmasına Neden Olma‚ Silahlı Terör Örgütü Kurma veya Yönetme suçlarından 35 yıldan 85 yıla kadar hapis cezası istendi.
İddianamede‚ şüpheli eski milletvekili İlhan İşbilen ve iş adamı Muammer İhsan Kalkavan hakkında da Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma‚ Haberleşmenin Gizliliğini İhlal Etmek‚ Kişiler Arasındaki Aleni Olmayan Konuşmaları Kayıt Etmek‚ Özel Hayatın Gizliliğini İhlal Etmek‚ Özel Hayata İlişkin Görüntü ve Sesleri İfşa Etmek‚ Resmi Belgede Sahtecilik‚ İftira‚ İftira Nedeniyle Mağdurun Gözaltına Alınmasına veya Tutuklanmasına Neden Olma‚ Silahlı Terör Örgütü Kurma veya Yönetme suçlarından 35 yıldan 85 yıla kadar hapsi isteniyor.

DİĞER İSİMLER İSTENEN CEZALAR

Kapatılan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca hakkında ise‚ Özel Hayatın Gizliliğini İhlal Etmek‚ Özel Hayata İlişkin Görüntü ve Sesleri İfşa Etmek‚ Resmi Belgede Sahtecilik‚ İftira‚ İftira Nedeniyle Mağdurun Gözaltına Alınmasına veya Tutuklanmasına Neden Olma‚ Haberleşmenin Gizliliğini İhlal Etmek‚ Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma‚ Kişiler Arasındaki Aleni Olmayan Konuşmaları Kayıt Etmek‚ Silahlı Terör Örgütü Kurma veya Yönetme suçlarından 35 yıldan 80 yıla kadar hapis cezası istendi.
Kapatılan Zaman Gazetesinin genel yayın yönetmeni Ekrem Dumanlı hakkında da‚ Resmi Belgede Sahtecilik‚ Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma‚ Haberleşmenin Gizliliğini İhlal Etmek‚ Kişiler Arasındaki Aleni Olmayan Konuşmaları Kayıt Etmek‚ Özel Hayatın Gizliliğini İhlal Etmek‚ Özel Hayata İlişkin Görüntü ve Sesleri İfşa Etmek‚ İftira‚ İftira Nedeniyle Mağdurun Gözaltına Alınmasına veya Tutuklanmasına Neden Olma‚ Silahlı Terör Örgütü Kurma veya Yönetme suçundan 35 yıldan 78 yıla kadar hapis talep edildi.
Dönemin İstanbul Emniyet Müdürü Yardımcısı Mutlu Ekizoğlu‚ İstanbul Organize Suçlar ile Mücadele Şube Müdürü Nazmi Ardıç hakkında ise Kişiler Arasındaki Aleni Olmayan Konuşmaları Kayıt Etmek‚ Özel Hayatın Gizliliğini İhlal Etmek‚ İftira Nedeniyle Mağdurun Gözaltına Alınmasına veya Tutuklanmasına Neden Olma‚ İftira‚ Resmi Belgede Sahtecilik‚ İftira‚ Özel Hayata İlişkin Görüntü ve Sesleri İfşa Etmek‚ Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma‚ Haberleşmenin Gizliliğini İhlal Etmek‚ Silahlı Terör Örgütüne Üye Olma suçlarından ayrı ayrı 34 yıldan 80 yıla kadar hapis cezası istendi.
ihsan-kalkavan
Kapatılan Fatih Üniversitesi Rektörü Şerif Ali Tekalan ve Prof.Dr Suat Yıldırım hakkında da benzer suçlardan ayrı ayrı 35 yıldan 78 yıla kadar hapsi istenirken‚ Gülenin avukatı Orhan Erdemli‚ gazeteci Mehmet Baransu‚ eski emniyet müdürü Ali Fuat Yılmazer ve avukat Cemalettin Mutlu hakkında ise‚ Silahlı terör örgütüne üye olmak suçundan ayrı ayrı 5 yıldan 10 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılmaları talep edildi. Diğer 94 şüpheli hakkında ise benzer suçlardan 5 yıldan 70 yıla kadar değişen oranlarda hapis cezaları talep edildi.

75 MÜŞTEKİ 91 MAĞDUR

İddianamede‚ aralarında Aziz Yıldırım‚ Serdar Adalı‚ Tayfur Havutçu‚ Yılmaz Vural‚ Emanuel Emenike‚ Bülent Uygun‚ Göksel Gümüşdağ‚ Hikmet Karaman‚ Deniz Tolga Aytöre‚ Ümit Karan‚ Mahmut Özgener‚ Mustafa Sani Şener‚ Gökçek Vederson‚ İbrahim Akın‚ Mecnun Otyakmaz‚ Sami Dinç‚ Sadri Şener‚ Murat Özaydınlı‚ İskender Alın‚ Rıza Çalımbay‚ Cemil Turhan‚ İlhan Ekşioğlu ve Şekip Mosturoğlunun da bulunduğu‚ 75 müşteki ve 91 mağdur yer alıyor.

DHA
  
27.07.2017 09:34 Perşembe #200

yesilyol35
Tarihe Not Düşen Gazete Başlıkları

Gazetelerdeki hainleri temizlemek lazım. Kumpasçılar. Ömür boyu hücre cezası versinler


  
27.07.2017 11:36 Perşembe #201

land38
Tarihe Not Düşen Gazete Başlıkları


Mesajı Gönderen: demircan:cLink:0006001Harika


  
04.09.2017 14:23 Pazartesi #202

BlueJericco
Tarihe Not Düşen Gazete Başlıkları

6. haftaya az kaldi


  
03.07.2018 12:27 Salı #203

demircan
Tarihe Not Düşen Gazete Başlıkları

Büyük Fenerbahçe´nin‚ Büyük Taraftarı

Türkiye Cumhuriyeti ve spor tarihimizin en alçak kumpaslarından biri olan‚ 3 Temmuz Şike Kumpası´nın üzerinden tam 7 yıl geçti.

Eski Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ve eski yöneticilerimizin özgürlüklerinin gaspıyla başlayan‚ sonrasında kulübümüze maddi manevi sayısız hasar veren bu süreç içerisinde‚ Fenerbahçe´nin en önemli gücü‚ dünyanın en güzel taraftarının canı pahasına ortaya koymuş olduğu özgürlük mücadelesi oldu. Fenerbahçe´sine sahip çıkan binlerce Fenerbahçeli‚ yıllarca gözyaşı döktü‚ üzüldü‚ ancak avazı çıktığı kadar bağırmaktan da geri durmadı Fenerbahçe YIKILMAZ diye

Ancak Fenerbahçeli‚ kendisine yaşatılan zulmü hiçbir şekilde unutmamıştır ve unutmayacaktır. Bizler‚ Fenerbahçe Spor Kulübü yöneticileri olarak‚ kulübümüzü sürekli olarak yıpratan ve milyonlarca Fenerbahçelinin son 7 yıldır bir an önce sonuçlanmasını beklediği Yargıtay sürecinin artık beraatle son bulmasını‚ tertemiz kulübümüzün kamuoyu vicdanında tescillenmiş olduğu masumiyetinin‚ Yargıtay nezdinde de gerçekleşmesini bekliyoruz.

Camiamızın‚ 3 Temmuz ile ilgili tüm beklentilerinin sonuna dek farkındayız ve Fenerbahçe´nin gasp edilen hakları‚ maddi kayıpların telafisi için tüm hukuki hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Yargıtay´dan çıkacak olan beraat kararıyla birlikte‚ gereken tüm hukuki girişimler‚ yine camiamızın bizlere vereceği enerji ile başlatılacak.

Kumpasın 7.yılında‚ Fenerbahçe´ye kast eden tüm şahıs ve kurumlardan hesap sorulacağını yineliyor‚ tüm camiamıza saygılarımızı sunuyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ


  
28.11.2018 12:25 Çarşamba #204

demircan
Tarihe Not Düşen Gazete BaşlıklarıBitmediler bir türlü‚ Feto´nun 3 Temmuz Kumpası´nın devamı satılmış kalemleri yine iş başında.

Uyanık ol Fenerbahçe Taraftarı tepkini dile getir‚ Fenerbahçe´ne Sahip çık...

Çakallar yine iş başında...


28 Kasım 2018‚ Çarşamba


Fenerbahçe´ye Kayyum Atanır mı?Ne hayallerle iş başı yapmıştı Ali Koç 3 Haziran´da
Fenerbahçe taraftarı şampiyonluk‚ hissedar para bekliyordu.
Ama beceremedi

Baksanıza
Takım Süper Lig´de küme düştü‚ düşecek. 14 puanla sondan dördüncü. Şampiyonlar Ligi´nin kapısından dahi geçemedi. Hissedarların ceplerinden bedelli sermaye artırımıyla 120 milyon TL çıktı. Şirketin hisseleri yüzde 65 eridi. Piyasa değeri 660 milyon TL´ye düştü. Kulübün borcu dağı çoktan aştı.

İşin garip tarafı; kulüp yönetimi bu kötü gidişata ´dur´ demek yerine tribünlere oynamak istiyor.

Baksanıza‚ önceki gün yapılan genel kurulda Aziz Yıldırım ve 5 yöneticiyi ibra etmediler. Yasalarda var‚ ibra edilmeyenler aleyhine şirket tarafından dava açılabiliyor. Muhtemelen‚ Ali Koç´la ekibi‚ Aziz Yıldırım ve 5 yöneticiyi kulübün zararını gerekçe gösterip mahkemeye verecek.
Eski ve yeni yönetim hesaplaşadursun.

Ben‚ Sermaye Piyasası Kurulu´nun yerinde olsam Fenerbahçe´ye kayyum atarım!

Şaka yapmıyorum. Biliyorsunuz‚ Borsa İstanbul´da hisseleri işlem gören kulüplerin‚ Sermaye Piyasası Kanunu gereği 5 dönem üst üste zarar etmemeleri gerekiyor. Ederlerse‚ SPK şirkette imtiyazlı hisseleri sonlandırıp yönetici atayabilir. Fenerbahçe bu çizmeyi çoktan aştı. 5 yıldır zarar 860 milyon TL oldu.

Kim bilir belki kayyum Fener´i şampiyon yapar?

Dilek Güngör
SABAH Gazetesi


https://twitter.com/dilekgunn/status/1067673621060030464


Mesaj demircan tarafından düzenlenmiştir...


  
04.12.2018 09:26 Salı #205

GuilianoDePaolo
Tarihe Not Düşen Gazete Başlıkları

ilginç başlıklar


  
13.12.2018 15:27 Perşembe #206

posetcayy
Tarihe Not Düşen Gazete Başlıkları

aklandık çok şükür!


  
Paylaş 
Sayfa: 1....12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.[23].24